Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Поліщук Микола Андрійович - директор клініки

Засновник та директор клініки хрономедицини «Резонанс» – Поліщук Микола Андрійович. Видатний український учений та лікар, засновник абсолютно нової науки – релятивістської хрономедицини, що дозволяє з позицій спеціальної теорії відносності (СТВ, інакше – релятивістська теорія) не тільки зрозуміти властивості  внутрішнього часу в організмі людини, а й використати час – цю надзвичайно потужню силу для лікування і відновлення здоровья.

Досягнення та нагороди

Автор ХРОНО-медичної ТЕХНОЛОГІЇ та 82 статей та наукових праць. М. Поліщук є розробником 2 важливих медичних винаходів СРСР та власником 1 патенту України. За наполегливу та результативну працю у галузі створення новітньої науки та цифрової ХРОНО-медичної ТЕХНОЛОГІЇ М. Поліщук удостоєний нагород, у тому числі – і зарубіжних.

Науковий та трудовий шлях

Все своє життя М. Поліщук присвятив медицині, власним науковим розробкам та тисячам своїх пацієнтів. Початок кар’єри ознаменувався вступом до найславетнішого в Радянському Союзі  вищого медичного навчального закладу – Військово-медичної академії ім. С.М.Кірова.

Подальші етапи розвитку лікаря:

  • У 1974 році вступив на перший курс військово-морського факультету Військово-медичної академії ім. С.М. Кірова (м. Ленінград). У 1977 був переведений у Київський медичний університет ім. А.А.Богомольця для продовження навчання.
  • 1980 року з відзнакою закінчив перший лікувальний факультет Київського медичного університету ім. А.А. Богомольця.
  • 1980-1982 р. – період проходження клінічної ординатури.
  • З 1986 р. до 1990 р. – час заочної аспірантури на кафедрі дерматовенерології Київського медінституту ім. Богомольця.

Після закінчення клінічної ординатури був прийнятий на роботу в Гостомельський шкірно-венерологічний диспансер, який обслуговував населення м.Ірпеня, а також  містечок Гостомель, Буча, Ворзель, Бородянка, Романівка, Стоянка, Димер та населення ще 9 районів Київської області. Тут М. Поліщук пройшов шлях від рядового лікаря до головного лікаря цього міжрайонного диспансеру.

Захист дисертації

В 1990 році Поліщук Н.А. захистив кандидатську дисертацію на тему «Хронотерапія хворих колоподібним облисінням». Вона була розпочата в 1980 р. У цій роботі були викладені результати наукового пошуку в області хрономедицини. Також там є 10-річний досвід наукового аналізу та лікування хворих на облисіння. Мова йде про самі тяжкі і безнадійні в лікуванні форми  колоподібного облисіння, включаючи тотальне та універсальне види цієї хвороби. Колоподібне облисіння представляє непереборні труднощі для спеціалістів в цій галузі по всьому світі. Інакше кажучи, ця хвороба не лікується ні в одній країні світу!!!

Науковий прорив

Бачачи дуже високу ефективність хрономедицини в лікуванні настільки складного захворювання, яке у всьому світі становить непереборні труднощі, вся подальша наукова кар’єра М. Поліщука була присвячена питанням подальшого розвитку цього незвичайного методу лікування. Завдяки по-справжньому проривним роботам М.Поліщука, вперше відкрилася можливість безпосереднього впливу на внутрішній час хворої та здорової людини.

Особистісні якості

І ось тут важливо говорити про людські якості цього лікаря та вченого: замість того, щоб продовжувати наукову кар’єру, отримуючи високі звання, нагороди та почесті, М.Поліщук зосередив свої зусилля виключно на розвитку свого методу, що став з 1996 року високою цифровою ХРОНО-медичною ТЕХНОЛОГІЄЮ. Це дозволило застосувати ТЕХНОЛОГІЮ масово для лікування тих захворювань, які не піддаються будь-якої успішної терапії із застосуванням новітніх хімічних препаратів, а також ускладнених попереднім лікуванням. Саме завдяки його зусиллям понад 12 тисяч невиліковно хворих людей відчули радість відновлення здоров’я, гарного самопочуття та настрою.

Бути здоровим – це радість душі та тіла

Бути здоровим – це щастя і це щастя треба вміти підтримувати та посилювати! Це завдання виконує ТЕХНОЛОГІЯ, що дозволяє не тільки лікувати, а й діагностувати та відновлювати рівень здоров’я. Іншими словами, об’єктом уваги М.Поліщука на даний момент часу є не лише хворі люди з їхніми проблемами, але особливий інтерес для нього становить здоров’я здорових людей.

Релятивістська хрономедицина – нова та суперефективна

Нове розуміння здоров’я з’явилося, коли біло запроваджено теорію відносності (СТВ). Саме СТВ, інакше названа релятивістською теорією, відкрила нову віху у розвитку хрономедицини, зробивши її релятивістською та суперефективною. Нова наука – релятивістська хрономедицина, поряд зі створенням високоефективної цифрової ХРОНО-медичної ТЕХНОЛОГІЇ – два найвизначніших досягнення М. Поліщука, які дозволили його клініці вилікувати більш ніж 12000 тяжких пацієнтів, подарувавши їм радість здоров’я, високої продуктивності праці та якості життя.

ЗМІ

Інформація про наукові досягнення та практичні успіхи в лікуванні хронічно хворих людей неодноразово транслювалася ЗМІ (телебачення, радіо, преса). М. Поліщук багато разів був гостем у студіях каналів “Україна”, “Новий канал”, “1+1”, “Тет”, “УТ-1”, “5 канал”, “СТБ”, запрошувався радіостудіями та газетними редакціями.

Документи 

Книги

Якщо у Вас залишилися питання зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання. Самолікування шкодить Вашому здоров'ю довірте це професіоналам

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds