Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Cповільнити час, щоб перемогти хворобу

Що відбувається із організмом під час хвороби? Чому деякі захворювання не залишають людину роками? Чи можливо повернути втрачене здоров’я та як це зробити?

«Все, що потрібно для одужання – «налаштувати» внутрішній час, який через хворобу прискорився. Внаслідок цього органи та системи почали «зношуватися» швидше, відбулося їхнє передчасне старіння. Вплинувши на цей процес, можна позбутися навіть тих проблем, які мучили людину багато років», – стверджує кандидат медичних наук, керівник науково-медичного центру «Резонанс» Микола Поліщук.

Микола Андрійович навчався у Військово-медичній академії ім.С.М.Кірова та Київському медичному інституті. Закінчив клінічну ординатуру та аспірантуру. Хотів займатися наукою, але життя розпорядилося так, що став практиком. Підштовхнув до цього інтерес до унікальних результатів лікування тяжких захворювань під час використання методики, яка дозволяла посилити адаптаційні реакції організму. Згодом він розробив комп’ютерну технологію резонансної хронофітотерапії («хронос» – час,

“Фіто” – трава). Автор двох книг про проблему часу та його лікувальний вплив. Про унікальний метод та його можливості наша розмова.

ОРГАНІЗМОМ КЕРУЮТЬ ВНУТРІШНІ БІОЛОГІЧНІ ГОДИННИКИ

-Миколо Андрійовичу, як можна вплинути на перебіг часу для позбавлення від хвороб?

-Ще на початку 20 століття було з’ясовано, що при всіх захворюваннях відбувається прискорення ходу часу. Тобто всі інтервали, якими ми вимірюємо час у хворої людини (секунда, година, доба, місяць, рік) стають коротшими. Чим важча хвороба, тим коротший цей інтервал. Якщо хвороба легка, власний час людини прискорюється незначно, якщо середньої тяжкості, його час йде досить швидко. Коли я вперше дізнався про це, то подумав: має бути спосіб, який би виходив від протилежного. Якщо інтервали під час хвороби скорочені, цілком логічно взяти їх і розтягнути. І я навчився це робити.

Ось уже 20 років у клініці ми використовуємо настоянки трав, які призначаються у різних за величиною дозах у суто визначений розрахунковий час. Це поєднання часу та різних доз дозволяє протягом місяця посилити лікувальну (позитивну) дію лікарських трав приблизно у 3-4-5 тисяч разів. І оздоровити організм.

-Що підштовхнуло Вас до того, щоб заглибитись у вивчення методу?

Ще в Радянському Союзі троє вчених (два – доктори медичних наук, один – доктор біологічних наук) з Ростова-на-Дону зробили відкриття, його номер 178. Вони розробили метод лікування онкологічних захворювань за допомогою призначення різних доз трав.

При цьому підвищувалася імунітет і здатність людини чинити опір зовнішнім патогенним (хвороботворним) факторам. Я застосовував деякі їхні напрацювання у своїх дослідженнях. Пізніше ми зустрічалися та спілкувалися. Вони були здивовані результатами, які я отримав.

Справа в тому, що метод хронотерапії з успіхом застосовується за кордоном (в Америці, Великій Британії, Франції, Іспанії, Німеччині, Японія, Китаї) давно. Відомо, що призначення препаратів у період найбільшої активності того чи іншого органу має на нього найбільш сприятливий вплив. Медична статистика свідчить, що в більшості випадків астма душить з настанням темряви, інфаркт та інсульт найчастіше трапляються з 6 до 10 години ранку, прорив виразки раннім вечором, а чутливість до болю знижується в пообідній час. Нашим організмом управляє внутрішній біологічний годинник. Тиск крові, гострота почуттів, рівень інсуліну, кортизону і навіть поява світ і смерть залежить від цього годинника. Хронотерапія – лікування залежно від часу – ґрунтується на твердженні, що ліки діють найбільш ефективно у тому випадку, коли надходять до організму до потрібного часу та у необхідній точно обумовленій дозі.

ДОПОМОГ ВІД ВАЖКОЇ ФОРМИ БРОНХІАЛЬНОЇ АСТМИ

-Які захворювання ви лікуєте та в чому перевага Вашого методу?

-Перелік дуже великий: епілепсія, неврози, вегето-судинна дистонія, мігрень, бронхіальна астма, хронічний обструктивний бронхіт та інші хвороби органів дихання, ішемічну хворобу серця та атеросклероз, гіпертонію, ревматоїдний артрит, ревматизм , жіноче безпліддя нез’ясованого походження, порушення менструального циклу, інше

Перевага в тому, що ми допомагаємо подолати не тільки саму хворобу, а й залежність та ускладнення, які викликали медикаменти, що раніше приймалися. Як правило, люди, які звертаються з приводу однієї особливо хвилюючої недуги, разом з ним позбавляються і інших супутніх захворювань.

Наведу такий приклад. Звернувся до мене за допомогою військова людина, підполковник, який протягом 20 років хворів на бронхіальну астму у важкій формі. Приймав по вісім пігулок кортикостероїдів. Внаслідок цього прийому у нього розвинувся синдром Кушинга (коли змінюється маса тіла, обмін кальцію, що становить основу кожної кістки, змінюється зовнішній вигляд). У цієї людини (йому було лише 40 років) був великий живіт, витончені руки та ноги, синюшне, набрякле обличчя. Працювати він не міг, а мав сім’ю, дітей.

За рік і сім місяців ми повністю усунули всі ознаки бронхіальної астми та ліквідували синдром Кушинга. І подібних випадків я можу навести безліч. За час застосування методи ми пролікували понад 12 000 осіб. Наші пацієнти – як діти від 3,5 років, так і люди дуже похилого віку.

СУТЬ МЕТОДУ

-Розкажіть докладніше, у чому полягає суть методу фітохронотерапії?

-Лікувальна дія методу полягає в нормалізації біологічних ритмів та обмінних процесів в організмі, у тому числі й у структурі головного мозку, що особливо важливо при лікуванні епілепсії.

При першому відвідуванні хворого ми проводимо біорезонансну діагностику. Визначаємо рівень здоров’я та загальний стан. Далі за спеціальними комп’ютерними програмами розраховуємо кожній людині режим індивідуального дозування трав’яних настоянок (або сиропів) та час їх прийому. При цьому враховуємо групу крові, резус-фактор, дату народження хворого та його батьків, специфіку основних та супутніх захворювань.

Лікування прописується на місяць із зазначенням часу прийому лікарських настоянок. Час прийому у нас визначений з точністю до хвилини. Саме тоді чутливість певних органів особливо велика. Коли за допомогою трав ми запускаємо роботу, наприклад печінки, це дозволяє регулювати хід часу.

Зазвичай комбінуємо по 2-3 трави. Використовуємо настоянки, що продаються у всіх аптеках. Це елеутерокок, жень-шень, арніка, календула, всього близько 30 найменувань. Лікування амбулаторне. Людина щодня проводить так званий автомоніторинг: сама вимірює температуру, пульс, артеріальний тиск на обох руках і записує їх. Через місяць людина приходить до нас із отриманими даними. Ми їх аналізуємо та прописуємо наступну схему лікування з урахуванням індивідуальних особливостей, зміни стану. Тепер ми поєднуємо інші трави.

Здебільшого період одужання триває від кількох місяців до року, все залежить від тяжкості захворювання.

-Чи були випадки, які особливо запам’яталися?

-Пам’ятаю два випадки, майже містичних. Ось один із них. Приїхала до мене жінка, яка протягом 30 років страждала від кругоподібного облисіння. З дитинства в косиночці ходила, волосся не росло. Вона розповіла мені таку історію. Вже зневірившись вилікуватися, вона уві сні раптом почула, що поїде до Києва до лікаря, і він їй допоможе. Вранці підвелася, особливого значення сну не надала. Включила телевізор, а там передача з моєю участю, де я говорю зокрема і про її проблему. Вона навіть злякалася такого збігу. Але потім зібралася з

духом і приїхала. Через півроку після лікування за допомогою хронофітотерапії у неї волосся виросло.

Вивчаючи перебіг часу всередині організму людини та впливаючи на нього, можна подолати хвороби, які протягом багатьох років здавалися невиліковними. Час існує усередині організму кожної людини. Це потужні ліки, якщо знати, як його використовувати!

Розмовляла Людмила Безверхня.

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds