Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Лікування обструктивного бронхіту в дітей і дорослих Києві

Обструктивний бронхіт – це поширене захворювання респіраторної системи з можливими ускладненнями. Вражає переважно бронхи, рідше – легеневі альвеоли в легенях. Супроводжується звуженням бронхіального просвіту, внаслідок чого ускладнюється дихання і з’являється кашель.

Причини обструктивного бронхіту

Обструктивний бронхіт вражає людей різного віку незалежно від соціальних та інших умов. Тому в діагностичній практиці класифікують обструктивний бронхіт у дітей і в дорослих. Причини, відповідно, теж можуть відрізнятися. Наприклад, обструктивний бронхіт у дорослих може бути спровокований курінням, непосильними фізичними умовами праці.

Діти починають хворіти на це захворювання на тлі прогресування вірусних інфекцій частіше, ніж дорослі, через нестабільність імунної відповіді.

Крім того, причинами обструктивного бронхіту можуть бути:

      • дія алергенів і природних подразників – пилу, ароматів цвітіння тощо;

      • генетична схильність пацієнта;

      • зараження мікробами бактеріальної природи.

    Крім цього, як вторинна патологія, така форма бронхіту може розвиватися на тлі стафілококозу, ротавірусної інфекції, грипу та інших хвороб.

    Діагностика при обструктивному бронхіті, симптоми

    Симптоми обструктивного бронхіту в дітей і в дорослих проявляються з різною інтенсивністю і залежать від перебігу хвороби – у легкій, середній або важкій стадії. Найчастішими ознаками обструктивного бронхіту є:

        • підвищення загальної температури до 37,0-39,5 градусів;

        • озноб;

        • кашель – сухий, мокрий, нападоподібний;

        • задишка і утруднення дихання;

        • головний біль;

        • надмірна пітливість.

      Чисельність виражених симптомів обструктивного бронхіту одночасно може залежати від форми захворювання – вона може бути гострою або хронічною.

      Щоб не сплутати деякі ознаки із симптомами інших респіраторних патологій, передбачена комплексна діагностика. Вона передбачає проведення аускультації легень, спірометрію, рентгенографію, оксиометрію. Також призначається загальний аналіз крові та сечі, дослідження мокротиння.

      Як проводиться лікування обструктивного бронхіту в Києві

      Ефективності лікування можна досягти тільки комплексними заходами, з поетапним проведенням таких лікувальних курсів:

          1. Медикаментозна терапія з призначенням муколітиків, бронходилататорів, що розслаблюють бронхіальну мускулатуру. Одночасно призначаються противірусні засоби або антибіотики – залежно від природи захворювання.

          1. Інгаляції з використання лікарських трав, настоїв або медикаментозних розчинів.

          1. Фізіопроцедури – вібраційний масаж, постуральний дренаж та інші методи.

        Однак результативність починає відчуватися через певний час. Ба більше – за невідповідності деяких методів чи засобів можливі рецидиви або навіть ускладнення. Самі препарати у великій кількості можуть провокувати побічні ефекти.

        З огляду на подібні обставини, в київській Клініці хрономедицини “Резонанс” був розроблений і доведений до досконалості унікальний метод лікування обструктивного бронхіту. Це – метод хронотерапії, що ґрунтується на досягненні балансу, регулюванні внутрішніх процесів, відновленні та активізації захисних властивостей організму. Важливо, що хронотерапію можна застосовувати без побічних ефектів, вона не має протипоказань і може застосовуватися дистанційно, без відвідування лікаря, у будь-якому регіоні світу.

        Докладніше про метод, рекомендації лікарів можна дізнатися у співробітників клініки “Резонанс”. Отримати консультацію і записатися на лікування обструктивного бронхіту можна за вказаним номером телефону.

        Джерела

        1. МОЗ, https://guidelines.moz.gov.ua/documents/3030
        2. Medscape, https://emedicine.medscape.com/article/297108-overview
        3. CDC, https://www.cdc.gov/acute-bronchitis/about/index.html

        Форма обратной связи

        Demo Description

        My first Popup

        This will close in 0 seconds