Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

ТЕРМІН ЛІКУВАННЯ В КЛІНІЦІ ХРОНЕМЕДИЦИНИ "РЕЗОНАНС"

Термін лікування за нашою методикою повинні бути не менше 8-10-12 місяців. Але часто ефект від лікування настає вже на 2-3-4 місяцях лікування. Вся проблема в тому, що до свого яскравого клінічного прояву хвороба може розвиватись роками і навіть десятиліттями. Десятиліттями навіть частіше.

Щоб змінити обмін речовин потрібно внести суттєві «правки» в обмін речовин, змінивши один вид асиметрії на протилежну асиметрію: негативну на позитивну. Це суто індивідуальний процес, який може гальмуватися наявністю супутніх захворювань (явних чи прихованих), процесами старіння чи токсичними впливами хімічних ліків.

 

Наприклад, під патронажем клініки знаходиться пацієнт, раніше 22 роки тому, у квітні 2000 року, що лікувався з приводу епілепсії: у нього була найважча форма епілепсії з частотою нападів 3-4-5 нападів на добу! При цьому йому для усунення нападів лікарями-неврологами та психіатрами загалом було призначено 10,5 таблеток протисудомних засобів. Повне припинення нападів під впливом нашої ТЕХНОЛОГІЇ було досягнуто за 7-8 міс., тобто. до січня 2001 року. І ось протягом більш ніж 20 років клініка під прикриттям ТЕХНОЛОГІЇ поступово знижує цю масовану дозу протисудомних ліків.

 

Але це винятковий випадок, як правило, повільна скасування протисудомних засобів, проводиться набагато швидше: за 7-8 місяців. Але це у легших випадках, коли припадків 2-3 протягом місяця. Приблизно такі терміни повільної відміни кортикостероїдних препаратів (преднізолон, полькортолон, дексаметазон та ін.), а також гіпотензивних засобів.

Процес перебудови негативної асиметрії в позитивну, добре візуалізується графіками фізіологічних показників, які будуються за даними, які пацієнт вимірює в домашніх умовах (температура, пульс тощо).

 

Про тривалість лікування можна судити за даними цих графіків. Графіки всіх показників повинні поступово сходитися до однієї точки, точки фокусування. Ця точка свідчить про вирівнюванні швидкості всіх видів обміну речовин до величини здорових людей та збільшення тривалості індивідуальної хвилини до величин 55-60 секунд, тобто. практично до рівня норми!

Якщо у Вас залишилися питання зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання. Самолікування шкодить Вашому здоров'ю довірте це професіоналам

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds