Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Андрогенна алопеція

Алопеція (облисіння)

Облисіння голови, або алопеція, – патологічний процес, що супроводжується повним зникненням волосяної лінії. Облисіння також може бути частковим – коли волосся стоншується, але частково залишається на голові.

У деяких випадках цей процес вказує на вікові зміни в організмі, обо на наявність аутоімунних або інших захворювань.
При середній кількості волосся на голові до 90-150 тисяч штук нормою вважається їх випадання до 50-150 волосків в день. Більший обсяг вже є ознакою алопеції.

Саме по собі облисіння не є хворобою і не становить загрози життю або здоров’ю. При цьому існує небезпека від причин, що викликали алопецію. Крім цього, багато людей, у яких почався цей процес, страждають погіршенням якості життя, відчувають депресивні стани, невпевненість, психоемоційні розлади.

Тому наша клініка хрономедицини «Резонанс» пропонує прогресивний спосіб вирішення проблеми. У стінах нашого закладу ви повністю позбудетеся від причин, чому виникає раннє облисіння. Наші лікарі допоможуть усунути наслідки алопеції будь-якого типу. Маючи досконалі методи лікування, ми успішно боремося з облисінням . А для правильного курсу лікування ми використовуємо унікальні методи діагностики, засновані на принципах хрономедицини.

Причини облисіння голови

Приблизно 50% чоловіків і близько 37% жіночого населення мають ознаки алопеції у віці до 48-50 років. У чоловіків це явище часто є наслідком гормональних орушень, які призводять до того, що волосяний фолікул не здатний виробляти нове волосся. У жінок причиною часто є генетична схильність до облисіння.

Крім того, етіологія облисіння залежить від того, яке волосся випадає більшою мірою:
• зрілі волоски при випадінні волосся призводять до зниження щільності лінії волосся. Повне облисіння через втрату зрілого волосся зустрічається вкрай рідко. Таке явище спостерігається у жінок після пологів через порушення обмінних процесів. У чоловіків і жінок алопеція зрілого волосся виникає при неконтрольованому прийомі ліків, під час стресу, а також при ендокринних порушеннях;
• дифузне випадання волосся може призвести до часткового і повного облисіння. Причинами зазвичай є наслідки променевої терапії, дія патогенних грибків, харчових, хімічних та інших видів отруєнь (найбільш негативно впливає підвищений вміст вісмуту, миш’яку, борної кислоти або талію).

Крім цих етіологічних факторів, деякі захворювання провокують алопецію. Наприклад – системний червоний вовчак, синдром Дауна, хвороба Аддісона. Ще одним провокуючим фактором є відхилення в обмінних процесах, при яких виникає авітаміноз, нестача мікроелементів.

ОЗНАКИ ОБЛИСІННЯ (АЛОПЕЦІЯ)

У чоловіків і жінок симптоми алопеції можуть відрізнятися. Найбільш поширеними формами облисіння в чоловічій частині популяції є:

  • • зміщення передньої лінії волосяної лінії до потиличної частини;
   • виникнення спаду в передній лінії з виступом лінії волосся посередині;
   • проріджування волосся відбувається на верхній частині голови, по краях волосяної лінії зберігається;
   • випадіння волосся по передній лінії, потилична частина голови зберігає лінію волосся.

У жінок симптоми менш помітні – зазвичай через щільність волосся і характер облисіння. Вона може починатися в області проділу, крони, рідше – на передній лінії волосся.

При першій появі таких симптомів ще можна успішно протистояти хворобі і запобігати її прогресування. Це мета унікального методу лікування нашої клініки хрономедицини «Резонанс». Досвідчені лікарі вищої категорії точно встановлять тип алопеції за першими ознаками і відразу проведуть додаткові дослідження для визначення ефективного терапевтичного курсу.

ЛІКУВАННЯ АЛОПЕЦІЇ ГОЛОВИ

Традиційна дерматологія пропонує різні методи лікування алопеції, які, на жаль, не завжди дають очікуваний результат. Особливо – з прогресуючими формами, з запізненням візиту до лікаря. Найбільш ефективними напрямками лікування є:

Медикаментозне лікування. Воно передбачає застосування імуномодуляторів, препаратів, що впливають на стійкість волосся до зовнішніх факторів. При цьому проводиться симптоматичне лікування, метою якого є усунення причин, що викликали алопецію.

Вітамінотерапія. При цьому використовуються вітамінно-мінеральні комплекси, призначаються зовнішні засоби з високим вмістом поживних компонентів, показані спеціальні шампуні.

Пересадка волосся. Дана методика коштує дорого і застосовується тільки при відсутності протипоказань – після пересадки в області операції біль може зберігатися до декількох місяців.

Трансплантація за технологією HFE. Його проводять за допомогою мікроскопічних голок, тому вважають малоінвазивним втручанням. При такій техніці позитивний результат досягає 95%, больового синдрому немає і підвищується стійкість волосяних фолікулів.

У нашій клініці проти облисіння чоловіків і жінок використовуються абсолютно різні методи, засновані на принципах хронотерапії, фітотерапії та інших прогресивних методиках. Це дозволяє гарантовано відновити лінію волосся і зупинити прогресування подальшого облисіння. Для уточнення всіх умов лікування алопеції, з приводу діагностки, вартості терапії звертайтеся в нашу клініку хрономедицини в Києві за вказаними контактними даними.

Автор статті:
Поліщук Микола Андрійович
Кандидат медичних наук

Ціни

Послуга
Ціна
Консультація директора, кандидат медичних наук
800 грн.
Консультація директора, кандидат медичних наук (онлайн)
550 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
450 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
(онлайн)
350 грн.
На 30 денний курс лікування (клініці)
2500 грн.
На 30 денний курс лікування (дистанційно)
2000 грн.
Вартість місячного курсу пацієнтів, які проживають
за кордоном (дистанційно) (грн)
3700 грн.

Інші захворювання

Якщо у Вас залишилися питання зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання. Самолікування шкодить Вашому здоров'ю довірте це професіоналам

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds