Ефективне лікування важких захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

ЛІКУВАННЯ БЕЗПЛІДДЯ

Безпліддя – це комплекс біологічних фізіологічних або анатомічних патологій, що зумовлюють репродуктивну  дисфункцію організму. Діагностувати безпліддя допускається за умови регулярних інтимних відносин між партнерами. Якщо вони виникають не менше 1 разу на 7-10 днів протягом 1 року, а вагітність не настає – є підстави говорити про безпліддя.

Характерно, що від цієї недуги однаково страждають і чоловіки, і жінки – щорічно фіксується одна і та ж статистика, згідно з якою 40% чоловіків і жінок не можуть зачати дитину. У 20% випадків захворювання проявляється у обох партнерів.

Щоб вирішити цю делікатну і вкрай важливу проблему для подружніх пар, наша клініка «Резонанс» розробила унікальний, а головне – ефективний, метод хронотерапії всіх форм і стадій безпліддя.

ЧОЛОВІЧЕ БЕЗПЛІДДЯ: РІЗНОВИДИ І ПРИЧИНИ

У чоловіків існує кілька форм безпліддя, що характеризуються якістю сперми, станом імунної фізіології, патологіями репродуктивних органів:

 • 1. Обструктивні – викликані патологіями судин, інфекційними захворюваннями (сифілісом, туберкульозом) травмами репродуктивної системи .
  2. Секреторні – супроводжуються зниженням обсягу еякуляту, зниженням моторики і якості сперматозоїдів.
  3. Імунологічні- виникає на тлі аутоімунніх захворювань, інфекцій, зниження імунітету, що супроводжуються активністю антитіл проти сперматозоїдів.
 • 4. Фактори неясної етіології- причинами частіше стають (психоемоційні розлади, стреси) 

Причинами різних форм безпліддя у чоловіків зазвичай є вроджені анатомічні аномалії, порушення статевого генезу, запальні процеси в передміхуровій залозі і сечоводах, надмірне фізичне перевантаження, нестача мікроелементів і вітамінів, гормональні збої.

Жіноче безпліддя: форми, етіологія

У жінок діагноз також класифікується на 4 категорії:

 • • Ендокринні – зумовлені патологіями щитоподібної залози, полікістозом яєчниками, захворюваннями гіпофіза, ранньою менопаузою, переважанням чоловічих гормонів в організмі.
  • Психологічні – причинами є стрес, емоційна нестабільність, психічні захворювання.
  • Анатомічні – найбільш поширена форма, що характеризується  непрохідністю маточних труб, наслідками операцій (кесарів розтин тощо),  вродженими аномаліями. Сюди ж можна віднести віддалені наслідки перенесених інфекційних захворювань статевих шляхів.
  • Імунологічний – розвивається на тлі активності антитіл, які впливають на сперматозоїди в процесі інтимного контакту.

Як чоловіче, так і жіноче безпліддя може провокуватися поширеними причинами – курінням, надмірним вживанням алкоголю, надлишком індексу маси тіла, хворобами обміну (цукровий діабет).

Лікування безпліддя в Україні

Наша клініка хрономедиции успішно лікує пацієнтів з первинним і вторинним безпліддям, використовуючи власну унікальну методику. В його основі лежать принципи діяльності окремих біоритмів, коригування внутрішніх процесів організму і застосування особисто підібраних трав’яних засобів. Методи хрономедицини відновлюють фізіологічні процеси в репродуктивній системі, допомагають прискорити динаміку відновлення і досягти максимального ефекту за 8-12 місяців.

Для запису на діагностику та прийом до лікаря просимо звертатися до адміністраторів нашої клініки хрономедицини “Резонанс” за вказаними реквізитами на сайті

Автор статті:
Поліщук Микола Андрійович
Кандидат медичних наук

Ціни

Послуга
Ціна
Консультація директора, кандидат медичних наук
550 грн.
Консультація директора, кандидат медичних наук (онлайн)
350 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
350 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
(онлайн)
250 грн.
На 30 денний курс лікування (клініці)
3800 грн.
На 30 денний курс лікування (дистанційно)
2200 грн.
Вартість місячного курсу пацієнтів, які проживають
за кордоном (дистанційно) (грн)
3700 грн.

Інші захворювання

 • 1-3
  Облисіння (всі види)
 • 3-5
  Епілепсія
 • 1-1
  Мігрень
 • 4
  Гіпертонія
 • x2.png.pagespeed.ic.loyDiG3dTv
  Вегето-судинна дистонія
 • 6
  Грибкові захворювання нігтів (оніхомікоз)
 • x5.png.pagespeed.ic.Xs8Fd4xs9c
  Грибкові захворювання шкіри (мікоз)

Якщо у Вас залишилися питання зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання. Самолікування шкодить Вашому здоров'ю довірте це професіоналам

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!