Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Панічні атаки належать до підвиду невротичних патологій, пов’язаних із раптовим нападом депресії та загальним пригніченням. Статистика свідчить, що кожен п’ятий житель землі хоча б раз у житті відчував панічну атаку. У деяких країнах із нестабільними умовами життя цей показник удвічі більший.

Панічна атака може тривати від кількох секунд до 15-20 хвилин. Проходить так само раптово, як і починається, навіть без терапевтичного втручання та сторонньої допомоги.

Цей психоемоційний стан успішно лікується в умовах дотримання принципів хронотерапії. Така методика багато років практикується в клініці хрономедицини “Резонанс” у Києві.

ПРИЧИНИ ПАНІЧНИХ АТАК

Провокувати таку патологію можуть звичні для багатьох людей дії та обставини. До факторів ризику належать куріння, недосипання, відсутність фізичної активності, тривалі конфлікти, вживання алкоголю. Але всі вони належать до непрямих причин. Безпосередньо впливати на виникнення панічних атак можуть такі етіологічні чинники:

  1. Соматичного характеру – ендокринні патології, захворювання серця, непомірне приймання медикаментозних препаратів, вагітність, перший досвід інтимних контактів, початок менструального дозрівання.
  2. Психоемоційні причини – різні фобії, ендогенні психічні розлади, депресивні обставини, посттравматичний синдром, обсесивно-компульсивний розлад.
  3. Соціальні чинники – суперечки, незадоволеність, складні життєві обставини, низький рівень життя, конфлікти, агресія, сімейні негаразди.

Виявлення причин панічної атаки вкрай важливе для визначення подальшого курсу терапії. На базі клініки хрономедицини “Резонанс” проводиться унікальна діагностика цієї патології. Причому методи обстеження дають змогу виконувати діагностику у віддаленому форматі. Для точного виявлення причин лікарем складається анамнез зі слів пацієнта, проводиться комплекс замірів показників роботи організму і складаються діагностичні графіки. Усунення причин допоможе позбутися і самих панічних атак. Це можна зробити абсолютно без застосування традиційних аптечних медикаментів – за принципом хронотерапії, із застосуванням фітопрепаратів і методу асиметрії.

Але для цього необхідно додатково класифікувати хворобу за етіологічними ознаками:

СИМПТОМИ І ТИПИ ПАНІЧНИХ АТАК

Визначаються симптоми панічних атак із застосуванням методу диференціальної діагностики, оскільки багато ознак мають ідентичну клініку з іншими психоемоційними станами. Тому прийнято розрізняти дві форми панічних атак:

  1. Типова – зазвичай супроводжується нападами задухи, непрогнозованими патологіями серцево-судинної системи. У пацієнта розвивається відчуття страху, тривоги, з’являється страх смерті, відчувається нудота, ознаки лихоманки, різкі зміни спеки й ознобу.
  2. Атипова – проявляється розладами вегетативної нервової системи, проблемами опорно-рухового апарату, аномаліями мозкової діяльності.

Крім того, панічна атака може проявлятися появою відчуття “клубка в горлі”, спонтанним мисленням, порушенням координації, невпевненістю, втратою самоконтролю, істеричною дугою, погіршенням зору.

ЛІКУВАННЯ ПАНІЧНИХ АТАК

У традиційній медичній практиці немає стовідсотково результативних методів лікування такого захворювання. Воно потребує тривалих і численних курсів терапії, яка здебільшого спрямована на усунення симптомів. Єдиною на сьогодні альтернативою є метод хронотерапії. Таке лікування панічних атак в Україні проводить клініка хрономедицини “Резонанс” у Києві.

Більшість пацієнтів після курсу хронотерапії остаточно позбувається нападів панічних атак. Лікування неінвазивне, не має суворих протипоказань і не ускладнюється патологічними наслідками. Така методика не використовує медикаментозних препаратів, тому нетоксична і безпечна для пацієнтів із хронічними хворобами.

Для уточнення всіх переваг методу хронотерапії панічних атак і запису на прийом до лікаря звертайтеся за вказаними контактними реквізитами.

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds