Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Ревматоїдний артрит: симптоми, причини та лікування

Ревматоїдний артрит – хронічна патологія периферичних суглобів з ураженням їх сполучної тканини. У процесі прогресування хвороба вражає внутрішні органи, може вражати інші тканини суглобів – хрящі, кістки, м’язи.

Ревматоїдний артрит в Україні та інших країнах діагностується у дорослих і дітей, він однаково характерний для чоловіків і жінок. Без правильного лікування виникають небезпечні наслідки – патології серця і кровоносної системи, захворювання очей, шкіри, аномалії функцій опорно-рухового апарату, дисфункція шлунково-кишкового тракту і десятки інших ускладнень.
Саме з цих причин лікарі клініки хрономедицину в Києві поставили собі за мету розробити унікальний метод лікування РА і вже багато років використовують його для позбавлення від своїх пацієнтів з різних країн Європи, Азії, Прибалтики та інших регіонів світу.

Причини ревматоїдного артриту

Більшість результатів досліджень вказують на генетичне походження цього захворювання. Спадкова схильність вважається основною причиною РА. Поряд з ним розглядається теорія аутоімунної етіології, в якій говориться, що дана патологія виникає в результаті збоїв в роботі імунної системи і в результаті руйнування клітин організму власними антитілами. Крім того, спровокувати розвиток РА можуть:

 • • інфекційні патології – краснуха, вірус Епштейна-Барр, герпес, гепатит В, дія десятків інших патогенних патогенів;
  • часті стреси;
  • куріння протягом багатьох років;
  • зловживання кавою, алкоголем;
  • підвищений індекс маси тіла;
  • гормональні порушення;
  • емоційна нестабільність

Як вторинне захворювання РА може розвиватися на тлі інфекційного артриту, сильного переохолодження, підвищених фізичних навантаженнях на роботі або під час тренувань.

Ревматоїдний артрит: Види і симптоми

Ознаки цієї патології розвиваються і проявляються в тій чи іншій мірі – в залежності від форми перебігу РА. Він може бути гострим, підгострим або хронічним. Лікарі нашої клініки хрономедицини допоможуть встановити клінічну картину, виходячи з індивідуальних параметрів організму і універсальної методології діагностики.

Клінічними прояивами захворювання є:

 • • м’язовий біль ниючого характеру;
  • скутість, особливо після нічного відпочинку;
  • лихоманка;
  • більі в суглобах стійкий и нападоподібний, частіше ниючого характеру;
  • надмірне потовиділення;
  • відчуття втоми;
  • підвищення місцевої температури в області уражених суглобів;
  • почервоніння шкіри навколо хворих суглобів.

Одним з найбільш характерних ознак ревматоїдного артриту є їх симетричний прояв з обох сторін – на верхніх і нижніх кінцівках. За клінічними ознаками розрізняють 4 стадії захворювання, в залежності від динаміки розвитку патології. Крім того, за офіційною класифікацією icd-10 виділяють такі форми РА:

 • 1. Серопозитивний.
  2. Синдром Фельті.
  3. Неуточненний.
  4. Синдром Стіла
  5. Інші форми і види РА.

Ревматоїдний артрит – лікування в Києві

Перед призначенням курсу лікування артриту в Києві проводиться диференціальна діагностика РА, так як захворювання схоже на такі захворювання, як склеродермія, хвороба Лайма, амілоїдоз, остеоартрит, подагра і системний червоний вовчак. Тому для діагностики роблять УЗД суглобів, магнітно-резонансну томографію, артроскопію, цитологічне дослідження.
Лікування ревматоїдного артриту в Україні методами традиційної медицини проводиться з використанням основних протизапальних препаратів. Також показана біологічна терапія імуноглобулінами. Для підвищення динаміки одужання призначають бальнеотерапію і фізіотерапію.

В українській клініці «Резонанс» вже більше 30 років використовуються унікальні методики з доведеною ефективністю, виключаючи прийом класичних медичних прпаратів, ліки та будь-які протипоказання. Даний метод лікування підходить всім групам пацієнтів, а при правильному дотриманні рекомендацій гарантує повне вилікування від ревматоїдного артриту.

З питань діагностики, лікування та консультації, будь ласка, зв’яжіться з нашим адміністраторами за вказаними контактами.

Автор статті:
Поліщук Микола Андрійович
Кандидат медичних наук

Ціни

Послуга
Ціна
Консультація директора, кандидат медичних наук
800 грн.
Консультація директора, кандидат медичних наук (онлайн)
550 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
450 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
(онлайн)
350 грн.
На 30 денний курс лікування (клініці)
2200 грн.
На 30 денний курс лікування (дистанційно)
1800 грн.
Вартість місячного курсу пацієнтів, які проживають
за кордоном (дистанційно) (грн)
3700 грн.

Другие заболевания:

Якщо у Вас залишилися питання зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання. Самолікування шкодить Вашому здоров'ю довірте це професіоналам

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds