Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Неспецифічний виразковий коліт

НВК – виразковий коліт – класифікується як запальне захворювання товстого кишечника. Захворювання можна діагностувати у пацієнтів різних вікових груп, але частіше зустрічається у віці 25-35 і 65-80 років. Це може протікати в гострій і хронічній формі. У деяких випадках він має позакишкові симптоми, наприклад, пошкодження суглобів.

Незважаючи на складність і тяжкість перебігу хвороби в київській клініці хрономедицину «Резонанс», успішне лікування НВК практикується вже 28 років. З цією метою на товсту кишку застосовується унікальний механізм дії.

Що таке неспецифічний виразковий коліт?

       Захворювання протікає важко, супроводжується неприємними больовими відчуттями, в основі чого лежить виразкове ураження слизової оболонки товстого кишечника. За даними МІНІСТЕРСТВА охорони здоров’я, від НУЖ страждає приблизно 12-14 осіб на кожні 100 тисяч населення. Жінки більш схильні до хвороби. Випадки виразкового коліту серед дітей у віці до 10 років практично не діагностуються. Найбільш вразливою частиною хворих є молоді жінки і дівчата у віці до 25 років, на яких припадає 22-25% всіх жертв прогресуючого виразкового коліту.

При лікуванні методом хрономедичної технології лікарі клініки «Резонанс» досягають позитивної динаміки одужання навіть серед літніх пацієнтів і з ослабленим імунітетом.

Етіологія неспецифічного виразкового коліту

Причинно-наслідкові фактори досі вивчаються вченими-медиками всіх країн. Офіційна етіологія ще не створена, хоча вдалося систематизувати провокуючі фактори і групи ризику. До них відносяться:

 • • генетична схильність – ризик розвитку НУК вище у тих, у кого були випадки хвороби Крона, виразки шлунка або кишечника в сім’ї;
  • стабільне перебування в стресових станах – знижує імунну відповідь;
  • неповноцінний сон – послаблює опірність організму;
  • лікування нестероїдними протизапальними препаратами у великих дозах;
  • ослаблення фізіологічних функцій організму в результаті прогресування вірусних і бактеріальних інфекцій.

Значно сприяє ризик виразкового коліту безконтрольного вживання нікотину, алкоголю, незбалансованого харчування, відсутності фізичної активності.
Виходячи з технології хроно-медицини, метод лікування дозволяє проводити комплексну терапію виразкового коліту. Це означає, що одночасно з самим захворюванням нівелюються фактори, що провокують його, аутоімунні стани та інші причини.

Клінічна картина та діагностика неспецифічного виразкового коліту 

Виразковий неспецифічний коліт може проявлятися двома групами симптомів – позакишковою і кишковою клінікою. Характерними є кишкові ознаки, до яких відносяться:

 • • напади діареї;
  • сильні і тривалі запори;
  • домішки кривавих згустків і слизу в калових масах;
  • імперативне бажання до дефекації;
  • біль ниючого характеру з високою інтенсивністю внизу живота;
  • помилкове бажання дефекації.

Поряд з цими клінічними ознаками, один з екстра-кишкових симптомів може розвиватися інтенсивно:

 • • світлобоязнь;
  • анемія;
  • артрит;
  • біль в очах;
  • біль в області печінці 
  • різке зниження зору;

Для встановлення точного діагнозу гастроентерологи призначають комплексні методи обстеження: УЗД, сигмоідоскопію, ФГДС, біопсію, скринінг слизової кишечника, бактеріологічні посіви з кишечника, біохімічний аналіз крові, копрограму.

Як вилікувати виразковий коліт

Лікарі клініки хрономедицину «Резонанс», а також представники народної медицини не рекомендують самолікування такого небезпечного захворювання, як НВК. Це загрожує такими ускладненнями і наслідками, як зневоднення, дефіцит мінералів, крововиливи в кишечник, токсичний мегаколон зі збільшенням товстої кишки, онкологічні новоутворення в товстому кишечнику.


Якщо є підозра на НВК , слід звернутися за грамотною допомогою. Клініка «Резонанс» використовує прогресивний механізм дії хроно-медичної технології з великим терапевтичним ефектом. Більш того, для цього не потрібно йти в саму клініку – лікування можна проводити віддалено в будь-якому регіоні світу.


Детальніше про технологію, тривалість і ефективність лікування, медичні рекомендації можна дізнатися за вказаною контактною інформацією.

Автор статті:
Поліщук Микола Андрійович
Кандидат медичних наук

Ціни

Послуга
Ціна
Консультація директора, кандидат медичних наук
800 грн.
Консультація директора, кандидат медичних наук (онлайн)
550 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
450 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
(онлайн)
350 грн.
На 30 денний курс лікування (клініці)
2200 грн.
На 30 денний курс лікування (дистанційно)
1800 грн.
Вартість місячного курсу пацієнтів, які проживають
за кордоном (дистанційно) (грн)
3700 грн.

Другие заболевания:

Якщо у Вас залишилися питання зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання. Самолікування шкодить Вашому здоров'ю довірте це професіоналам

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds