Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

ВІДДАЛЕНЕ ЛІКУВАННЯ ПО ХРОНО-МЕДИЧНІЙ ТЕХНОЛОГІЇ

Віддалене лікування по ХРОНО-медичній ТЕХНОЛОГІЇ в Клініці “Резонанс” може бути призначене дистанційно будь-якому пацієнтові, який знаходиться в будь-якій точці Земної кулі. При цьому час прийому скоригується на місцевий час тієї країни, де знаходиться пацієнт з урахуванням його географічної широти та довготи.

Лікувальна ефективність буде висока незалежно від того, як відбувається призначення: на прийомі у лікаря в клініці або віддалено.

Для призначення віддаленого лікування  необхідно заповнити 4 пункти, які описані нижче:

   •  
   • Пункт 1. «Анкета для пацієнта»,  де в найбільш стислому вигляді сформульовані питання, відповіді на які повинен знати лікар клініки, щоб призначити ефективне та адекватне лікування.
   • Пункт 2. Пацієнт копіює та надсилає на адресу клінік дані попередніх обстежень, консультацій, виписок зі стаціонару. (Пункт 2 може не заповнюватися, якщо обстежень, консультацій тощо, не було).

    Пункт 3.  Пацієнт проводить тест визначення профілю ліво-праворукості.

    Пункт 4.  Пацієнт заповнює анкету, що характеризує інтенсивність (швидкість) метаболізму

   •  

Вся отримана інформація про пацієнта вноситься до бази даних КЛІНІКИ. Ця інформація є суто конфіденційною!

Після аналізу пунктів, позначених вище, відбувається розрахунок «Індивідуальної програми-рецепту» і починається ХРОНО-медичне лікування, яке передбачає прийом композицій лікарських трав у точно позначених дозах і точно позначений час (з точністю до хвилин).

Лікування може бути призначене в той чи наступний день відразу після придбання пацієнтом необхідних для лікування настоянок лікарськи трав. Ці настоянки широкодоступні, тому вони є в аптечній мережі всіх міст та багатьох містечок та сіл. Про покупку засобів лікування пацент повідомляє за допомогою Viber, WatsApp,Telegram або повідомлення Email. Відразу ж цим засобом комунікації надсилається «Індивідуальна програма-рецепт».

 

  Далі пацієнт в домашніх умовах починає прийом різних поєднань настоянок трав, в точно позначених дозах і в точно позначений час! Це зробити досить просто, якщо заздалегідь віддозувати в маленьку пляшечку необхідну кількість крапель згідно з «Індивідуальною програмою-рецептом» і виставити таймер (будильник) на певний час, позначений у програмі лікування. Все, що потрібно: в момент сигналу, відкрутити кришечку і випити вміст пляшечки. Прийом суміші настоянок проводиться 1 раз на добу. Але момент прийому може бути, як вдень, так і вночі!   

При лікуванні по ХРОНО-медичній ТЕХНОЛОГІЇ  необхідно проводити  виміри низки  фізіологічних показників, теж 1 раз на добу (вранці краще, але при неможливості вранці, вимірювати можна ввечері).

 

В обов’язковому порядку в домашніх умовах пацієнт проводить ХРОНО-діагностику, таку як вимірюючи температуру, пульс, артеріальний тиск на обох сторонах тіла (руках ),   а також визначає  величину індивідуальної хвилини згідно з тестом Ф. Халберга (1969). Виміри необхідно проводити 1 раз на добу, як правило вранці, але при неможливости вранішніх вимірювань, виміри необхідно робити ввечері, також в один і той же час. Всі отримані дані необхідно записувати у відповідні графи «Індивідуальної програми».

 

По закінченні 30 днів пацієнт передає 2 сторінки «Індивідуальної програми-рецепту», заповнених даними вимірювань за минулий місяць. Наприкінці «Індивідуальної програми» є запитання «Як змінилася скарга на стан здоров’я за минулий місяць лікування?»

Ця оцінка повинна визначатися порівняно зі станом до лікування! Тобто. зміна кожної скарги оцінюється порівняно з першим візитом до нашої клініки! Це важливо, оскільки, якщо порівнювати з кожним попереднім місяцем виникає плутанина в оцінках стану паціента. Повторюємо ще раз: порівнювати необхідно зі станом до лікування!

Цей запитник включає відповідь на зміну кожної скарги за п’ятибальною системою:

    •  – Погіршення
    •  – Без змін
    •  – Покращення
    •  – Значне покращення
    •  – Не турбує

Дві заповнені сторінки «Індивідуальної програми-рецепту» щомісяця необхідно передавати до клініки. Для цього може бути використаний персональний кабінет, Viber, WatsApp,Telegram, Email.

 

Після аналізу цифрових даних і даних опитувальника, відбувається розрахунок нової «Індивідуальної програми-рецепту» на наступні 30 днів. Ця програма передається тим же каналом комунікації, яким було отримано дані від пацієнта.

          

Якщо у Вас залишилися питання зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання. Самолікування шкодить Вашому здоров'ю довірте це професіоналам

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds