Клініка Хрономедецини – "Резонанс" – яка лікувує хронічні захворювання.

Мігрень: симптоми та лікування 

Мігрень – це поширене неврологічне захворювання, що характеризується рецидивуючими нападами інтенсивного головного болю, які супроводжуються різними симптомами. Недуга спричиняє страждання у пацієнтів усіх вікових категорій незалежно від гендерних ознак. Проте частіше трапляється в жінок, найбільше відчувають симптоми мігрені люди, старші за 45 років.

ЧИМ СПРИЧИНЕНА МІГРЕНЬ

Не до кінця вивчене, це захворювання може породжуватися різними етіологічними факторами, що сильно ускладнює ефективність профілактичних заходів. Варто звертати увагу на найчастіші попередники мігрені – нервові розлади, депресивні стани, кліматичні зміни. Одночасно провокаторами хвороби можуть виявитися:

    • Генетична схильність.
    • Порушення мозкової активності.
    • Судинні зміни.
    • Гормональні збої.
    • Тригери психосоматичного характеру.

    Дуже часто діагностуються комплексні першоджерела захворювання.

    СИМПТОМАТИЧНА КАРТИНА МІГРЕНІ

    З найперших епізодів прояву головного болю пацієнт починає відчувати загальне пригнічення, слабкість у тілі, важкість у голові. Цю симптоматику поступово супроводжують:

      • головний біль. Він може бути інтенсивним і пульсуючим, зазвичай зачіпає одну половину голови. Напади зазвичай тривалі й можуть тривати від кількох годин до кількох днів;
      • аура – деякі люди відчувають провісники, звані аурами, перед появою головного болю. Аура може проявлятися у вигляді тимчасової втрати зору, мерехтіння світла, зміни сприйняття або оніміння в певних частинах тіла. Однак не у всіх людей із мігренню виникають аури;
      • чутливість до світла і звуку;
      • метеочутливість;
      • нудота і блювота.

      Важливо зазначити, що не всі люди з мігренню відчуватимуть усі ці ознаки. Симптоми та їхня інтенсивність можуть варіюватися залежно від конкретного випадку і загального фізіологічного стану.

      ЯК ВИЛІКУВАТИ МІГРЕНЬ У ЧОЛОВІКІВ І ЖІНОК?

      Боротьба з хворобою триває вже багато років, але слід визнати, що спроби її подолання не завжди є повністю успішними. Захворювання часто має хронічний перебіг, і повністю викорінити його може бути неможливо. Однак у багатьох випадках можна досягти терапевтичного ефекту, часто протягом короткого періоду часу. Однак це вимагає систематичних дій, застосування комплексних фармакологічних засобів і лікування за допомогою складної апаратури та обладнання. Наприклад, наступний комплекс методів показує досить непогані результати:

      • Медикаментозна терапія.
      • Фізіопроцедури.
      • Когнітивно-поведінкова корекція.

      Звичайно, пройти весь курс коштує чимало. Однак здоров’я варте цих витрат. Важливою частиною лікування мігрені є мінімізація симптомів і контроль ризику розвитку вторинних захворювань. Водночас необхідно усунути причини, які не були до кінця досліджені офіційною медициною. Дійсно, ці умови дуже ускладнюють стандартизоване лікування мігрені.

      Результати ще кращі, коли застосовуються інші сучасні принципи здоров’я. Методики хронофітотерапії, розроблені в клініці «Резонанс», за роки роботи довели свою надзвичайну ефективність. Це пов’язано із застосуванням нестандартних, але науково обґрунтованих принципів. полягає в зміні життєвого циклу організму, починаючи від течії часу в клітинах і закінчуючи інтенсивністю складних фізіологічних процесів. Як це працює в організмі пацієнта з мігренню? Через порушення часових інтервалів порушується функціональна здатність всіх систем організму. На цьому тлі починає розвиватися мігрень і супутні симптоми. Тому для усунення захворювання необхідно вирівняти тривалість циклів організму (хвилини, дні, тижні тощо). Клініка «Резонанс» рекомендує використовувати фітопрепарати, засновані на природних методах лікування. Поєднання різних інгредієнтів має такі переваги в лікуванні мігрені

      • Досягається ідеальний можливий баланс швидкості течії внутрішнього і зовнішнього часу.
      • Активізується робота імунної системи та опірність організму.
      • Запускаються природні механізми корекції нормальної роботи органів та тканин.
      • Прокидається прихований потенціал організму і прямує на боротьбу із захворюванням.
      • Паралельно мінімізується вплив симптомів та усувається ризик побічних патологій.

      В результаті, після початкового короткого курсу лікування зникають найнеприємніші симптоми мігрені – біль, підвищена чутливість і чутливість до звуків, поступово зникають втома і депресія. Одночасно повертається працездатність і ясне мислення, поліпшується фізіологія очей та інші процеси, спрямовані на відновлення. Нормалізація роботи всіх органів повністю виключає наявність етіологічних умов і факторів, усуваючи причини мігрені та можливість її рецидиву.

      Особливість хронофітотерапії полягає в тому, що в період лікування пацієнт не приймає рекомендовану трав’яну настоянку без розбору і без пояснення причин, як в народній медицині. У хронотерапії встановлюється чітка програма прийому. Причому склад трав’яного комплексу підбирається індивідуально, виходячи зі зросту, ваги і стану пацієнта, з урахуванням динаміки основних характеристик організму. До них відносяться температура тіла, артеріальний тиск і частота пульсу. Якщо ви хочете дізнатися більше про принципи лікування мігрені за допомогою хронотерапії, записатися на прийом або консультацію, пройти повний або початковий курс або переконатися в ефективності даного методу, звертайтеся в клініку хрономедицини «Резонанс» за вказаними контактними даними.

      Джерела

      1. Мedscape
      2. МОЗ
      3. Ncbi

      Автор статті:
      Поліщук Микола Андрійович
      Кандидат медичних наук

      Форма обратной связи

      Demo Description

      My first Popup

      This will close in 0 seconds