Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Неспецифічний виразковий коліт (НВК), також відомий як безпричинний коліт або виразковий коліт, – це хронічне запальне захворювання кишківника, що впливає переважно на товсту кишку (ободову та пряму кишку). При цьому запалення призводить до утворення виразкових дефектів на слизовій оболонці кишківника.

Хвороба небезпечна як сама по собі, так і можливими ускладненнями, до яких належать стенози, мегаколон (збільшення в розмірах товстого кишківника), колоректальна онкологія, запалення суміжних органів.

Неспецифічний виразковий коліт діагностується в обох статей, але жінки страждають частіше. Групу ризику складають пацієнти вікових категорій 25-35 і 65-80 років. За статистикою ВООЗ до 15% з кожних 100 тис. населення планети страждають від наслідків і симптомів неспецифічного виразкового коліту.

Як з’являється НВК

Природа цієї недуги вивчена офіційною медициною не повною мірою, тому судити про її етіологію доводиться тільки з огляду на анамнез і визначення груп ризику пацієнтів. За результатами медичних спостережень, ризик захворювання на неспецифічний виразковий коліт вищий за таких обставин:

Сприяти розвитку НВК і навіть стати однією з причин неспецифічного виразкового коліту може часте вживання алкоголю, куріння, відсутність збалансованого раціону, аутоімунні хвороби, низька фізична активність.

Як розпізнати: симптоми неспецифічного виразкового коліту

Клінічна картина може мати загальний і специфічний характер. Для цієї хвороби властиві клінічні ознаки, що відображаються в діяльності травного тракту:

Одночасно з тим можуть розвиватися такі симптоми неспецифічного виразкового коліту, як артрити, анемія. Відчуває біль у ділянці очей, виникає ефект світлобоязні, сльозоточивість, іноді – різке зниження зору.

Точніше діагностувати НВК допоможуть такі методи, як копрограма, УЗД, ректороманоскопія, скринінг слизової товстого кишківника, ФГДС.

Методи лікування виразкового коліту в Києві

Здебільшого лікування неспецифічного виразкового коліту орієнтоване на симптоматичну терапію, купірування болю, підтримання ремісії. У рамках медикаментозного курсу можуть призначатися протидіарейні, кортикостероїдні препарати, імуносупресанти. Одночасно коригується режим і раціон харчування. У міру необхідності та за високої динаміки прогресування хвороби проводять хірургічне лікування неспецифічного виразкового коліту.

Більш щадна терапія НВК без побічних ефектів запропонована Клінікою хрономедицини “Резонанс”, де практикується власний ефективний і безпечний метод.

Лікування НВК проводиться віддалено, без операцій і важких для інших органів медикаментів. Метод хронотерапії при лікуванні неспецифічного виразкового коліту може застосовуватися в будь-якому регіоні світу без особистого відвідування клініки. Детальніше про нього, терміни лікування та інші обставини можна дізнатися за вказаними контактними даними.

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds