Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Пухирчатка (Пемфігус)

Пемфігус – захворювання з хронічним перебігом аутоімунної етіології. Дана патологія проявляється ураженнями шкіри і слизових оболонок у вигляді пухирчастих висипань, часто наповнених серозним ексудатом. Захворювання зазвичай супроводжується боючими відчуттями, тому лікування при перших симптомах має бути терміновим і ефективним.
Такі результати можуть бути гарантовані методом хронотерапії, спрямованим на симптоматичне лікування, усунення причинно-наслідкових факторів і підвищення стійкості організму до провокуючих джерел пемфігусу.

 

Пацієнти будь-якої статі і віку схильні до цього захворювання, незалежно від загального стану здоров’я. Захворювання не вважається поширеним, воно не заразне і не передається іншим людям при безпосередньому контакті.

Причини пухирчатки

Основною, а за результатами досліджень – єдиною, причиною пемфігуса вважається порушення імунної системи. Коли в результаті аутоімунних процесів імунна система сприймає власні клітини шкіри як антитіла, відбувається порушення антигенної структури епідермісу. Під час протистояння виробляються специфічні антигени, які порушують зв’язок між клітинами шкіри, всіма її шарами. В результаті на верхньому шарі шкіри утворюються бульбашки.

 

За іншою версією, такі симптоми можуть бути спровоковані патогенним мікроорганізмом. Наприклад, вважається, що один зі штамів ретровірусів може викликати пемфігус.

 

Третьою причиною вважається вплив агресивних екологічних агентів. Роздратування, що супроводжується утворенням бульбашок, може викликати хімічний компонент, іонізуюче випромінювання, токсичні речовини.

 

При цьому існує альтернативний варіант хрономедицини, який робить акцент на внутрішніх порушеннях. У будь-якому випадку порушення внутрішнього часу, асиметричні порушення в процесах життєдіяльності значною мірою сприяють аутоімунним патологіям і ослабленню стійкості до дії патогенної мікрофлори.

Пухирчатка: Різновиди і симптоми

Характерні для всіх форм і видів пемфігуса, ознаки проявляються наступним чином:

 • • поява болючості;
  • загальне погіршення самопочуття;
  • поява пухирчастих новоутворень.

Пемфігус – симптоми

Перші симптоми можуть бути непомітними, особливо якщо пухирі невеликі за розміром і прихована локалізація – на слизових оболонках ротової або носової порожнини.

У міжнародній класифікації прийнято виділяти кілька форм пемфігуса:

 • • вульгарний;
  • листоподібний;
  • вегетативний;
  • паратумор;
  • еритематозний.

Крім того, був виявлений пемфігус типу IgA, який в свою чергу має два види – гнійничкову підкіркову і гнійничкову внутрішньодермальну. Відмінності в симптомах в різних формах стосуються розмірів пухирів, товщини їх стінок, місця локалізації на слизових оболонках, на епідермісі або в складках шкіри.

Як лікувати пухирчатку

У традиційній медицині лікування пемфігуса в основному спрямоване на усунення симптомів, тобто самих пухирів. Але щоб виключити ризик рецидиву і ускладнень в майбутньому, необхідно усунути причину захворювання.

Це дозволяє зробити метод хронотерапії, який практикується в нашій клініці хрономедицини «Резонанс». Досягнення асиметрії в процесах життя, коригування внутрішніх часових інтервалів і їх взаємозв’язку з фізичним часом, а також нормалізація обміну речовин є фундаментальними принципами хронотерапії.

Дана методика дає високу ефективність відновлення, у деяких випадках ефективність досягає 100 відсотків. При цьому пацієнти більше не відчувають рецидивів, ускладнень і побічних ефектів.

Важливо, що метод хронотерапії можна використовувати дистанційно, а пацієнту з діагнозом пемфігус навіть не потрібно їхати в клініку Києва на лікування. Щоб записатися на прийом або діагностику, досить просто набрати номер телефону або залишити заявку на будь-якій сторінці нашого сайту.

Автор статті:
Поліщук Микола Андрійович
Кандидат медичних наук

Ціни

Послуга
Ціна
Консультація директора, кандидат медичних наук
800 грн.
Консультація директора, кандидат медичних наук (онлайн)
550 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
450 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
(онлайн)
350 грн.
На 30 денний курс лікування (клініці)
2200 грн.
На 30 денний курс лікування (дистанційно)
1800 грн.
Вартість місячного курсу пацієнтів, які проживають
за кордоном (дистанційно) (грн)
3700 грн.

Другие заболевания:

Якщо у Вас залишилися питання зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання. Самолікування шкодить Вашому здоров'ю довірте це професіоналам

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds