Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Хвороба Альцгеймера

Що таке хвороба Альцгеймера?

Хвороба Альцгеймера – нейродегенеративне захворювання, що супроводжується ураженням центральної і вегетативної нервової системи. Хвороба прогресує повільно, поступово збільшуючи динаміку. Зазвичай розвивається у людей старше 65 років. Захворювання характеризується високою смертністю – всього 3% хворих живуть більше 15 років.

ПРИЧИНИ ХВОРОБА АЛЬЦГЕЙМЕРА

У більшості випадків хвороби Альцгеймера встановлена генетична ланка – в попередніх поколіннях у людей, які страждають цією недугою, були хворі. При цьому захворювання можна придбати, а його причинами є:

 • • черепно-мозкові травми;
  • важкі емоційні розлади і депресія;
  • підвищений психологічний стрес;
  • часте підвищення артеріального тиску;
  • атеросклероз вен;
  • наслідки цукрового діабету;
  • киснева недостатність головного мозку;
  • низька інтелектуальна активність протягом усього життя;
  • збільшення об’єму ліпідів в крові;
  • серцево-судинні захворювання;
  • метаболічний синдром.

Сприяти розвитку хвороби можуть такі фактори, як надмірне вживання кави, куріння, малорухливий спосіб життя, зайва вага.

Стадії і ознаки хвороби Альцгеймера

Весь цикл хвороби Альцгеймера може тривати від трьох до п’ятнадцяти років. За цей час пацієнт може пройти кілька стадій. За сучасною класифікацією виділяють 3 стадії безсимптомного перебігу хвороби Альцгеймера і стільки ж – з яскраво вираженими ознаками:

 • 1. Доклінічна стадія
  2. Стадія незначних відхилень.
  3. Первинні прояви деменції в легкій мірі.
  4. Стадія легкої деменції.
  5. Стадія помірної деменції.
  6. Важка деменція.

На різних стадіях стан хворого змінюється – спочатку пам’ять не порушена, людина сама себе обслуговуєі, але  тільки в деяких ситуаціях потрібна допомога. Потім збільшується залежність від догляду. На останньому етапі пацієнту потрібна зовнішня допомога у всіх питаннях життя.

 

На різних стадіях прогресування хвороби Альцгеймера відзначаються такі ознаки, як порушення пам’яті, дратівливість, апатія, проблеми зі сном. Потім з’являються галюцинації, психотичні стани, нав’язливі ідеї. Може спостерігатися дезорієнтація в просторі, прояви жадібності, плаксивості (у жінок), бажання блукати (частіше у чоловіків), ізоляція, чергування агресії і апатії, повна втрата уваги і пам’яті.

Хвороба Альцгеймера – методи лікування 

Оскільки приблизно в 70% випадків, особливо у людей старше 80 років, це захворювання призводить до летального результату, підібрати ефективне лікування просто неможливо. Цахворювання вважається невиліковним. Єдине, що  медицина можуть зробити для пацієнта – це уповільнити процес прогресування.
Клініка хрономедицину «Резонанс» пропонує саме такі ефективні методи хронотерапії, на основі яких з’являється можливість продовжити життя хворого і полегшити його страждання. Методи регулювання асиметрії і боротьби з біоритмами дозволяють деякий час зберегти пам’ять, нівелювати симптоми хвороби Альцгеймера.

В ефективності таких методів вже переконалися пацієнти з усього світу. Дуже важливо, щоб таке лікування можна було проводити дистанційно. Це дуже важливо для родичів хворого на хворобу Альцгеймера – це полегшує догляд і контроль за дотриманням медичних рекомендацій.

З усіх питань про підтримуючу хронотерапію при хворобі Альцгеймера можна звернутися в клініку Резонанс, скориставшись запропонованими контактними даними.

Автор статті:
Поліщук Микола Андрійович
Кандидат медичних наук

Ціни

Послуга
Ціна
Консультація директора, кандидат медичних наук
800 грн.
Консультація директора, кандидат медичних наук (онлайн)
550 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
450 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
(онлайн)
350 грн.
На 30 денний курс лікування (клініці)
2200 грн.
На 30 денний курс лікування (дистанційно)
1800 грн.
Вартість місячного курсу пацієнтів, які проживають
за кордоном (дистанційно) (грн)
3700 грн.

Інші захворювання

Якщо у Вас залишилися питання зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання. Самолікування шкодить Вашому здоров'ю довірте це професіоналам

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds