Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"
Полікістоз яєчників – складне ендокринне захворювання репродуктивної жіночої системи. Характеризується відсутністю можливості зачаття, утворенням множинних кіст і деформацією яєчника. Захворювання небезпечне своїми наслідками – в першу чергу порушується гормональний фон. В результаті виникають вторинні патології і симптоми: акне, ожиріння, гормональні відхилення, гірсутизм та інші захворювання.
До 20% жінок страждають від полікістозних яєчників. Найбільш вразливі категорії пацієнтів репродуктивного віку – від 20 до 45 років.
Це захворювання, хоча і досить вивчене, не має чіткої етіології. Поки що точних відповідей про причини його походження не встановлено. Згідно з різними теоріями, фактори таких категорій можуть спровокувати полікістоз яєчників:
Певною мірою розвиток полікістозних яєчників може сприяти порушенням ліпідного обміну, патологіям кровотеч і депресивним станам.
Виявити симптоми полікістозних яєчників слід виходячи з форми перебігу хвороби. Розрізняють первинний і вторинний полікістоз. Існує також класифікація за типом звичайно – гострі і хронічні форми. Для них характерні такі ознаки захворювання:
При перших проявах полікістозних яєчників можна відзначити підвищене потовиділення, майже завжди спостерігається хворобливість внизу живота. При цьому розвивається безпліддя, навіть при частих інтимних стосунках запліднення яйцеклітини не відбувається і вагітність не настає.
Для підтвердження симптомів додатково проводять діагностичні обстеження – УЗД, аналіз зішкрібів, змивів, аналіз статевих гормонів і гормонів щитовидної залози, біохімії крові, метаболічного тесту.
Синдром полікістозних яєчників часто призводить до безпліддя. Якщо їм вдається завагітніти, жінки з СПКЯ схильні до ризику розвитку ускладнень під час вагітності. Підвищується частота гестаційного діабету, гіпертонії та прееклампсії. Ці стани можуть призвести до передчасних пологів та неонатальних захворювань. Тому фахівці рекомендують обов’язкове більш ретельне спостереження за такими вагітними. Правильний вибір лікування, корекція гормонального фону і своєчасне звернення до лікаря можуть значно підвищити шанси народити здорову дитину.
Діагноз СПКЯ ґрунтується на сімейному анамнезі, виявленні та оцінці клінічних ознак полікістозу яєчників, гінекологічному огляді, лабораторних та інструментальних методах діагностики.
Обстеження включає вимірювання зросту і ваги, розрахунок індексу маси тіла (ІМТ) та окружності талії для визначення ожиріння. Визначається наявність або відсутність акне, вугрового висипу, алопеції, інших шкірних захворювань, а також поширеність і вираженість гіпертрихозу.
Лабораторна діагностика включає біохімічні тести для підтвердження гіперандрогенемії (наприклад, загальний тестостерон, індекс вільного тестостерону), вимірювання рівня глюкози та інших показників метаболізму глюкози (індекс HOMA для виявлення інсулінорезистентності), загальний клінічний аналіз крові, ліпідограма для виявлення порушень жирового обміну, рівень статевих гормонів .
Інструментальна діагностика полікістозу яєчників:
Ультразвукова діагностика органів малого тазу;
Динамічна фолікулометрія.
Ультрасонографічними ознаками полікістозу яєчників є виявлення більше 12 фолікулів діаметром 2-9 мм в обох яєчниках і збільшення об’єму яєчників більше 10 мл.
Традиційні схеми лікування передбачають комплексне застосування препаратів, що стимулюють овуляцію, нормалізують гормональний фон, протизапальні препарати, імуномодулятори. Додатково проводиться фізіотерапія, при необхідності, хірургічне втручання (резекція яєчників).
Але ці методи тягнуть за собою наслідки і ускладнення, не завжди ефективні. Тому в клініці «Резонанс» був розроблений метод хронотерапії – абсолютно нешкідливий, ефективний і безпечний. Завдяки підбору складів фітопрепаратів за цією методикою нормалізуються внутрішні часові проміжки, біоритми і асиметричні процеси. В результаті організм самостійно виправляє аномалії з полікістозними яєчниками.
Детальніше про саму методологію та умови діагностики та дистанційного лікування можна дізнатися за вказаним номером телефону.
Профілактика СПКЯ спрямована на попередження розвитку та ускладнень полікістозу яєчників. Методи профілактики включають нормалізацію та контроль ваги, відмову від шкідливих звичок, регулярне відвідування гінеколога та своєчасне лікування запальних та інфекційних захворювань.
Джерела:
Послуга
|
Ціна
|
---|---|
Консультація директора, кандидат медичних наук
|
800 грн.
|
Консультація директора, кандидат медичних наук (онлайн)
|
550 грн.
|
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
|
450 грн.
|
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт) (онлайн)
|
350 грн.
|
На 30 денний курс лікування (клініці)
|
2200 грн.
|
На 30 денний курс лікування (дистанційно)
|
1800 грн.
|
Вартість місячного курсу пацієнтів, які проживають за кордоном (дистанційно) (грн)
|
3700 грн.
|
Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання. Самолікування шкодить Вашому здоров'ю довірте це професіоналам