Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

БІПОЛЯРНИЙ РОЗЛАД

Біполярний розлад вважається аномалією психічного характеру. Характеризується різкою зміною настрою, протікає з радикально протилежними симптомами в різні фази – від енергійності до пригнічення, елементів депресії. У психіатрії біполярний розлад називається маніакальною депресією або афективним розладом. Він має генетичну схильність, і якщо хоча б один з батьків страждає від подібної аномалії, то з імовірністю 60-75% дитина успадкує цей стан. В цілому, за статистикою, 1-1,5% населення щороку страждає від біполярного розладу на планеті.

Збалансувати емоційний стан і вилікувати біполярний розлад дозволяють продуктивні методи хронотерапії, які практикують лікарі хрономедичної клініки «Резонанс» вже майже 30 років. Тут успішно проводиться лікування біполярного розладу в Україні. Але не тільки українці стали пацієнтами клініки – тут успішну терапію пройшли жителі багатьох європейських країн і азіатського регіону.

Біполярний розлад: Різновиди і клінічна картина

Патологія протікає в 2 фази, які характеризуються такими ознаками:
1. при манії і гіпоманії (фаза підняття настрою) спостерігається швидка мова, надмірна впевненість, схильність до ризику, імпульсивність, психічне підняття. Після цього вистачає кіількох годин, щоб пацієнт міг виспатися. Він легко перемикається між різними завданнями, має високу продуктивність;
2. при депресвній стадії (фази зниження настрою) виникають невмотивований сум і тривога, погіршується уважність, слабшає пам’ять, з’являється відчуття небезпеки і безнадійності.


За перебігом і симптомами  виділяють 5 видів:
1. Біполярний розлад 1 типу. Вона супроводжується значним проявом манії і гіпоманії, з менш вираженими симптомами депресивного характеру. Зазвичай вона триває 1-2 тижні.
2. Біполярний розлад 2 типу. Вона виражається збільшенням депресивних ознак і їх більш тривалим перебігом – від трьох до шести тижнів і більше.
3. Форма швидкого циклу. Характеризується раптовою зміною в протилежних фазах. Психічне підняття може раптово зникнути, поступившись місцем глибокій депресії. Така клініка може проявлятися від 1-2 разів на день до 4-5 разів на тиждень.
4. Змішаний. Найважче діагностувати, так як проявляється одночасним підвищенням настрою з ознаками важкої депресії, манією з пригніченим станом або різким чергуванням фаз.

5. Найбільш поширеною п’ятою формою є циклотимія. Його симптоми практично непомітні, діагностуються тільки в клінічних умовах

Як виникає біполярний розлад

Біполярний розлад може бути спровокований етіологічними факторами різних типів:

  • -дисбаланс гормонального фону; нейротрансміттерів головного мозку
  • -часті або затяжні стресові ситуації;
  • -генетична схильність;
    -порушення обміну речовин;
  • -хронічні важкі захворювання (онкологія тощо).

Часто така аномалія проявляється вторинною патологією на тлі маніакально-депресивного психозу.

Лікування біполярного розладу хронотерапією

В середньому  успішне лікування біполярного розладу може займати 10-12 місяців. Застосовуючи метод хронотерапії, лікування біполярного розладу в Україні стало успішним для тисяч пацієнтів. За кілька тижнів вдається позбутися від емоційної нестабільності , усунути наслідки і нейтралізувати вплив причин.
Для діагностики та лікування біполярного розладу в Києві просимо звертатися в нашу клініку за вказаними реквізитами для зв’язку.

Автор статті:
Поліщук Микола Андрійович
Кандидат медичних наук

Ціни

Послуга
Ціна
Консультація директора, кандидат медичних наук
800 грн.
Консультація директора, кандидат медичних наук (онлайн)
550 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
450 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
(онлайн)
350 грн.
На 30 денний курс лікування (клініці)
2200 грн.
На 30 денний курс лікування (дистанційно)
1800 грн.
Вартість місячного курсу пацієнтів, які проживають
за кордоном (дистанційно) (грн)
3700 грн.

Інші захворювання

Якщо у Вас залишилися питання зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання. Самолікування шкодить Вашому здоров'ю довірте це професіоналам

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds