fbpx

Клиника хрономедицины "Резонанс"

ПРО ДИРЕКТОРА КЛІНІКИ ХРОНОМЕДИЦИНИ «РЕЗОНАНС»

Засновник та директор клініки хрономедицини «Резонанс» – Поліщук Микола Андрійович.

 

Видатний український учений та лікар, основоположник абсолютно нової науки – релятивістської хрономедицини, що дозволяє з позицій спеціальної теорії відносності (СТО, інакше – релятивістська теорія) описати внутрішній час в організмі хворих та здорових людей.

Досягнення та нагороди.

Автор ХРОНО-медичної ТЕХНОЛОГІЇ та 82 статей та наукових праць. М. Поліщук є розробником 2 важливих медичних винаходів Спілки РСР та власником 1 патенту України. За наполегливу та результативну працю у галузі створення новітньої науки та цифрової ХРОНО-медичної ТЕХНОЛОГІЇ М. Поліщук удостоєний нагород, у тому числі – і зарубіжних.

Науковий та трудовий шлях.

Все своє життя М. Поліщук присвятив медицині, власним науковим розробкам та тисячам своїх пацієнтів. Початок кар’єри ознаменувався надходженням до найславетнішого в Радянському Союзі медичного ВНЗ – Військово-медичної академії ім. С.М.Кірова.

– У 1974 році вступив на перший курс військово-морського факультету Військово-медичної академії ім. С.М. Кірова (м. Ленінград). У 1977 був переведений у

Київський медичний університет ім. А.А.Богомольця для продовження навчання.

– 1980 року з відзнакою закінчив перший лікувальний факультет Київського медичного університету ім. А.А. Богомольця.

– 1980-1982 р. – період проходження клінічної ординатури.

– З 1986 р. до 1990 р. – час заочної аспірантури на кафедрі дерматовенерології Київського медінституту ім. Богомольця.

Після закінчення клінічної ординатури було прийнято на роботу в Гостомельський шкірно-венерологічний диспансер, який обслуговував населення м.Ірпеня, а також п.г.т. Гостомель, Буча, Ворзель, Бородянка, Романівка, Стоянка, Димер та населення ще 9 районів Київської області. Тут Поліщук пройшов шлях від рядового лікаря до головного лікаря цього міжрайонного диспансеру.

Захист дисертації.

1990 став знаменним, коли після 10 річної наполегливої ​​наукової та лікувальної роботи, розпочатої ще в 1980 році, Н. Поліщук Н.А. захистив кандидатську дисертацію на тему «Хронотерапія хворих кругоподібним облисінням». У цій роботі були викладені результати наукового пошуку в області хрономедицини та 10-річний досвід наукового аналізу та лікування хворих на облисілі, які страждають на невиліковні форми кругоподібного облисіння, включаючи тотальне та універсальне види облисіння.

Науковий прорив.

Бачачи дуже високу ефективність хрономедицини в лікуванні настільки складного захворювання, яке у всьому світі становить непереборні труднощі, вся подальша наукова кар’єра М. Поліщука була присвячена питанням подальшого розвитку цього незвичайного методу лікування. Завдяки по-справжньому проривним роботам М.Поліщука, вперше відкрилася можливість безпосереднього впливу на внутрішній час хворої та здорової людини.

Особистісні якості.

І ось тут важливо говорити про людські якості цього лікаря та вченого: замість того, щоб продовжувати наукову кар’єру, отримуючи високі звання, нагороди та почесті, М.Поліщук зосередив свої зусилля виключно на розвитку свого методу, що став з 1996 року високою цифровою ХРОНО-медичною ТЕХНОЛОГІЄЮ. Це дозволило застосувати ТЕХНОЛОГІЮ масово для лікування тих захворювань, які не піддаються будь-якої успішної терапії із застосуванням новітніх хімічних препаратів, а також ускладнених раннім лікуванням. Саме завдяки його зусиллям понад 12 тисяч невиліковно хворих людей відчули радість відновлення здоров’я, гарного самопочуття та настрою.

Бути здоровим – це радість душі та тіла

Бути здоровим – це щастя і це щастя треба вміти підтримувати та посилювати! Це завдання виконує ТЕХНОЛОГІЯ, що дозволяє не тільки лікувати, а й діагностувати та відновлювати рівень здоров’я. Іншими словами, об’єктом уваги М.Поліщука на даний момент часу є не лише хворі люди з їхніми проблемами, але особливий інтерес для нього становить здоров’я здорових людей.

Релятивістська хрономедицина – нова та суперефективна.

Нове розуміння здоров’я з’явилося, коли внутрішній час людини вдалося описати з позицій спеціальної теорії відносності (СТО). Саме СТО, інакше звана релятивістською теорією, відкрила новою віху у розвитку хрономедицини, зробивши її релятивістською та суперефективною. Нова наука – релятивістська хрономедицина, поряд зі створенням високоефективної цифрової ХРОНО-медичної ТЕХНОЛОГІЇ – два найзначніших досягнення М. Поліщука, які дозволили його клініці вилікувати більш ніж 12000 тяжких пацієнтів, подарувавши їм радість здоров’я, здоров’я.

ЗМІ. 

Інформація про наукові досягнення та практичні успіхи в лікуванні хронічно хворих людей неодноразово транслювалася ЗМІ (телебачення, радіо, преса). М. Поліщук багато разів був гостем у студіях каналів “Україна”, “Новий канал”, “1+1”, “Тет”, “УТ-1”, “5 канал”, “СТБ”, запрошувався радіостудіями та газетними редакціями.

Документи 

Книги

Якщо у Вас залишилися питання зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання. Самолікування шкодить Вашому здоров'ю довірте це професіоналам