Клініка Хрономедецини – "Резонанс" – яка лікувує хронічні захворювання.
Хвороба Альцгеймера – це прогресуюче нейродегенеративне захворювання. Воно вражає насамперед головний мозок і призводить до зниження когнітивних здібностей і втрати пам’яті. Вона є найпоширенішою причиною деменції – загального терміна, що позначає зниження розумових здібностей. Уперше цю патологію описав німецький психіатр і невропатолог Алоїс Альцгеймер 1906 року. І відтоді воно стало об’єктом інтенсивних досліджень.
Причини хвороби Альцгеймера до кінця не з’ясовані, але вважається, що вони впливають комплексно, і включають в себе генетичні та навколишні чинники. Деякі відомі джерела ризику включають старіння, сімейну історію хвороби. А також – наявність деяких генетичних мутацій. Також вважається, що запалення, стрес та інші біологічні механізми можуть відігравати роль у розвитку хвороби.
До факторів ризику розвитку хвороби Альцгеймера належать:
Однак важливо зазначити, що наявність цих факторів ризику не обов’язково означає, що в людини розвинеться хвороба Альцгеймера. Захворювання може розвинутися і в осіб без будь-яких відомих факторів ризику.
Симптоми хвороби Альцгеймера можуть змінюватись в залежності від фізіології пацієнта, його неврологічного та психологічного стану. Але, як правило, згодом погіршуються. На ранніх стадіях у людини може спостерігатися легка забудькуватість і проблеми з підбором необхідних слів. У міру прогресування хвороби вони можуть зіткнутися з труднощами у виконанні рутинних завдань, таких як управління фінансами або дотримання рецептів.
Ясність у постановку діагнозу можуть внести діагностичні обстеження та клінічні огляди. Вони проводяться з урахуванням комплексної симптоматики, що включає такі ознаки хвороби Альцгеймера:
Одночасно відзначається погіршення моторики та координації рухів: Згодом пацієнти можуть зіткнутися з проблемами у координації рухів та моторної активності.
Персональні зміни можуть спостерігатися зміни у характері та поведінці, включаючи дратівливість, апатію та соціальну ізоляцію.
Сучасна медицина ще не створила повного і 100% лікування цього нейродегенеративного захворювання. Тому основні кроки в лікуванні спрямовані на мінімізацію причинних наслідків. Водночас лікування хвороби Альцгеймера спрямоване на збереження фізіологічних залишків когнітивних функцій і мислення. Крім того, застосовуються також методи, спрямовані на уповільнення прогресування хвороби і поліпшення загальної якості життя пацієнта. Виходячи з цього, лікарі сьогодні призначають основні методи лікування хвороби Альцгеймера, які включають наступні напрямки:
На додаток до цих методів, органи охорони здоров’я рекомендують трудотерапію, щоб допомогти пацієнтам швидше адаптуватися до повсякденного життя і дозволити їм виконувати повсякденну діяльність. За необхідності також проводиться логопедична та фізіотерапія. Для певних груп пацієнтів призначають стимуляцію мозкового кровообігу та мозкової активності, генну терапію та застосування імуномодуляторів.
Ще одна технологія тільки отримує визнання в усьому світі, але її терапевтичні переваги вже доведені. У київській клініці «Резонанс» лікують хворобу Альцгеймера більш ефективно і з мінімальними витратами. В основі методу лежить принцип коригування часового інтервалу, протягом якого в організмі відбуваються фізіологічні процеси, а порівняння між коригуванням і фактичним часовим інтервалом запускає природні процеси, які протидіють причинам захворювання і самій хворобі. Цей метод лікування має ряд особливостей у порівнянні зі звичайними методами лікування:
Ще однією перевагою цього методу є його простота. Пацієнтам та їхнім родичам потрібно лише регулярно вимірювати основні параметри функцій організму, такі як пульс, температура та артеріальний тиск протягом курсу лікування, що займає лише кілька хвилин на день, що дозволяє підібрати відповідні ліки природного походження. Дозування розраховуються індивідуально, з урахуванням маси тіла, фізіологічних особливостей організму, а також тривалості та перебігу захворювання. Якщо ви хочете вберегти себе або своїх близьких від хвороби Альцгеймера, зверніться до клініки хрономедицини «Резонанс» вже сьогодні, щоб отримати детальну консультацію та призначення досвідченого лікаря.