Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Мігрені: причини, види та лікування

Мігрень – це головний біль. У сучасному суспільстві як доросле населення, так і підлітки страждають від нападів головного болю. У медичній практиці такі напади називають мігренозними. Це захворювання є неврологічним розладом з супутнім одностороннім болем в черепі. Рідше біль охоплює обидві сторони голови.

     Лікарі відзначають, що при появі мігрені домашнє лікування народними методами просто неприпустимо! Це пов’язано з схожістю симптомів цього захворювання зі звичайним головним болем, який сам по собі може виявитися вторинним захворюванням на тлі інших патологій.

Щоб ефективно пролікувати мігрень, причини її виникнення і усунути наслідки, рекомендується допомога лікарів клініки хрономедицину «Резонанс».

Мігрень та факти про неї

За статистикою ВООЗ, близько 14% дорослого населення, яке перетнуло 30-річну позначку, страждають від цієї недуги. Діти у віці 5-8 років вже можуть піддаватися нападам мігрені.

У 90% описаних випадків пацієнт з цим захворюванням захворів на одного з батьків.

Жінки зазвичай страждають в два рази частіше, ніж чоловіки, і саме від них в 72% випадків спадкова схильність до мігрені передається їх дітям.

Причини мігрені

Генетична схильність – не єдиний етіологічний фактор, а причини мігрені можуть проявлятися в 5 категоріях:

 1. Навколишнє середовище – з гострими ароматами квітучих дерев, запахами бензину, парфумерії, офісним несвіжим повітрям, яскравими вечірніми вогнями. Сюди ж відносяться такі причини, як тютюновий дим, різка зміна погоди, миготливе яскраве світло, фари автомобілів з високою балкою.
 2. Дієта і якість продуктів – результаті порушеного харчування, вживання великих доз алкоголю, кондитерських виробів з підсилювачами смаку, шоколаду, кави, маринованих продуктів.
 3. Спосіб життя – недосипання, зміни життєвих ритмів, підвищена фізична активність, перевтома, часті стресові ситуації на роботі і вдома.

Крім того, лікарям нашої клініки хрономедицини іноді доводиться діагностувати мігрень з так званим синдромом «вихідного дня», коли голова починає боліти в перший день відпочинку, в кінці робочого тижня або у відпустці.

Всі причини можна розділити на дві групи – контрольовані і неконтрольовані. До першого зазвичай відносять прийом гормональних контрацептивів, різких запахів, шуму, стресових обставин, вимушеного безсоння. Друга група складається з причин мігрені, пов’язаних з погодними аномаліями, менструальним циклом у жінок, травматичними ускладненнями.

Які форми і види мігрені ми лікуємо?

Лікарі нашої клініки хрономедицину повинні проводити терапію різних видів і форм мігрені в Києві і навіть в інших країнах.

 
Призначаючи народні, а точніше, натуральні трав’яні препарати від мігрені, ми успішно виліковуємо до 80% пацієнтів простою і класичною формою мігрені. Більш того, наша методика демонструє ефективність в різних фазах розвитку захворювання:

  • продром;
  • аура;
  • цефалгія;
  • постдром.

У різні періоди перебігу хвороби розвиваються характерні ознаки – пульсуючі болі на одному, рідше – по обидві сторони голови, нудота, погіршення  зору, світлобоязнь, дратівливість, порушення координації тощо.

Мігрень – ефективні методи лікування в Україні

Методи хронотерапії дозволяють одночасно з причинами захворювання і самої мігрені позбутися від цих неприємних симптомів.

Таким чином, всього за 8-12 місяців лікування мігрені за нашою технологією, дозволить Вам позбутись нападів мігрені та її  наслідків надовго.  Ми раді допомогти людям з усіх куточків світу і гарантувати індивідуальний підхід і позитивний результат лікування в нашій клініці «Резонанс».

Щоб отримати консультацію з приводу лікування мігрені – зателефонуйте за вказаним номером телефону.

Автор статті:
Поліщук Микола Андрійович
Кандидат медичних наук

Ціни

Послуга
Ціна
Консультація директора, кандидат медичних наук
800 грн.
Консультація директора, кандидат медичних наук (онлайн)
550 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
450 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
(онлайн)
350 грн.
На 30 денний курс лікування (клініці)
2200 грн.
На 30 денний курс лікування (дистанційно)
1800 грн.
Вартість місячного курсу пацієнтів, які проживають
за кордоном (дистанційно) (грн)
3700 грн.

Інші захворювання:

Якщо у Вас залишилися питання зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання. Самолікування шкодить Вашому здоров'ю довірте це професіоналам

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds