Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Обструктивний бронхіт: лікування, симптоми та причина

Хронічний обструктивний бронхіт в легенях, скорочено ХОЗЛ, – це патологія дихальних шляхів, що супроводжується потовщенням бронхіальних стінок, порушенням легеневої вентиляції, погіршенням дихальної фізіології і з утворенням запальних вогнищ.

Хвороба вражає дорослих і дітей, погіршуючи якість життя, знижуючи продуктивність і провокуючи ризик вторинних або супутніх захворювань. ХОЗЛ слід відрізняти від захворювань зі схожими симптомами і перебігом – обструктивного захворювання легенів і хронічного астматичного бронхіту.

Під час проходження обстеження в нашій клініці хрономедицини лікарі точно встановлять діагноз, на підставі якого буде підібрана індивідуальна схема лікування обструктивного бронхіту, а також рекомендації щодо профілактики цього захворювання після одужання.

Обструктивний бронхіт: форми і симптоми

Незважаючи на свою назву, симптоми хронічного обструктивного бронхіту можуть виникати як при хронічних, так і в гострих формах. Другий варіант більш характерний для молодих пацієнтів у віці до 12-14 років.
Небезпека хронічної форми полягає в походженні незворотних процесів в тканинах і клітинах бронхів.

 

ХОЗЛ можна діагностувати за результатами інструментально-апаратних методів, лабораторних досліджень, на підставі клінічного обстеження і ознайомлення з симптоматичною картиною. Ознаками ХОЗЛ, як правило, є:

 • підвищення загальної температури тіла;
 • пароксизмальний сухий кашель;
 • сильна задишка, особливо при фізичній активності;
 • шум в легенях;
 • нічний кашель;
 • хрипи, хрипота на видиху.

У дітей додатково проявляються ознаки: підняття грудей при диханні, ціаноз кінцівок, збільшення частоти серцевих скорочень. Для підтвердження первинної та встановлення диференціального діагнозу проводяться додаткові обстеження:

 • 1. Спірометрія.
  2. Пульсоксиметрія.
  3. Аналіз крові на альфа-1-антитрипсин.
  4. Розгорнутий аналіз крові.
  5. Рентгенографія легень.

У нашій клініці хрономедицини використовуються більш точні методи діагностики, які підтвердили свою ефективність у тисяч пацієнтів, які одужали. Зверніть увагу, що наші методи дозволяють проводити дистанційну діагностику.

Причини обструктивного хронічного бронхіту

Найчастіше хронічний обструктивний бронхіт провокують такі фактори, як куріння, надмірне вживання алкогольних напоїв, шкідливі умови праці, де є пари бензину, хлору та інших токсичних компонентів.

Крім того, причинами ХОБЛ можуть бути:

 • генетична схильність – відзначається у 15% пацієнтів;
 • тип дихання – через рот;
 • зараження патогенними мікробами –  бактеріями, вірусами, мікоплазмами та іншими шкідливими мікроорганізмами.

Приблизно 40% всіх наших пацієнтів перед лікуванням і лікуванням страждали від обструктивного бронхіту через схильність до алергічних розладів.

Лікування обструктивного хронічного бронхіту в клініці хрономедицини «Резонанс»

Несвоєчасний доступ в клініку або неефективні методи лікування призводять до таких ускладнень, як бронхоектазія, емфізема, дихальна недостатність, серцева недостатність, дифузний пневмосклероз та інші небезпечні захворювання.
Тому при найменшому знаку радимо звернутися до наших лікарів. Застосовуваний метод хронотерапії зупинить захворювання, усуне його симптоми, усуне причини і повністю позбавить від можливих ускладнень.

Обструктивний бронхіт – методи лікування

На відміну від традиційних методів терапії, наш унікальний метод не представляє загрози для здоров’я – ми не використовуємо токсичні ліки, опромінюючі технології та інші сучасні засоби. Але доведена ефективність регулювання окремих біоритмів і внутрішніх часових інтервалів вже відновила радість життя тисячам наших пацієнтів в Україні, Росії, країнах Балтії, Азії та Європи.

За вказаними контактами можна отримати безкоштовну консультацію, записатися на діагностичне обстеження і лікування ХОЗЛ.

Автор статті:
Поліщук Микола Андрійович
Кандидат медичних наук

Ціни

Послуга
Ціна
Консультація директора, кандидат медичних наук
800 грн.
Консультація директора, кандидат медичних наук (онлайн)
550 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
450 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
(онлайн)
350 грн.
На 30 денний курс лікування (клініці)
2200 грн.
На 30 денний курс лікування (дистанційно)
1800 грн.
Вартість місячного курсу пацієнтів, які проживають
за кордоном (дистанційно) (грн)
3700 грн.

Другие заболевания:

Якщо у Вас залишилися питання зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання. Самолікування шкодить Вашому здоров'ю довірте це професіоналам

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds