Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

СОЦІАЛЬНА ТРИВОГА: ПРИЧИНИ ТА ЛІКУВАННЯ

Соціальна тривога, також відома як соціальна фобія, є одним з психічних розладів. Вона проявляється в громадських місцях, при накопиченні великої кількості людей. Вона виражається упередженою думкою про себе і свої вчинки. Соціальна фобія може проявлятися страхом і тривогою, невпевненістю, продиктованою уявними коментарями і думками оточуючих.

Протягом десятиліть провідні вчені в різних областях психіатрії намагалися знайти оптимальні методи лікування цього розладу. І хоча в лікуванні соціальної тривоги були досягнуті дивовижні результати, ці методи поки не можна назвати абсолютно ефективними. Кардинальний прорив у лікуванні соціальної фобії був зроблений у клініці  хрономедицини «Резонанс», де хрономедична технологія практикується вже майже три десятиліття.

За результатами урахування динаміки одужання відзначено високий відсоток позитивного ефекту хрономедичної терапії. Більшість пацієнтів після короткого курсу повернулися до нормального життя і стали частиною суспільства.

Звідки береться соціальна тривога?

Соціальний розлад, або соціальна фобія, вражає буквально всі вікові групи, незалежно від статі. Дуже часто від хвороби страждають діти шкільного віку, які відчувають булінг і тиск однолітків. Невпевненість у майбутньому змушує цілком самодостатніх дорослих відійти в себе.

Офіційна психіатрія виділяє кілька причинно-наслідкових факторів, що провокують початок і прогресування соціального тривожного розладу:

 • • на генетичному рівні – пацієнтами психіатра з цим діагнозом часто є ті, у кого був випадок психічних патологій в їх сім’ї;
  • структурні і фізіологічні особливості головного мозку – при підвищеній гіперактивності мигдалини головного мозку підвищує страх, з’являється недовіра і відчуття небезпеки.
  • зовнішні причини соціальної тривожності – вони зазвичай стають непередбачуваними ситуаціями. Наприклад – насильство, напади, небезпека для життя, нещасні випадки. У дітей соціальна фобія може виникати при гіперконтролі з боку батьків, з гіпертурботою і обмеженням свободи вибору.

Внаслідок цих причин у дітей спостерігається зниження успішності в школі, вони намагаються піти на самоізоляцію. Дорослі можуть спробувати придушити стан соціальної тривоги за допомогою алкоголю, наркотичних компонентів. Більшість пацієнтів стають інертними до критики, деякі намагаються спробувати покінчити життя самогубством.
У багатьох випадках перебіг соціального тривожного розладу супроводжується іншими психічними відхиленнями, розладами і серйозними патологіями психіки.

Лікування соціального тривожного розладу

Традиційна психіатрія пропонує кілька окремих напрямків терапії, які часто дають позитивний ефект при комплексному застосуванні:

 • • біофідбек-терапія (біологічний зворотний зв’язок) з коригуванням фізіології головного мозку;
  • психотерапія;
  • фізіотерапевтичні методи;
  • фізіотерапія;
  • масажні процедури;
  • медикаментозна терапія нейрометаболічними засобами, селективними інгібіторами, а також психофармакотерапія.

Більш ефективним лікуванням є хрономедична технологія, яку можна використовувати дистанційно, без протипоказань, побічних ефектів. Ви можете дізнатися більше про хрономедичну технологію та записатися на лікування, використовуючи зазначені контактні дані.

Автор статті:
Поліщук Микола Андрійович
Кандидат медичних наук

Ціни

Послуга
Ціна
Консультація директора, кандидат медичних наук
800 грн.
Консультація директора, кандидат медичних наук (онлайн)
550 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
450 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
(онлайн)
350 грн.
На 30 денний курс лікування (клініці)
2200 грн.
На 30 денний курс лікування (дистанційно)
1800 грн.
Вартість місячного курсу пацієнтів, які проживають
за кордоном (дистанційно) (грн)
3700 грн.

Другие заболевания:

Якщо у Вас залишилися питання зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання. Самолікування шкодить Вашому здоров'ю довірте це професіоналам

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds