Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Екзема та її лікування

Екзема – дерматологічна патологія з пошкодженням епідермісу і глибоких шарів шкіри. Захворювання може розвинутися як вторинна ознака при деяких ендокринних захворюваннях. З доповідей ВООЗ випливає, що це захворювання вражає до 7% населення на всій планеті, особливо в країнах, що розвиваються. На екзему припадає до 35-40% всіх шкірних патологій. У 65% випадків при діагностиці захворювання хоча б у одного з батьків він передається дітям.

Небезпека цього захворювання полягає в його наслідках, погіршенні емоційного стану, недосипанні, дискомфорті через постійний свербіж.
Спроби позбутися від хвороби не завжди плідні, якщо терапія не спрямована на викорінення причин і супутніх факторів. Це породжує ще більше дискусій про те, як вилікувати екзему. В Україні цією проблемою успішно займаються лікарі хрономедичної клініки «Резонанс». І вже тисячі пацієнтів сказали своє щире «спасибі» лікарям за успішне лікування екземи в Києві без рецидивів і ускладнень.

Причини екземи

Традиційна медицина виділяє кілька етіологічних груп, здатних спровокувати прогресування цього захворювання :

  • • збої гормонального фону;
   • дерматологічні аномалії;
   • незадовільні умови праці в небезпечних галузях;
   • патологія ЦНС ;
   • спадкова схильність;
   • наслідки хронічних захворювань;
   • депресивні стани;
   • гіповітаміноз;
   • відсутність ненасичених жирних кислот;
   • алергічні аномалії;
   • підвищена чутливість шкіри.

Провокаційні фактори часто є агентами хімічного і біологічного середовища, надмірними дозуваннями алкоголю, ускладненнями після травм, стрибками температури, переохолодженням, опіками, реакцією на певні групи продуктів харчування.

 

У хрономедицині прийнято вважати причини екземи більш глибокими процесами, пов’язаними з порушеннями окремих біоритмів, порушеннями внутрішніх часових інтервалів, а також деякими специфічними факторами організму. Ця теорія дозволяє застосовувати більш ефективні методи лікування екземи в Україні та світі.

Симптоми екземи і її класифікація

Діагностувати екзему досить складно, враховуючи універсальність її клініки. Тому необхідно визначити симптоматичну картину на різних стадіях екземи:

  • • стадія 1 – еритематозна при гіперемії і сверблячці;
   • 2 стадія – папуловикулярна з висипом і заповненими рідиною папульозними бульбашками;
   • стадія 3 – плач екземи, що супроводжується серозними вогнищами після розриву папул;
   • 4 стадія – коркова екзема, суха екзема – характеризується утворенням місцевих вогнищ з сухою кіркою, поширенням першої стадії на здорові ділянки шкіри.

Залежно від етіологічних факторів і клінічних ознак розрізняють мікробну, справжню, професійну, себорейну, дитячу, дисидротичну екзему.

Лікування екземи

На практиці зовнішні препарати, імуномодулятори, протимікробні засоби навіть при комплексному застосуванні не завжди дають швидкий і очікуваний результат.
Безпрецедентною альтернативою традиційним методам лікування екземи в Україні став метод хронотерапії в клініці «Резонанс». Без ліків, операцій, складної фізіотерапії ця недуга тут успішно лікується фітопрепаратами і шляхом коригування внутрішніх скроневих факторів і індивідуальних біоритмів. Результат вже відчули десятки тисяч пацієнтів з різних країн, де хрономедицин ще недостатньо розвинений.

Щоб призначити індивідуальний курс лікування, пацієнту досить пройти дистанційну діагностику. Для цього або для того, щоб записатися на прийом до лікарів клініки «Резонанс», будь ласка, зв’яжіться з вказаними контактними даними нашого реєстру.

Автор статті:
Поліщук Микола Андрійович
Кандидат медичних наук

Ціни

Послуга
Ціна
Консультація директора, кандидат медичних наук
800 грн.
Консультація директора, кандидат медичних наук (онлайн)
550 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
450 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
(онлайн)
350 грн.
На 30 денний курс лікування (клініці)
2200 грн.
На 30 денний курс лікування (дистанційно)
1800 грн.
Вартість місячного курсу пацієнтів, які проживають
за кордоном (дистанційно) (грн)
3700 грн.

Другие заболевания:

Якщо у Вас залишилися питання зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання. Самолікування шкодить Вашому здоров'ю довірте це професіоналам

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds