Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Спондилоартрит: види та лікування

Спондилоартрит – складне захворювання вторинного або первинного характеру. Супроводжується больовим синдромом, дегенеративним ураженням сполучної тканини. За статистикою ВООЗ, приблизно 1,2-1,5% всього населення світу страждають від цього захворювання. Загальна кількість нових хворих щорічно досягає 80 мільйонів чоловік. Хвороба вражає усі вікові групи. Але захворювання представляє особливий ризик для жінок у віці від 30 до 60 років.

Спондилоартрит також називають хворобою Бехтерєва в медичній термінології.  Захворювання може протікати в гострій і хронічній формі, провокувати інші захворювання хребта. Тому на його лікування виділяються колосальні кошти і спрямовуються зусилля багатьох лікарів у всіх країнах. Один з найбільш ефективних методів лікування спондилоартриту був розроблений в Києві лікарями клініки хрономедицини «Резонанс».

Як розвивається спондилоартрит

Етіологія цього захворювання  первинна або вторинна. У першому випадку захворювання розвивається на здорових суглобових елементах хребта. У другому випадку прогресує після перенесених або хронічних патологій хребців. Якщо в першому випадку етіологія ще не повністю вивчена, і мало що відомо про причини пошкодження здорових тканин, то вторинний спондилоартрит має такі корені походження, підтверджені офіційною медициною:

 • • епіфізальна дисплазія;
  • патологія ендокринної системи;
  • некроз хрящової тканини хребців;
  • аномалії суглобових поверхонь з розвитком остеохондрозу та інших захворювань;
  • спадкова схильність;
  • внаслідок травм спини.

Крім того, нещодавні дослідження припускають ще одну причину спондилоартриту – аутоімунну аномалію, при якій антитіла сприймають сполучну тканину як чужорідне тіло і атакують її клітини.

Найбільш  офіційно підтвердженною є теорія хрономедицини про порушення внутрішніх біоритмів, асиметричних процесів в організмі. На його основі спондилоартрит ефективно лікується в Києві . Таку терапію проводить клініка хрономедицини «Резонанс».

Види і ознаки спондилоартриту

Існує кілька видів захворювання, з відмінностями в клінічній картині, етіологічними факторами і генезом. Більшість з них характеризуються болем, погіршенням самопочуття і працездатності, зниженням рухливості спини, морфологічними змінами в тканинах хребців.

Найбільш характерним симптомом є болючіссть, яка при гострому, пекучому, ниючий характері може проявлятися в шийних, поперекових, грудних відділах хребта.

Зазвичай при спондилоартриті симптоматична картина проявляється комплексно, утворюючи такі клінічні синдроми:

 • • шкірний;
  • серцевий;
  • очний;
  • суглобовий;
  • нирковий;
  • кишковий.

Для підтвердження результатів обстеження і виявлених ознак проводиться комплексна діагностика за допомогою рентгенограм, КТ і МРТ.

Спондилоартрит – Лікування в Україні

У традиційній медицині для лікування спондилоартриту призначаються медикаменти, фізіотерапія, масаж спини, лікувальні вправи. Хрономедицина використовує більш продуктивні методи хронотерапії та фітотерапії.

 

Вони запобігають прогресуванню  захворювання, викликають його регресію, пригнічують симптоми і нейтралізують дію етіологічних факторів розвичтку. Його нормалізовані біоритми активізують всі фізіологічні процеси, через які організм самостійно виліковується від спондилоартриту.

 

Для встановлення діагнозу, консультації або призначення курсу хронотерапії звертайтеся до нашої клініки за вказаними контактами.

Автор статті:
Поліщук Микола Андрійович
Кандидат медичних наук

Ціни

Послуга
Ціна
Консультація директора, кандидат медичних наук
800 грн.
Консультація директора, кандидат медичних наук (онлайн)
550 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
450 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
(онлайн)
350 грн.
На 30 денний курс лікування (клініці)
2200 грн.
На 30 денний курс лікування (дистанційно)
1800 грн.
Вартість місячного курсу пацієнтів, які проживають
за кордоном (дистанційно) (грн)
3700 грн.

Другие заболевания:

Якщо у Вас залишилися питання зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання. Самолікування шкодить Вашому здоров'ю довірте це професіоналам

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds