Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Рубцева алопеція (облисіння)

Рубцева алопеція – форма облисіння, характерна як для чоловіків, так і для жінок. Вважається невиліковним захворюванням, так як в процесі розвитку патології волосяні фолікули повністю гинуть. Захворювання зустрічається не дуже часто – серед усіх пацієнтів з діагнозом алопеція тільки 3% страждають рубцевою формою.

Захворювання характеризується швидким випадінням волосся, з вогнищевими ураженнями в різних місцях шкіри голови. При цьому волосяні фолікули безповоротно руйнуються, що призводить до інтенсивного повного облисіння. Завдання лікувальних процедур при рубцевій алопеції полягає в збереженні неушкоджених ділянок волосяної лінії від руйнування фолікулів.

З цим завданням, а також з впровадженням ефективної профілактики успішно справляються лікарі хрономедичної клініки «Резонанс». Тут був розроблений ефективний і унікальний за своєю суттю метод лікування будь-яких патологій волосся. Вже більше двох десятиліть клініка практикує ефективну хроно-медичну технологію, яка дозволяє відновлювати і профілактиці волосся у віддаленому форматі.

Як виникає рубцева алопеція

Рубцева алопеція небезпечна тим, що вражає повністю всі ділянки лінії волосся. При цьому в процесі руйнування волосяних фолікулів утворюються рубці, що завдають помітної шкоди естетиці і іміджу. Так як після смерті фолікули не відновлюються і на їх місці не утворюються нові, реанімувати ріст випав волосяної лінії з рубцевим облисінням вже неможливо. До таких драматичних наслідків може призвести цілий ряд причин:

   • • аутоімунні патології;
    • вроджені аномалії волосяної лінії – від волосяних фолікулів до кінчиків волосся;
    • дерматологічні захворювання;
    • інфекційні захворювання;
    • онкологічні ураження;
    • травми;
    • рентгенівське або радіаційне опромінення;
    • обмороження шкіри голови;
    • хімічні опіки;
    • термічні опіки;
    • наслідки атрофічної алопеції.

Поряд з цими факторами етіології ще наявні  інтоксикації, проблем зі здоров’ям у жінок під час вагітності, недостатній обмін речовин і нестача поживних компонентів в організмі можуть вплинути на появу і прогресування рубцевої алопеції.

Форми рубцевої алопеції

Під час діагностики трихолог визначає симптоматичну картину і встановлює форму рубцевого облисіння. Їх дві. І відповідно, для кожного з них характерні певні симптоми:

1. Основна форма рубцевого облисіння. Характеризується спрямованим ураженням волосяних фолікулів. Це може бути вірусна інфекція, структурні відхилення внаслідок травми, зниження фізіології фолікулів.
2. Вторинна форма рубцевої алопеції. Вона виникає внаслідок дії первинних факторів, до яких відносяться захворювання, опіки, інші форми облисіння, порушення імунітету.

Примітно, що іноді вторинна форма рубцевого облисіння усувається швидше, ніж первинна. Для цього досить усунути причину захворювання. Хоча це не допоможе відновити втрачені ділянки лінії волосся. Але це дозволить зберегти решту волосся, що дуже важливо з урахуванням клінічних особливостей рубцевої форми алопеції.

Клінічні ознаки рубцевої алопеції 

У переважній більшості клінічних випадків хвороба спочатку розвивається повільно. Алопеція вражає невеликі ділянки лінії волосся. Локалізація уражень непередбачувана, і може відбуватися в будь-якому місці голови.


Характерною ознакою рубцевого облисіння є секретність симптомів. Невеликі вогнища випадіння волосся спочатку практично непомітні. Вони ховаються під густою шерстю неушкоджених ділянок. Тільки під час стрижки або при огляді у лікаря можна помітити місцеве облисіння з нечіткими рубцями.


Згодом клініка стає більш очевидною:

   • • верхній шар дерми, навіть при наявності волосся, починає лущитися;
    • гіперемія виникає на шкірі голови – почервоніння;
    • в місцях, уражених рубцевою алопецією, починає бути видно шкіру;
    • утворюються пухирі;
    • є більш широкі зони повного облисіння;
    • в місцях, де немає волосся після випадіння волосся, утворюються локальні ділянки облисіння круглої або овальної форми;
    • через деякий час прибудинкові ділянки розширюються і зливаються, утворюючи величезну загальну площу ураження;
    • на місці втрати може відчуватися печіння або свербіж;
    • в місцях повного випадіння волосся замість відмерлих фолікулів утворюються рубці.

Рубцева алопеція – лікування хрономедичною технологією

Лікування рубцевої алопеції неефективно через руйнування волосяних фолікулів. Єдине, що може бути ефективним – хрономедична технологія, спрямована на припинення подальшого розвитку захворювання і запобігання ураження інших ділянок волосяної лінії.


Як проводиться лікування за цією методикою – дізнайтеся у лікарів клініки «Резонанс» за вказаними контактними даними.

Автор статті:
Поліщук Микола Андрійович
Кандидат медичних наук

Ціни

Послуга
Ціна
Консультація директора, кандидат медичних наук
800 грн.
Консультація директора, кандидат медичних наук (онлайн)
550 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
450 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
(онлайн)
350 грн.
На 30 денний курс лікування (клініці)
2500 грн.
На 30 денний курс лікування (дистанційно)
2000 грн.
Вартість місячного курсу пацієнтів, які проживають
за кордоном (дистанційно) (грн)
3700 грн.

Другие заболевания:

Якщо у Вас залишилися питання зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання. Самолікування шкодить Вашому здоров'ю довірте це професіоналам

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds