Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Відновлення після хіміотерапії являє собою комплекс медичних і фізіологічних процедур, спрямованих на відродження функцій організму, порушених унаслідок впливу іонізуючого випромінювання.

Такі дії необхідні після променевої терапії, що проводиться з метою придушення патогенних клітин, які провокують онкологічні захворювання. У результаті лікування пацієнти зазвичай відчувають занепад сил, порушення в роботі різних органів і систем. І без реабілітації після хіміотерапії повернення до звичного способу життя стає більш тривалим і складним.

Причини і показання реабілітації після променевої терапії

Основне призначення таких процедур – активізація імунної відповіді, підвищення резистентності (опірності) організму. Причинами проведення відновлювальних процесів після хіміотерапії або профілактичного опромінення є побічні ефекти. Вони практично неминучі за такої методики лікування.

Показаннями до реабілітації після променевої терапії в офіційній медичній практиці є:

  • наявність побічних ефектів променевої терапії – проносу, нудоти, випадіння волосся, сухості шкірного покриву, ослаблення м’язових волокон, порушень фізіології внутрішніх органів та їхніх систем;
  • необхідність відновлення функцій організму після завершення курсу променевої терапії.

Методи реабілітації після променевої терапії

У сучасній практиці онкології використовуються перевірені роками способи інтенсивного і поетапного відновлення після хіміотерапії та реабілітації після променевої терапії. Для придушення активності іонів, продуктів розпаду фармацевтичних засобів призначається медикаментозна терапія, що включає:

  • протиблювотні медикаменти;
  • засобів від діареї;
  • лаксативи;
  • імуномодулятори.

Також паралельно пацієнт приймає вітамінно-мінеральні комплекси, біодобавки.

Одночасно необхідно пройти курс фізіотерапії, спрямованої на підвищення загальної активності та відновлення фізіологічних функцій організму. Такі процедури проводяться в рамках комплексного застосування ультразвукових, лазерних апаратів. Також показані магнітотерапія та електрофорез. Більшої результативності можна досягти відвідуванням масажного кабінету, ЛФК і користуючись психологічною лікарською підтримкою.

Реабілітаційний план складається індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням його конкретних потреб і проблем.

Реабілітація після променевої терапії може проводитися в стаціонарі, в амбулаторних умовах або в домашніх умовах.

Як правило, на весь комплекс відновлення необхідно багато часу. Скоротити його при збільшенні ефективності відновлення після променевої терапії дає змогу метод, розроблений Клінікою хрономедицини “Резонанс” у Києві.

Тут на практиці досягають стовідсоткового результату шляхом хронотерапії без побічних ефектів, протипоказань і купівлі дорогих препаратів. Метод запатентований і досвід медиків із клініки “Резонанс” уже схвалили лікарі в різних країнах. Як скористатися гарантованою і надійною реабілітацією після хіміотерапії за цим методом – дізнавайтеся з консультацій за телефоном Клініки хрономедицини “Резонанс”.

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds