Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Панічні атаки: причини, симптоми та лікування

Панічні атаки належать до підвиду невротичних патологій, пов’язаних із раптовим нападом депресії та загальним пригніченням. Статистика свідчить, що кожен п’ятий житель землі хоча б раз у житті зазнав панічну атаку. У деяких країнах із нестабільними умовами життя цей показник удвічі більший.
Панічна атака може тривати від кількох секунд до 15-20 хвилин. Проходить так само раптово, як і починається, навіть без терапевтичного втручання та сторонньої допомоги.

 

Цей психоемоційний стан успішно лікується в умовах дотримання принципів хронотерапії. Така методика багато років практикується у клініці хрономедицини «Резонанс» у Києві.

ПАНІЧНІ АТАКИ: ПРИЧИНИ ТА ФАКТОРИ

Провокувати таку патологію можуть звичні для багатьох людей події та обставини. До факторів ризику відносяться куріння, недосипання, відсутність фізичної активності, конфлікти, що затягнулися, прийом алкоголю. Але всі вони належать до непрямих причин. Безпосередньо впливати на виникнення панічних атак можуть такі етіологічні фактори:
Соматичний характер – ендокринні патології, захворювання серця, непомірний прийом медикаментозних препаратів, вагітність, перший досвід інтимних контактів, початок менструального дозрівання.

Психоемоційні причини – різні фобії, ендогенні психічні розлади, депресивні обставини, посттравматичний синдром, обсесивно-компульсивний розлад.
Соціальні фактори  – суперечки, незадоволеність, складні життєві обставини, низький рівень життя, конфлікти, агресія, сімейні негаразди.

Виявлення причин панічної атаки дуже важливо визначення подальшого курсу терапії. На базі клініки хрономедицини “Резонанс” проводиться унікальна діагностика цієї патології. Причому методи обстеження дозволяють виконувати діагностику у віддаленому форматі. Для точного виявлення причин лікарем складається анамнез за словами пацієнта, проводиться комплекс вимірів показників роботи організму та складаються діагностичні графіки. Усунення причин допоможе позбавитися і самих панічних атак. Це можна зробити абсолютно без застосування традиційних аптечних медикаментів – за принципом хронотерапії, із застосуванням фітопрепаратів та методу асиметрії.

Але для цього необхідно додатково класифікувати хворобу за етіологічними ознаками:
спонтанна панічна атака виникає без сприятливих обставин та симптомів»
ситуаційна панічна атака зароджується миттєво і натомість психотравмуючих обставин чи може їх очікування;
умовно-ситуаційна панічна атака найскладніше піддається діагностиці, оскільки виникає внаслідок дії біологічних чи хімічних активаторів. Наприклад – на фоні гормонального збою чи прийому медикаментів.

СИМПТОМИ ПАНІЧНИХ АТАК

Визначаються симптоми панічних атак із застосуванням методу диференціальної діагностики, оскільки багато ознак мають ідентичну клініку з іншими психоемоційними станами. Тому прийнято розрізняти дві форми панічних атак:
Типова – зазвичай супроводжується нападами ядухи, непрогнозованими патологіями серцево-судинної системи. У пацієнта розвивається почуття страху, тривоги, з’являється страх смерті, відчувається нудота, ознаки лихоманки, різкі зміни жару та ознобу.
Атипова – проявляється розладами вегетативної нервової системи, проблемами опорно-рухового апарату, аномаліями мозкової діяльності.

Крім того, панічна атака може виявлятися появою відчуття «кому в горлі», спонтанним мисленням, порушенням координації, невпевненістю, втратою самоконтролю, істеричною дугою, погіршенням зору.

Лікування панічних атак ефективними методами

У традиційній медичній практиці немає стовідсотково результативних методів лікування такого захворювання. Воно потребує тривалих та численних курсів терапії, яка здебільшого спрямована на усунення симптомів. Єдиною на сьогоднішній день альтернативою є метод хронотерапії. Таке лікування панічних атак в Україні проводить клініка хрономедицини «Резонанс» у Києві.

Більшість пацієнтів після курсу хронотерапії остаточно позбавляється нападів панічних атак. Лікування неінвазивне, не має суворих протипоказань та не ускладнюється патологічними наслідками. Така методика не використовує медикаментозних препаратів, тому нетоксична та безпечна для пацієнтів із хронічними хворобами.
Для уточнення всіх переваг методу хронотерапії панічних атак та запису на прийом до лікаря звертайтеся за вказаними контактними реквізитами.

Автор статті:
Поліщук Микола Андрійович
Кандидат медичних наук

Ціни

Послуга
Ціна
Консультація директора, кандидат медичних наук
800 грн.
Консультація директора, кандидат медичних наук (онлайн)
550 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
450 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
(онлайн)
350 грн.
На 30 денний курс лікування (клініці)
2200 грн.
На 30 денний курс лікування (дистанційно)
1800 грн.
Вартість місячного курсу пацієнтів, які проживають
за кордоном (дистанційно) (грн)
3700 грн.

Інші захворювання:

Якщо у Вас залишилися питання зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання. Самолікування шкодить Вашому здоров'ю довірте це професіоналам

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds