Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

ПРО КЛІНІКУ ХРОНЕМЕДИЦИНИ "РЕЗОНАНС"

Клініка «Резонанс» була створена у вересні 1993 року з метою надання медичної допомоги. Обслуговує людей, які страждають на хронічні захворювання. Надає послуги пацієнтам, які не отримали ефективної допомоги при використанні хімічних ліків

 

Характерно, що дуже часто таке лікування призводило до звикання, ускладнень та залежності від хімічних препаратів.

Міссія Клініки “Резонанс”

Основна мета клініки полягає у відновленні та підтримці здоров’я кожного пацієнта щадними та ефективними методами з використанням природних препаратів (настоянок лікарських трав), що повсюдно є в аптечній мережі України та інших країн, які застосовуються у медичній практиці багато сотень років.

В основі лікування – фактор внутрішнього часу організму людини, завдяки якому вдається у сотні разів посилити дію комбінацій цих лікарських трав. В результаті вдається подолати як саму хворобу, так і ускладнення застосування хімічних препаратів, значно підвищити рівень здоров’я людини.
ХРОНО-медицина офіційно визнана на світовому рівні у 1961 році та інтенсивно розвивається у багатьох країнах світу, особливо розвинених!!! З позицій ХРОНО-медицини – прояв будь-якого захворювання, і навіть старіння людини, пов’язані з прискореним темпом біологічного годинника, тобто. зі зменшенням інтервалів внутрішнього часу (секунд, хвилин, годин, діб та ін.).

Особливості медичної технології

ХРОНО-медична ТЕХНОЛОГІЯ, що застосовується в клініці, збільшує довжину цих зменшених інтервалів. За рахунок такого незвичайного механізму дії має потужний терапевтичний вплив. Йому не має аналогів у світовій медичній практиці. ТЕХНОЛОГІЯ не має протипоказань, використовується в домашніх умовах, одночасно з раніше призначеним «хімічним» лікуванням. Вона безкровна, має інші вкрай важливі переваги: здатність застосовувати ДИСТАНЦІЙНО.

42 роки успішного застосування ТЕХНОЛОГІЇ – це РЕЗУЛЬТАТ наполегливої, важкої та щоденної наукової та лікувальної роботи тривалістю майже у півстоліття!!! Співробітники клініки з гордістю стверджують “Хто, як що не ми?” Хто, крім нас? тому що ми не знаємо, хто крім нас може вилікувати хворих повною відсутністю волосся на тілі людини (включаючи вії і брови) або страждають на епілепсію?

Статистика показує, що такий високий результат досягається у 85-95% наших хворих. Це надзвичайно високий результат. Весь колектив налаштований на підвищення досягнутого, якості обслуговування, зручності лікування найрізноманітніших людей, які проживають у містах та селах, а також за кордоном у далеких країнах світу.

 

Документи 

КЛНІНІКА ХРОНОМЕДИЦИНИ "РЕЗОНАНС" У ЦИФРАХ

0 +

Років роботи

0 +

Вилікувано пацієнтів по всьому світу

0 %

Наших пацієнтів рекомендують нас

0 +

країн у яких проживають наші Пацієнти

Якщо у Вас залишилися питання зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання. Самолікування шкодить Вашому здоров'ю довірте це професіоналам

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds