Авторизация на сайте

ХРОНО - медицинская ТЕХНОЛОГИЯ       "Резонансная ХРОНО-ФИТО-терапия":   ЭФФЕКТИВНО, НАДЕЖНО, УДАЛЕННО

ЭПИЛЕПСИЯ

Валентина (Корюковський р-н, Черниговская обл.)

Уважаемые работники центра "Резонанс!"
Пишет вам Валентина (мама Сергея).
Я вам очень благодарна за лечение и ваше внимание, к моему сыну. Ему гораздо лучше стало, приступы уменьшились, бывает в месяц два раза или раз, он еще лечился в г.Чернигове и в нашем г.Корюковка, он пусть немножко отдохнет, а потом, говорит, покажет жизнь, может поедет и к вам. Еще я сама работала в медицине 12 лет.
Большое вам спасибо! За вашу нежность и тепло в вашем центре.
5-10-2007г. Мама Сергея.

Одарка (Сколівський р-н, Львівська обл.)

Директору медичного центру "Резонанс" Миколі Андрійовичу Поліщуку. (м. Київ)
До Вас звертається мама (Одарка) Андрія.
В першу чергу щиро дякую, що Ви, шановний Миколо Андрійовичу, з турботою відноситеся до своїх пацієнтів. Я зрозуміла, що Вас цікавлять наслідки Вашої праці. Так, я лікувала свого сина в Києві в 1988р. За Вашим рецептом лікування здійснювалося три місяці. В 1992р. мого сина вкусила змія, бувши ще в реанімації (м. Львів) він одержав приступи епілепсії. Лікування мало позитивні результати. Я була задоволена, ліки давала Андрію вночі, вдень, інколи він не хотів приймати ліки, особливо вночі. Охарактеризую місяць липень 1998р.:
1 липня - не було приступів епілепсії
2-6 липня - були приступи
7-11 липня - не було приступів
12-13 липня - були приступи
14-22 липня - не було приступів
23 липня - 8год 30хв - мав "тяжкий" приступ. З ранку поїв, допомагав мені біля хати обертати сіно, а тоді пішов до дітей на річку. Я його весь час пильнувала, а тоді сказала брату і сестрі, що з Андрієм є діти на річці. Коли прийшла до дітей, то Андрія не було. Діти мені сказали, що Андрій пішов по мене. Я ще раз вернулась, почала шукати Андрія, а мій Андрій одержав приступ і впав у річку. Я побачила його, коли вже сплив. Врятувати не вдалося. Так що мій син втопився в річці 23 липня 1998р. Завтра буде 9 років.
Тому я до Вас більше не зверталась. Підкреслюю ще раз, що лікування давало позитивні результати.
Свою невтішну розповідь доповню ось такими деталями, які не можу розгадати. Два дні перед смертю Андрій мав пригнічений настрій. Перед тим зробив мені багато корисної роботи. Крім цього, просив, щоб я йшла з ним купатися о 13год 30хв, це повторював декілька разів. Я сказала, що подою корову і піду з ним купатися на одну годину пізніше.
Він втопився як раз о 13год 30хв. Коли я йшла його шукати, переді мною проповзла гадюка і попливла в те місце, де лежав, мабуть, уже мертвий Андрій. І ще одна деталь. Мені приснився сон, що моя яблунька розламалась і впала на землю. Брат мене заспокоїв, що нічого не станеться, а сталося.
Отже, ще раз щиро дякую Вам за турботу. Хай Вам і Вашому колективу щастить в праці. Зростайте професійно і працюйте на благо нашої України. Вірю, що Ваша робота дуже важка, але приносить радість і щастя багатьом людям в дім. Хай береже Вас Бог і дає Вас сили і наснаги на винахідливість. За Вашу працю прийміть від мене низький уклін.
З повагою до Вас. Одарка.

Мне сейчас 42 года, а первый приступ был в 13 лет. Припадок был с судорогами, с потерей сознания, с прикусом языка. Сразу положили в больницу. Правда, после этого приступов не было, но выписали на таблетках и я их пила до 17 лет. Потом сама бросила. Вышла замуж в 21 год, в 24 года родила, все было нормально. В 2011 году сделали операцию – удалили матку, наркоз был общий. Тоже все выдержала. А через 3 года после операции снова появились приступы, как и в 13 лет. Они правда были один в 1-1,5 месяца, но тяжелые, с потерей сознания. Еще появились легкие, типа сумеречных состояний 4-5 в месяц . Все это очень утомляло. Опять назначили противосудорожные, пришлось пить. Не очень-то помогало. Стало плохо с памятью. Знакомые лечили дочку в Киеве от такого же, как у меня, в институте хрономедицины « Резонанс». Я тоже обратилась к ним. В начале 2017 года, так на третий месяц лечения у них ,приступы остались только малые, да и то только 1-2 раза в месяц, а тяжелый был за это время всего один. Мне так помогает их лечение. И память вообще стала очень хорошая. Так я решила поделиться со всеми, у кого такие же проблемы.