Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Алергія: ознаки, причини та її лікування

Алергія зазвичай супроводжується низкою клінічних симптомів, видалення яких у ході лікування доводиться надавати важливого значення. Але перше, що потрібно зробити – це усунути причини. Після їх зникнення частина ознак усувається спонтанно. Тому в лікуванні алергії важливий комплексний підхід, який у традиційних методиках включає наступні призначення:

  1. Фармакологічна терапія із застосуванням кортикостероїдів, інгаляцій, антигістамінних засобів, стабілізаторів опасистих клітин.
  2. Алерген-специфічна імунотерапія з елементами сублінгвальної терапії, АСІТ, підшкірних імуномодуляторів.
  3. Елімінація алергенів.

Крім того, призначаються фізіопроцедури, включаючи апаратно-інструментальні методики, мануальна терапія, дієта, лікувальна фізкультура, дихальні вправи та практики.

Загалом такий комплекс заходів призводить до позитивних результатів, але для цього доводиться чекати на нього протягом довгих тижнів. Більшість методів супроводжуються відчутними фінансовими витратами, що завжди доступно пересічним пацієнтам.

У той же час існує метод хронофітотерапії, який об’єднав усі медичні напрямки у лікуванні алергічних розладів. Цю тактику одужання розроблено близько трьох десятків років тому відомим київським лікарем Поліщуком Н. А. на базі клініки хрономедицини «Резонанс». В основу методу покладено фундаментальні основи релятивістської теорії, значення та співвідношення внутрішнього та стандартного часу, а також фізіологічні передумови організму до реалізації власного потенціалу.Таким чином, хронотерапія ставить за мету активізацію внутрішніх сил організму для боротьби з хвороботворним контрагентом та самозцілення.

Дотримуючись твердження самого поняття хрономедицини, кожен пацієнт може відчувати наслідки стиснення або розтягнення внутрішньої одиниці часу. Це може бути скорочення хвилинного циклу або розтягнення тижневих інтервалів.

Як наслідок – збиваються ритми та послідовність внутрішніх фізіологічних процесів, що негайно відображається на роботі механізмів органів. Виявити такі аномальні відхилення не важко навіть у домашніх умовах.

     Алергія та її симптоми

БАЗОВІ ОЗНАКИ АЛЕРГІЇ

  • свербіння шкірних покривів,
  • кропив’янка,
  • висип,
  • напади бронхіальної астми,
  • нежить,
  • свербіж в області очей
  • почервоніння очної кон’юнктиви.

За прогнозами ВООЗ, 21-е століття вважається віком алергії на відміну від 20-го, яке прийнято називати століттям серцево-судинних захворювань.
В Україні на алергію страждають від 20 до 30% населення. А це понад 10 мільйонів людей. З цим захворюванням можна “познайомитися” у будь-якому віці.

Найбільш розповсюджені види алергічних реакцій

ПОЛІНОЗ (“сінна лихоманка”) – сезонна алергія, ураження носа та кон’юнктиви очей у відповідь на цвітіння рослин (на пилок). Сезонний поліноз найчастіше страждають у період від кінця весни до початку осені.

СИМПТОМИ ПОЛІНОЗУ:

  • нежить,
  • печіння і різь в очах,
  • сльозотеча,
  • виділення із носа.

АЛЕРГІЯ НА АМБРОЗІЮ — одна з форм полінозу; звичне для багатьох явище, якому не приділяють належної уваги, але потребує негайного лікування. В іншому випадку людина може геть-чисто втратити нюх і смак при запущених її формах.

БРОНХІАЛЬНА АСТМА – це хронічне неінфекційне захворювання дихальних шляхів запального характеру. Для неї характерним є порушення бронхіальної прохідності при контакті з алергенами. Викликає спазм гладкої мускулатури у відповідь на дратівливі фактори. Алергенами можуть бути абсолютно різні речовини. Починаючи від харчових продуктів і закінчуючи пилком рослин та побутовою хімією.

В категорію ризику входять:

  •  курці;
  • люди, які ведуть малорухливий спосіб життя;
  • а також ті, хто працює на виробництві та контактує з великою кількістю антигенів.

Проявами бронхіальної астми є:

  • кашель з в’язким мокротинням і гучними хрипами, що свисчать
  • почуття нестачі повітря
  • виражена задишка навіть у стані спокою
  • нічні епізоди незрозумілого кашлю.

Але бронхіальна астма інколи протікає і безсимптомно, що ускладнює її діагностику.

КРОПИВ’ЯНКА – алергічна реакція, яка вражає шкірні покриви і проявляється у вигляді свербіжних висипань-пухирців яскраво-червоного кольору, або рожевого відтінку. За своїм виглядом ці висипання нагадують опіки після зіткнення з кропивою.

Причини її виникнення різні, але найпоширенішими алергенами є:
ряд медикаментів,
харчових продуктів,
контактування із тваринами.

Перші симптоми кропив’янки проступають протягом декількох хвилин і швидко прогресують. Починається все з сверблячки і висипу, що швидко розповсюджується, по всіх шкірних покривах. Може тривати навіть протягом кількох годин. Іноді супроводжується лихоманкою, головним болем. розладом травлення. Якщо затягнути з візитом до дерматолога, алерголога або терапевта, то може знадобитися стаціонарне лікування алергії кропив’янки.

Причини алергії

Викликати алергію можуть:

  • продукти харчування,
  • шерсть тварин,
  • пилок рослин,
  • різного роду хімічні речовини або елементи,
  • медичні препарати,
  • косметика,
  • побутова хімія,
  • цвіль та ряд інших факторів.

Як діагностувати алегрію?

Щоб протестувати себе на наявність алергії, треба звернутися до лікаря. У домашніх умовах причину захворювання не можна усунути. Антигістамінні засоби можуть лише зняти епізод загострення алергії.
Крім того, лікар призначить низку лабораторних аналізів, таких як:
біохімічний аналіз крові,
аналіз визначення специфічних антитіл, вироблених до алергену,
загальний аналіз сечі,
аналіз калу на наявність гельмінтів

Для діагностики алергії полягає у визначенні алергену та виключенні контакту з ним. Хворому проводять шкірні проби, простий та функціональний метод спрямований на визначення алергену. Проводяться лабораторні дослідження крові на вміст специфічних антитіл IgE.

Як проводиться лікування методом хронотерапії

Для діагностики не потрібно вирушати до клініки та стояти в чергах до лабораторії для здачі аналізів. Сам пацієнт або за участю свого найближчого оточення може зробити контрольні висновки, провівши:

1. Вимірювання пульсу.
2. Вимірювання температури тіла.
3. Вимірювання артеріального тиску.

Причому такі виміри рекомендується робити із заданою періодичністю. Враховуючи циклічність та різнобічність роботи органів слід вимірювати всі параметри з лівого та правого боку тіла. Так встановлюється швидкість перебігу внутрішнього часу та пов’язані з її порушеннями причини алергії, патогенез захворювання та можливі наслідки.

Чому хрономедицина – найкращий варіант лікування алергії
Для повного лікування алергії лікування у клініці «Резонанс» проводиться з допомогою натуральних лікувальних інгредієнтів. Зазвичай у ролі виступають лікарські форми з урахуванням природних компонентів, які нескладно визначити у місцевості проживання пацієнта.Лікар призначає графік лікування алергії. А пацієнт повинен у чітко визначений час виконувати дві важливі дії:

1. Приймати призначені препарати.
2. Здійснювати виміри пульсу, тиску та температури.

За результатами першого курсу встановлюється динаміка одужання і закріплення результату призначається завершальний етап із тими самими процедурами.
Перевагами такого лікування алергії методом хронотерапії є:

1. Можливість дистанційного одужання без перебування у стаціонарі.
2. Можливість лікування будь-якої точки світу.
3. Повний лікарський контроль.

Крім того, курс хронофітотерапії супроводжується ціновою доступністю. Він діє комплексно, ліквідуючи алергію, що викликала, причини та її клінічні симптоми, а також наслідки та ускладнення у вигляді вторинних захворювань.
Записатися на прийом та уточнити вартість та термін лікування від алергії методом хронотерапії можна в клініці хрономедицини «Резонанс» за вказаними контактними реквізитами.

Автор статті:
Поліщук Микола Андрійович
Кандидат медичних наук
0 0 голоси
Рейтинг статьи
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі

Ціни

Послуга
Ціна
Консультація директора, кандидат медичних наук
800 грн.
Консультація директора, кандидат медичних наук (онлайн)
550 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
450 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
(онлайн)
350 грн.
На 30 денний курс лікування (клініці)
2200 грн.
На 30 денний курс лікування (дистанційно)
1800 грн.
Вартість місячного курсу пацієнтів, які проживають
за кордоном (дистанційно) (грн)
3700 грн.

Інші захворювання:

Якщо у Вас залишилися питання зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання. Самолікування шкодить Вашому здоров'ю довірте це професіоналам

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds

0
Буду рада вашим думкам, прокоментуйте.x