Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Спондилоартрит (також відомий як спондиліт) – це група запальних захворювань суглобів, які зазвичай впливають на хребет. Ці стани часто пов’язані з аутоімунними процесами, що означає, що імунна система організму починає атакувати власні тканини. Є кілька видів спондилоартриту, але найвідоміші з них – анкілозивний спондилоартрит і псоріатичний артрит.

Як виникає спондилоартрит

Причини спондилоартриту не повністю зрозумілі, але вважається, що генетична схильність відіграє важливу роль. Також інфекції можуть сприяти розвитку цього захворювання, хоча точні механізми впливу інфекцій поки що не встановлені.

Зате достеменно відомі можливі ускладнення, спровоковані цією недугою опорного апарату. У разі затяжного або несвоєчасного лікування спондилоартриту не виключені такі патології, як:

  1. Анкілоз (зрощення) суглобів хребта, що може призвести до втрати рухливості та зміни пози.
  2. Запалення та пошкодження очей (у деяких пацієнтів з анкілозивним спондилоартритом).
  3. Проблеми з серцем і легенями, пов’язані із запаленням.
  4. Остеопороз через тривалу й активну запальну реакцію.
  5. Обмежена здатність до фізичної активності, що може вплинути на якість життя.

Враховуючи недостатність інформації про походження хвороби та небезпеку наслідків спондилоартриту, слід за перших же симптомів звертатися до лікаря.

Клінічні ознаки спондилоартриту

Деякі із симптомів спондилоартриту вдається помітити самостійно ще до повноцінного клінічного обстеження. Без апаратної діагностики встановлюються такі ознаки, як:

Щоб точніше встановити причину цих симптомів – призначають глибшу діагностику, що включає магнітно-резонансну або комп’ютерну томографію, рентгенографію, інші сучасні методи.

Лікування спондилоартриту в Києві

Традиційна медицина, не маючи точних даних про етіологію хвороби, не може зі стовідсотковою ефективністю лікувати спондилоартрит. Зазвичай лікування спондилоартриту включає в себе застосування протизапальних препаратів, фізіотерапію, регулярну фізичну активність, а іноді й хірургічне втручання для виправлення деформацій суглобів. Управління цим захворюванням часто вимагає довгострокової медичної підтримки та догляду.

Більш продуктивним виглядає лікування спондилоартриту за методом хронотерапії, освоєної лікарями Клініки хрономедицини. Як проводиться лікування без особистого візиту до лікаря, скільки це коштує та інші питання можна уточнити за вказаними реквізитами для зв’язку.

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

Он будет закрыт в 0 секунд