Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Міастенія (міастенія гравіс) – це хронічне незапальне захворювання аутоімунного характеру, що супроводжується слабкістю і швидким стомленням скелетних м’язів. Цей стан пов’язаний із порушенням передачі нервово-м’язових імпульсів на нейром’язових синапсах. В основі міастенії лежить аутоімунний процес, під час якого організм атакує свої власні рецептори для ацетилхоліну, важливого нейромедіатора, що бере участь у передачі імпульсів від нервів до м’язів.

Зазвичай міастенія гравіс розвивається в молодих жінок до 40 років і в чоловіків, старших за 60 років, але вона може зустрічатися в будь-якому віці.

У разі несвоєчасного лікування можливі такі ускладнення, як погіршення м’язової сили, утруднене дихання, хронічна пневмонія. Як один із наслідків – може розвиватися ожиріння або виснаження.

Як виникає міастенія

Причини міастенії пов’язані з процесом, коли імунна система атакує власні тканини організму. первинними причинами цієї недуги можуть бути:

Розуміння цих причин допомагає в розробці стратегій лікування та запобігання прогресуванню захворювання. Якщо виникла підозра на міастенію, важливо звернутися до лікаря для діагностики та лікування.

Клінічна картина при міастенії

Діагностика міастенії зазвичай включає в себе кілька методів, а клінічні симптоми можуть варіювати залежно від ступеня тяжкості захворювання. Ось деякі методи діагностики в сучасній медицині:

Будь-яка діагностика цієї хвороби починається зі збору анамнезу та клінічного огляду в терапевтичному кабінеті. Під час цих процедур звертається увага на клінічну картину та інтенсивність прояву симптомів міастенії:

Часто симптоматика проявляється комплексно, але на жаль для пацієнтів – не завжди на початкових стадіях. Зазвичай до моменту прояву клінічних ознак у пацієнта вже розвинена хвороба.

Сучасні методи лікування

Особливості цієї хвороби диктують необхідність ретельного підбору лікувального курсу. Традиційна медицина з початку захворювання і до його результату рекомендує медикаментозну терапію, що включає кілька груп фармакологічних препаратів:

Водночас рекомендовано інші ефективні програми та курси лікування – методи фізіотерапії, плазмаферез, оперативне втручання.

Ще більш результативний результат захворювання демонструє метод хронотерапії, розроблений у Клініці хрономедицини вже багато років тому. За цей час у рамках дистанційного лікування міастенії за цією технологією тисячі пацієнтів позбулися недуги.

Детальніше про принципи цього методу, його ефективність та інші особливості дізнавайтеся з консультацій за вказаними контактними даними.

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds