Warning: file_put_contents(/var/www/ch06c241a3/www/rezonans.net.ua/wp-content/uploads/premium-addons-elementor/pa-frontend-36a64edc6.min.js): Failed to open stream: Disk quota exceeded in /var/www/ch06c241a3/www/rezonans.net.ua/wp-content/plugins/premium-addons-for-elementor/includes/assets-manager.php on line 397

Warning: file_put_contents(/var/www/ch06c241a3/www/rezonans.net.ua/wp-content/uploads/premium-addons-elementor/pa-frontend-36a64edc6.min.css): Failed to open stream: Disk quota exceeded in /var/www/ch06c241a3/www/rezonans.net.ua/wp-content/plugins/premium-addons-for-elementor/includes/assets-manager.php on line 394
Міастенія лікування в Києві

Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Міастенія лікування в Києві

Міастенія (міастенія гравіс) – це хронічне незапальне захворювання аутоімунного характеру, що супроводжується слабкістю і швидким стомленням скелетних м’язів. Цей стан пов’язаний із порушенням передачі нервово-м’язових імпульсів на нейром’язових синапсах. В основі міастенії лежить аутоімунний процес, під час якого організм атакує свої власні рецептори для ацетилхоліну, важливого нейромедіатора, що бере участь у передачі імпульсів від нервів до м’язів.

Зазвичай міастенія гравіс розвивається в молодих жінок до 40 років і в чоловіків, старших за 60 років, але вона може зустрічатися в будь-якому віці.

У разі несвоєчасного лікування можливі такі ускладнення, як погіршення м’язової сили, утруднене дихання, хронічна пневмонія. Як один із наслідків – може розвиватися ожиріння або виснаження.

Як виникає міастенія

Причини міастенії пов’язані з процесом, коли імунна система атакує власні тканини організму. первинними причинами цієї недуги можуть бути:

      • аутоімунні розлади в організмі.

      • генетичний вплив.

      • тимомна гіперплазія.

      • ослаблена імунна відповідь.

    Розуміння цих причин допомагає в розробці стратегій лікування та запобігання прогресуванню захворювання. Якщо виникла підозра на міастенію, важливо звернутися до лікаря для діагностики та лікування.

    Клінічна картина при міастенії

    Діагностика міастенії зазвичай включає в себе кілька методів, а клінічні симптоми можуть варіювати залежно від ступеня тяжкості захворювання. Ось деякі методи діагностики в сучасній медицині:

        • електроміографія для моніторингу електричної активності мускулатури;

        • тест Тензилон;

        • КТ;

        • МРТ;

        • тест на антитіла і стійкість імунної відповіді;

        • аналіз рецепторів холіну.

      Будь-яка діагностика цієї хвороби починається зі збору анамнезу та клінічного огляду в терапевтичному кабінеті. Під час цих процедур звертається увага на клінічну картину та інтенсивність прояву симптомів міастенії:

          • ефект подвійного зору, роздвоєння видимих об’єктів – диплопія;

          • виражена втома м’язових волокон;

          • утруднений рефлекс ковтання;

          • втрата контролю напруженості лицьових м’язів.

        Часто симптоматика проявляється комплексно, але на жаль для пацієнтів – не завжди на початкових стадіях. Зазвичай до моменту прояву клінічних ознак у пацієнта вже розвинена хвороба.

        Сучасні методи лікування

        Особливості цієї хвороби диктують необхідність ретельного підбору лікувального курсу. Традиційна медицина з початку захворювання і до його результату рекомендує медикаментозну терапію, що включає кілька груп фармакологічних препаратів:

            • холінестеразні інгібітори;

            • імуносупресанти;

            • імуноглобулінотерапія.

          Водночас рекомендовано інші ефективні програми та курси лікування – методи фізіотерапії, плазмаферез, оперативне втручання.

          Ще більш результативний результат захворювання демонструє метод хронотерапії, розроблений у Клініці хрономедицини вже багато років тому. За цей час у рамках дистанційного лікування міастенії за цією технологією тисячі пацієнтів позбулися недуги.

          Детальніше про принципи цього методу, його ефективність та інші особливості дізнавайтеся з консультацій за вказаними контактними даними.

          Джерела

          1. Медицина світу
          2. Фармацевтична енциклопедія

          Форма обратной связи

          Demo Description

          My first Popup

          This will close in 0 seconds