Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

МЕХАНІЗМ ДІЇ ТЕХНОЛОГІЇ

Механізм дії технології. При всіх захворюваннях, стресах, а також при старінні організму відбувається прискорення ходу внутрішнього часу, тоді як у здорових і молодих людей час іде так, як іде в неживій природі: на годиннику наручному чи настінних. У випадках, коли люди здорові та молоді, інтервали внутрішнього часу рівні інтервалам часу фізичного.

 

Термін «прискорення ходу часу» означає, що всі внутрішні інтервали: секунди, хвилини, години, доба та ін. Встановлено, що чим важча хвороба, тим коротші всі інтервали внутрішнього часу! Найкоротші інтервали у людей, які побували в клінічній смерті: 22-27 секунд!

Процес розробки ТЕХНОЛОГІЇ:

Наявна загальнобіологічна закономірність скорочення інтервалів внутрішнього часу при всіх несприятливих впливах на організм! Звідси закономірний висновок про те, що можливе створення такого універсального і потужного за механізмом дії методу, який дозволяв би провести збільшення інтервалів внутрішнього часу і, таким чином, повністю виліковувати від багатьох захворювань, попереджати розвиток стресових реакцій, а також ефективно протидіяти старінню організму.  І справді, такий метод протягом 42 років наполегливої ​​наукової та лікувальної роботи був створений та апробований у лікуванні різних хронічних захворювань, що становлять непереборні труднощі для сучасної хімічної медицини (список цих захворювань тут). Цей метод отримав назву ХРОНО-медичної ТЕХНОЛОГІЇ.  У процесі розробки ТЕХНОЛОГІЇ були сформульовані початки абсолютно нової науки, названої релятивістської хрономедициною. Відтепер ця нова наука є найвищим етапом розвитку таких наук як хронобіологія та хрономедицина. Нова наука була створена на основі низки фактів, що дозволяють знайти загальні закономірності між спеціальною теорією відносності (СТО, інакше релятивістська теорія) та живою природою. Головним зі всіх фактів, що об’єднують СТО і живий організм, є факт наявності в обміні речовин дуже великих (навколосвітових) швидкостей. А там, де великі швидкості – там застосовна тільки СТО, а коли застосовна СТО, то … відкриваються величезні перспективи у розвитку тих наук, яких СТО торкнулася!!!

Принцип симетрії-асиметрії:

Відкрити дивовижні взаємозв’язки  живого і неживого – це одне, але використовувати знання на практиці – не менш важко та інтелектутратно. І ось тут важливо говорити про принцип симетрії-асиметрії, який був використаний у ТЕХНОЛОГІЇ, щоб «змусити» найпотужніші сили природи працювати всередині організму.

 

Адже, для того, щоб подовжити інтервали внутрішнього часу необхідно «влити» в організм величезну кількість енергії, яка необхідна для збільшення швидкості обміну речовин. інтервалів внутрішнього часу

 Слово «влити», ймовірно, не зовсім точне, оскільки організм – не автомобіль, в який вливають паливо, а дуже складна система, в якій необхідно дуже дбайливо, щадить розподілити енергію по органам та системам. Та так розподілити, щоб організм стає все більш злагодженим, гармонізованим, а в результаті зазвучав, як єдине ціле, як добре налагоджений двигун!!! Або оркестр під керівництвом досвідченого диригента!

 

З метою здійснення цього завдання, необхідно було створити абсолютно новий вид діагностики, яка була названа ХРОНО-діагностикою, яка б дозволяла визначити, які порушення відбулися в структурі часу, точніше, в структурі часу-простору.

Без хронодіагностики здійснити завдання збільшення інтервалів внутрішнього часу,  раніше ніколи у світі не виконувалося, не уявлялося можливим.

 

У розробці хронодіагностики також були застосовані закономірності СТО, які дозволили проаналізувати взаємодії різних органів і систем. Саме поняття «взаємодії» було ключовим у розробці нового виду діагностики, оскільки злагодженість безлічі органів, систем, біохімічних реакцій, в результаті визначає величину та темпи зростання швидкості обміну речовин. Саме злагодженість, взаємодія дозволяють виводити метаболізм на більш високі рівні.

 

Поняття взаємодія  тісно пов’язане з принципом симетрії-асиметрії. Симетрія в живій природі символізує смерть, а асиметрія проявляється двояко: вона буває негативною та позитивною</ b>. В результаті обробки дані двостороннього автомоніторингу температури, пульсу, тиску, індивідуальної хвилини були отримані графіки взаємозв’язку різних видів обміну речовин у порівнянні зі змінами асиметрії.

 

Графіки взаємозв’язку та асиметрії різних видів обміну речовин можна побачити за посиланням. Ці графіки дозволяють керувати асиметрією та збільшувати довжину всіх інтервалів внутрішнього часу.

Таким чином, наша наукова розробка визначає нові рівні розуміння живої матерії з боку фундаментальної фізики і дозволяє підійти до діагностики та лікування з цих позицій.

 

Більш детальніше про симетрію-асиметрію 

Якщо у Вас залишилися питання зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання. Самолікування шкодить Вашому здоров'ю довірте це професіоналам

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds