Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Алергія – це аномальна реакція імунної системи на речовини, які зазвичай не повинні провокувати розлад. Такими компонентами можуть бути природні елементи – вовняні волокна, пилок, латекс, пил.

Алергія може розвиватися в людей будь-якого віку, але частіше до неї схильні діти до 3 років, особливо вразливі особи з генетичною схильністю та ті, хто проживає в забруднених регіонах. Також до групи ризику входять люди, які страждають на атопічні хвороби – астму, екзему.

Причини алергії та класифікація

Первинним етіологічним чинником в офіційній медицині визнають збій імунної фізіології, яка сприймає звичайні речовини та компоненти як об’єкти для атаки. Крім того, початком розвитку алергії може стати забруднення повітря і води, надмірний обсяг пилку або пилу в повітряних масах.

Як первинний чинник, алергію можуть збуджувати деякі інфекції.

Залежно від причини походження, розрізняють кілька різновидів алергії:

Діагностика та симптоми алергії

Щоб підтвердити факт захворювання, пацієнт має пройти кілька етапів діагностичного обстеження, до якого входять:

  1. Аналіз крові на імуноглобулін і чутливість до алергенів.
  2. Прик-тести.
  3. Аплікаційні проби.
  4. Провокаційні тести з назальним і бронхіальним алергеном.

Одночасно з тим проводять вивчення клінічної картини, заснованої на дослідженні динаміки прояву симптомів. Враховуються характерні ознаки та загальні симптоми – кашель, дерматит, кон’юнктивіт, риніт, нудота, діарея, сльозотеча, чхання.

Як проводиться лікування від алергії

Тільки комплекс медикаментозних заходів у змозі забезпечити одужання пацієнта або хоча б – стабілізацію його самопочуття та ремісію. З цією метою призначаються:

Одночасно проводять профілактику, націлену на усунення контакту з алергеном, освіження повітря в приміщенні.

Ще стабільніший ефект та інтенсивніший процес одужання забезпечить метод хронотерапії, що базується на використанні натуральних компонентів та індивідуальних вимірах параметрів організму. Таке лікування в разі алергії практикується вже багато років у київській Клініці хрономедицини “Резонанс”. Як пройти курс лікування алергії, що для цього необхідно та інші питання можна уточнити у персоналу клініки за вказаними контактними даними.

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds