Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Псоріаз: лікування, причини та симптоми

Псоріаз – патологічний стан організму, що проявляється місцевим ураженням шкіри. Хвороба вражає всі вікові категорії. У 50% всіх зареєстрованих діагнозів у пацієнтів з псоріазом батьки також страждали від цієї патології. Близько 30% пацієнтів – це люди з нестабільним емоційним станом. Захворювання поширене повсюдно, носить хронічний характер. Ефективні методи лікування псоріазу традиційною медициною ще не розроблені.

Гідну альтернативу наявним методам боротьби з клінікою і наслідкам псоріазу запропонувала Київська клініка хрономедицину «Резонанс».

Це захворювання небезпечне своїми наслідками – псоріаз провокує прогресуючий артрит у 20% пацієнтів. Крім того, він втричі підвищує ризик психічних патологій, призводить до еритродермії, зниження гостроти зору, захворювань нирок, хронічних захворювань кишечника.

Симптоми псоріазу

Дана патологія має один характерний симптом – псоріатичні бляшки . Спочатку вони мають круглу форму, до 5 мм в діаметрі і рожевий колір. Поступово вони набрякають, розширюється їх локалізація, збільшується діаметр. Диференціальна діагностика відрізняє ці бляшки і дозволяє відрізнити їх від дерматиту і лишая за такими ознаками:

 • • лущення, яке легко видаляється;
  • чіткі межі з потовщенням;
  • при знятті плівки виділяють краплі кривавого ексудату.

За симптоматичними ознаками виділяють такі види псоріазу:

 • 1. Пунктирний, він також крапчастий.
  2. Пусткльозний.
  3. Ексудативний.
  4. Налітоподібний, або вульгарний.
  5. Парапсоріаз, він же хвороба Брока.
  6. Інвертний.

На місці локалізації виділяють такі форми: нігтьовий  підошовний, шкірний і псоріаз слизових оболонок.

Крім того, це захворювання протікає в три стадії:

 • 1. Гостра.
  2. Стаціонарна.
  3. Регресивний.

Для уточнення форми і виду псоріазу необхідне комплексне діагностичне обстеження. У клініці «Резонанс» таку діагностику можна проводити дистанційно за спеціальною методикою хрономедицини. За складеними результатами обстеження лікарі встановлюють тип захворювання, стадію, форму, а це дозволяє підібрати індивідуальний курс лікування псоріазу.

Як проявляється псоріаз

Сучасна медицина поки не готова дати однозначну відповідь про причини виникнення псоріазу. У більшості випадків захворювання розглядається як патологія з генетичною схильністю. Ще однією поширеною теорією є наслідки аутоімунних розладів. Також вважається, що псоріаз може спровокувати:

 • • ендокринні патології;
  • порушення обміну речовин;
  • пошкодження шкіри;
  • травми опорно-рухового апарату;
  • імунодефіцит;
  • хронічні інфекції внутрішніх органів;
  • дерматологічні захворювання;
  • нейропсихологічні фактори.

Прогресування псоріазу може сприяти медикаментозні препарати з безконтрольним прийомом, хімічні речовини, гельмінтози, алергічні розлади і переохолодження.

Лікування псоріазу в Києві

Лікування псоріазу має системний характер. Його мета – введення пацієнта в стадію ремісії та позбавлення від зовнішніх проявів на шкірі. Запорукою ефективної боротьби з псоріазом стає паралельне лікування хронічних захворювань, які є додатковим навантаженням на імунітет людини. Від досвідченості лікаря залежить правильна діагностика та ефективність лікування. Лікування псоріазу вимагає завзятості й достатнього часу,кур с лікування псоріазу триває від 10 місіців . Ви повинні запастися терпінням і довіритися своєму лікарю.

Лікарі клініки хрономедицини бачать проблему лікування псоріазу глибше, відзначають її коріння в збоях  внутрішніх процесах організму. На основі цієї теорії розроблена ефективна методика хронотерапії. Вже майже чотири десятиліття в Україні практикується хронотерапія для лікування псоріазу без таблеток і фізіотерапії,яка допомогла виршити дану проблему тися чам пацієнтам як з України так із за кордону.

Для того, щоб дізнатися більше про результати лікування псоріазу , запишіться на консультацію до дерматологів нашої клініки, щоб почати боротьбу із захворюванням прямо сьогодні.

Автор статті:
Поліщук Микола Андрійович
Кандидат медичних наук

Ціни

Послуга
Ціна
Консультація директора, кандидат медичних наук
800 грн.
Консультація директора, кандидат медичних наук (онлайн)
550 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
450 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
(онлайн)
350 грн.
На 30 денний курс лікування (клініці)
2500 грн.
На 30 денний курс лікування (дистанційно)
2000 грн.
Вартість місячного курсу пацієнтів, які проживають
за кордоном (дистанційно) (грн)
3700 грн.

Другие заболевания:

Якщо у Вас залишилися питання зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання. Самолікування шкодить Вашому здоров'ю довірте це професіоналам

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds