Ефективне лікування важких захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

ПРО КЛІНІКУ ХРОНЕМЕДИЦИНИ "РЕЗОНАНС"

Клініка хрономедицини «Резонанс» була заснована у 1993 році кандидатом медичних наук Миколою Андрійовичем Поліщуком, який є розробником унікальної нової ХРОНО-медичної технології.

 

Ефективність нашої технології досягає 70-90% для лікування важких хронічних захворювань, яких складно або взагалі неможливо позбутися, використовуючи традиційні або нетрадиційні методи лікування.

 

Наша місія:

Вирішення будь-яких, навіть найскладніших проблем здоров’я!

 

Ми – команда фахівців, згуртована довкола найважливішої для нас мети. Як я прийшов до цього? Все просто! За багато десятків тисяч годин у медицині я зрозумів, що в медицині працюють два простих принципи, на яких я будував і продовжую будувати свою роботу:

 

– одержання ефективного результату для здоров’я пацієнта найкоротшим шляхом. Це дуже важливий принцип, якого ми неухильно дотримуємося. Це звучить просто, але за цим стоїть досвід, наукова діяльність клініки, інтелект, емпатія до проблем пацієнта, любов до професії. Наша клініка дозволяє будувати довгострокові партнерські відносини з пацієнтами.


– Пошук виходу із будь-якої ситуації. У медицині, як і в багатьох ситуаціях нашого життя, майже завжди є вихід та надія. Навіть найскладніші випадки та страшні хвороби можна вирішити, розібравши на «цеглинки», і домогтися одужання крок за кроком. З нами Ви знайдете не лише надію, а й шлях до одужання.

 

Ми постійно вдосконалюємося і працюємо над собою, щоб бути на гребені хвилі професіоналізму, дотримуючись наукових інновацій та високих стандартів у світовій медицині, щоб кожна проблема зі здоров’ям знаходила оптимальне рішення і Ваша довіра до нас завжди залишалася на висоті!

Наша ціль

НЕ ЛІКУВАТИ, А ВИЛІКУВАТИ, ВІДНОВИТИ І ПІДТРИМУВАТИ ЗДОРОВ’Я КОЖНОЇ ЛЮДИНИ НА ВИСОКОМУ РІВНІ. У нашій клинці діагностичний та лікувальний процес здійснюється відповідно до МЕТОДИЧНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ “Резонансної хронофітотерапії у практиці лікування хронічних захворювань”, затверджених Міністерством охорони здоров’я України.

Документи 

КЛНІНІКА ХРОНОМЕДИЦИНИ "РЕЗОНАНС" У ЦИФРАХ

0 +

Років роботи

0 +

Вилікувано пацієнтів по всьому світу

0 %

Наших пацієнтів рекомендують нас

0 +

країн у яких проживають наші Пацієнти

Якщо у Вас залишилися питання зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання. Самолікування шкодить Вашому здоров'ю довірте це професіоналам

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!