Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Полікістоз яєчників – це ендокринне захворювання, яке характеризується порушенням менструального циклу, безпліддям, а також іншими симптомами, пов’язаними з підвищеним рівнем чоловічих статевих гормонів (андрогенів). Найчастіше від цієї недуги страждають пацієнтки з надмірною вагою, спадковою схильністю, частими порушеннями менструального циклу. До групи ризику також входять жінки із симптомами гіперандрогенії.

ОСОБЛИВОСТІ ПОЛІКІСТОЗУ ЯЄЧНИКІВ: ПРИЧИНИ, НАСЛІДКИ

Вважається, що захворювання має мультифакторну природу, тобто на його розвиток впливають як генетичні, так і зовнішні чинники.

До генетичних чинників ризику належать:

  1. Наявність полікістозу яєчників у близьких родичок.
  2. Мутації в генах, що відповідають за вироблення андрогенів та інсуліну.

До зовнішніх чинників ризику належать:

  1. Ожиріння.
  2. Нездоровий спосіб життя (малорухливість, неправильне харчування).
  3. Стрес.

Крім того, хвороба може провокуватися гормональними аномаліями, надмірними фізичними навантаженнями та психоемоційними розладами.

Полікістоз яєчників може призвести до розвитку таких ускладнень, як безпліддя, цукровий діабет 2-го типу, аневризма аорти, інсульт, гіпертонія. У деяких жінок полікістоз стає причиною мимовільних абортів або аномалій у розвитку майбутньої дитини.

ДІАГНОСТИКА ТА СИМПТОМИ ПОЛІКІСТОЗУ ЯЄЧНИКІВ

Симптоми полікістозу яєчників можуть бути різноманітними і варіюватися залежно від ступеня тяжкості захворювання.

До найпоширеніших симптомів належать:

Діагностика полікістозу яєчників проводиться на підставі таких критеріїв:

ПЕРЕВІРЕНІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ПОЛІКІСТОЗУ ЯЄЧНИКІВ

Лікування полікістозу яєчників спрямоване на усунення симптомів захворювання і профілактику ускладнень. На початковому етапі метою лікування полікістозу яєчника стає усунення причин захворювання.

Залежно від вираженості симптомів і наявності супутніх захворювань, застосовують такі методи лікування:

  1. Медикаментозна терапія, що включає гормональні, гіполіпідемічні та протидіабетичні препарати.
  2. Хірургічне лікування, основними напрямками якого є лапароскопія та лапаротомія.

Важливим компонентом лікування полікістозу яєчників є зміна способу життя, що включає: зниження ваги, здоровий раціон, помірні та регулярні навантаження з фізичною активністю. Для підтримки емоційного фону рекомендується уникати стресових ситуацій.

На практиці також застосовується гомеопатичне лікування полікістозу яєчників, фізіопроцедури, деякі народні методи. Але найбільшою ефективністю, за відгуками пацієнток, володіє спосіб, запропонований Клінікою хрономедицини “Резонанс”. Українські медики змогли розробити унікальний метод хронотерапії, що дає змогу в будь-якому регіоні світу без стаціонарного лікування полікістозу яєчників впоратися з недугою, її симптомами і причинами. Записатися на прийом у “Резонанс” і отримати компетентну консультацію можна за вказаними контактними реквізитами.

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds