Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"
Хвороба Альцгеймера – нейродегенеративне захворювання, що супроводжується ураженням центральної і вегетативної нервової системи. Хвороба прогресує повільно, поступово збільшуючи динаміку. Зазвичай розвивається у людей старше 65 років. Захворювання характеризується високою смертністю – всього 3% хворих живуть більше 15 років.
Вчені виділяють 2 клінічні типи хвороби Альцгеймера:
Окремо виділяють атипову хворобу Альцгеймера або деменцію змішаного типу, при ній спостерігається поєднання симптомів, що є характерними для ХА і судинної деменції.
Існує також припущення, що хвороба Альцгеймера заразна на рівні білка.
Багато дослідників пов’язують повільну депресію з високим кров’яним тиском, низьким інтелектом, цукровим діабетом тощо. Будьте фактором ризику захворювання.
Хвороба Альцгеймера має 3 основні стадії: рання (легка), помірна (помірна) та пізня (важка). Іноді доклінічну стадію і стадію деменції середнього та тяжкого ступеня розрізняють окремо.
Доклінічна стадія.
Першими ознаками зниження інтелектуальної активності є легка забудькуватість, труднощі з визначенням часу, неповне відтворення подій.
Легка стадія деменції.
Порушення пам’яті про поточні події, труднощі з хронологічними і географічними аспектами, явні труднощі з розумовими процесами, розлади абстрактного мислення, зниження здатності узагальнювати і порівнювати, нездатність самостійно виконувати фінансові операції, подорожі і безпомилкове спілкування.
Помірна стадія деменції.
Синдром амнезії проявляється у формі амнезії подій сьогодення та недавнього минулого, тоді як спогади дитинства та юності залишаються, але виникають уявні спогади.Тимчасова і просторова дезорієнтація, підвищена тривожність, сплутаність свідомості, емоційна нестабільність.Такі пацієнти потребують постійної допомоги та підтримки.
Важка стадія деменції.
Пацієнти повністю втрачають розуміння часу і навколишнього середовища, не впізнають себе, втрачається самоідентифікація, втрачається здатність робити висновки і виносити судження, перш ніж глибоке порушення пам’яті повністю зникає.Люди з такою інвалідністю потребують постійного догляду.
Заключна стадія важкої деменції.
Порушується вся психічна діяльність хворого, спостерігається виражена невропатія, примітивні рефлекси, Автоматизація поведінки, сильні гримаси при плачі і сміху, спостерігається форсований “зародок”.
На різних стадіях стан хворого змінюється – спочатку пам’ять не порушена, людина сама себе обслуговуєі, але тільки в деяких ситуаціях потрібна допомога. Потім збільшується залежність від догляду. На останньому етапі пацієнту потрібна зовнішня допомога у всіх питаннях життя.
На різних стадіях прогресування хвороби Альцгеймера відзначаються такі ознаки, як порушення пам’яті, дратівливість, апатія, проблеми зі сном. Потім з’являються галюцинації, психотичні стани, нав’язливі ідеї. Може спостерігатися дезорієнтація в просторі, прояви жадібності, плаксивості (у жінок), бажання блукати (частіше у чоловіків), ізоляція, чергування агресії і апатії, повна втрата уваги і пам’яті.
При постановці діагнозу хвороби Альцгеймера невролог залежить від скарги пацієнта або супроводжуючого його особи, виявляє характерні симптоми хвороби Альцгеймера і дізнається сімейну історію хвороби.
При хворобі Альцгеймера лабораторні параметри, такі як:
Інструментальна діагностика хвороби Альцгеймера:
У сучасних умовах традиційна медицина поки не готова надати повноцінне і стовідсоткове зцілення від цього нейродегенеративного захворювання. Тому основні кроки в терапії спрямовані на мінімізацію впливу причин. Водночас лікування хвороби Альцгеймера ставить за мету збереження когнітивних функцій і залишків фізіології мислення.
Крім того, практикуються методи, націлені на сповільнення процесу прогресування недуги і поліпшення загальної якості життя пацієнта.
Виходячи з цього лікарі сьогодні призначають базові методи лікування хвороби Альцгеймера, що включають такі напрямки:
Поряд із цими методами офіційна медицина пропонує пацієнтам практикувати методи ерготерапії, що дають змогу швидше адаптуватися до реалій повсякденного життя, виконувати повсякденні дії. У випадках необхідності може призначатися логопедична корекція, курс лікувальної фізкультури.
Окремим групам пацієнтів прописується стимуляція мозкового кровообігу, мозкової діяльності, а також генна терапія і застосування імуномодуляторів.
Ще одна методика тільки стає відомою в усьому світі, але вже на практиці довела терапевтичну ефективність. Лікування хвороби Альцгеймера з мінімальними грошовими витратами, більшою результативністю запропонувала київська клініка хрономедицини «Резонанс».
В основу цього методу покладено принципи регулювання часових інтервалів, з якими протікають фізіологічні процеси в організмі. Їхнє регулювання та зіставлення з реальними часовими проміжками запускає природні процеси протистояння причинам захворювання та самій хворобі. Така методика має кілька відмінних рис порівняно з традиційною терапією:
Ще одна перевага такого методу – простота. Пацієнту або його родичам протягом курсу необхідно періодично вимірювати базові параметри роботи організму – пульс, температуру і тиск. Це займає всього кілька хвилин на день, але дає змогу коректно підібрати лікувальні засоби натурального походження. Дозування розраховується індивідуально з урахуванням маси тіла, фізіологічних особливостей організму, давності захворювання і його перебігу.
Якщо ви хочете допомогти собі або своїм близьким позбутися хвороби Альцгеймера – звертайтеся до клініки хрономедицини «Резонанс» і отримайте детальну консультацію та призначення досвідчених лікарів уже сьогодні.
На різних стадіях стан хворого змінюється – спочатку пам’ять не порушена, людина сама себе обслуговуєі, але тільки в деяких ситуаціях потрібна допомога. Потім збільшується залежність від догляду. На останньому етапі пацієнту потрібна зовнішня допомога у всіх питаннях життя.
На різних стадіях прогресування хвороби Альцгеймера відзначаються такі ознаки, як порушення пам’яті, дратівливість, апатія, проблеми зі сном. Потім з’являються галюцинації, психотичні стани, нав’язливі ідеї. Може спостерігатися дезорієнтація в просторі, прояви жадібності, плаксивості (у жінок), бажання блукати (частіше у чоловіків), ізоляція, чергування агресії і апатії, повна втрата уваги і пам’яті.
В даний час немає спеціальних заходів для запобігання хворобі Альцгеймера. Однак було доведено, що можна запобігти / уповільнити розвиток / прогресування старечої деменції за допомогою ліків та харчових добавок. Однак, якщо дотримуватися простих, але дієвих правил AMI, неминучий розвиток мозку в літньому віці може бути відкладено.
Послуга
|
Ціна
|
---|---|
Консультація директора, кандидат медичних наук
|
800 грн.
|
Консультація директора, кандидат медичних наук (онлайн)
|
550 грн.
|
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
|
450 грн.
|
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт) (онлайн)
|
350 грн.
|
На 30 денний курс лікування (клініці)
|
2200 грн.
|
На 30 денний курс лікування (дистанційно)
|
1800 грн.
|
Вартість місячного курсу пацієнтів, які проживають за кордоном (дистанційно) (грн)
|
3700 грн.
|
Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання. Самолікування шкодить Вашому здоров'ю довірте це професіоналам