Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

ЛІКУВАННЯ ГЕПАТИТУ С

Гепатит С – небезпечне інфекційне захворювання печінки, що пошкоджує її структуру, порушує функції цього органу, провокує серйозні ускладнення. В першу чергу від гепатиту С страждає сама печінка і жовчний міхур. Але наслідки можуть торкнутися інших органів або навіть цілих систем.


ВООЗ ідентифікує хворобу як одну з найнебезпечніших у всіх регіонах. За статистикою цієї організації, до 20% пацієнтів щорічно помирають від гепатиту С на різних стадіях навіть при ефективному лікуванні. Серед пацієнтів з гострими симптомами лише 15% піддаються повному загоєнню. В іншому хвороба перетворюється в ускладнення і хронічну форму. Смертність від гепатиту С у віці 30-60 років становить 15-18%.


Зменшити такі драматичні показання допомагають деякі сучасні методи лікування. Серед них – хронофілотерапія. Дана система відновлення роботи печінки та інших органів заснована на тонкощах функціонування внутрішніх процесів організму, асиметричній взаємодії різних процесів і органів, а також корекції внутрішнього часового інтервалу.

Як передається гепатит С

Метод хронотерапії починає застосовуватися після встановлення причин захворювання. Без їх усунення подальше лікування неефективне. Збудником цього захворювання є вірус С, а його особливість полягає в тому, що він передається виключно гематогенним шляхом. Вважається, що такий мікроорганізм може проникати в організм здорової людини при наступних обставинах:

 • • переливання крові;
  • використання багаторазових шприців;
  • використання нестерильних хірургічних інструментів;
  • проведення медичних маніпуляцій з порушенням правил антисептики;
  • використання звичайних або чужих засобів особистої гігієни;
  • під час статевого акту, якщо є мікротріщини слизової оболонки.

Немовлята можуть заразитися гепатитом С в період внутрішньоутробної вагітності.
Побутове зараження відбувається в манікюрних кабінетах, перукарнях, салонах краси. Особливо, якщо вони недбало ставляться до санітарії та безпеки клієнтів.

ГЕПАТИТ С: СТАДІЇ ТА ОЗНАКИ 

Симптоматична картина при зараженні гепатитом С часто не пов’язана з проблемами з печінкою. Навіть лікарі без належної діагностики не завжди можуть ідентифікувати захворювання з абсолютним переконанням. Спочатку розвиваються загальні ознаки:

 • • погіршення апетиту;
  • запаморочення;
  • жовтизна шкіри і слизових оболонок;
  • астенія, загальна слабкість і депресія;
  • Нудота.

Пізніше з’являються ознаки, що свідчать про проблеми з печінкою. Це відчуття болю в підребер’ї з правого боку, що тягне відчуття в одній області. При цьому можуть розвинутися симптоми позапечінчастих ознак – кульгавість, пошкодження суглобів, різке зниження зору, папульозний висип на шкірі.

ЛІКУВАННЯ ГЕПАТИТУ С В КИЄВІ

Небезпека цього захворювання полягає в складності і низькій ефективності його лікування. Ліки дають тільки симптоматичну дію, злегка сприяють відтоку шлакокопатичних накопичень з печінки, очищають кров і вбивають вірус. Тим часом сам процес прогресування хвороби зупинити набагато складніше.

Гепатит С – лікування методом хронотерапії

Проте методика хронотерапії демонструє дивовижні результати в лікуванні цього захворювання. При гострому перебігу захворювання вдається повернути до нормального життя практично всіх пацієнтів клініки «Резонанс», де практикується даний метод. Серед хронічних випадків захворювання зустрічаються і позитивні результати.

Лікарі клініки хрономедицину в Києві «Резонанс» в черговий раз довели, що боротьбу з гепатитом С не варто припиняти. Більш того, принципи хронофітотерапії переконливо демонструють, що виграти цю боротьбу цілком можливо.

Автор статті:
Поліщук Микола Андрійович
Кандидат медичних наук

Ціни

Послуга
Ціна
Консультація директора, кандидат медичних наук
800 грн.
Консультація директора, кандидат медичних наук (онлайн)
550 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
450 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
(онлайн)
350 грн.
На 30 денний курс лікування (клініці)
2200 грн.
На 30 денний курс лікування (дистанційно)
1800 грн.
Вартість місячного курсу пацієнтів, які проживають
за кордоном (дистанційно) (грн)
3700 грн.

Інші захворювання:

Якщо у Вас залишилися питання зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання. Самолікування шкодить Вашому здоров'ю довірте це професіоналам

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds