Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Лечение болезни Альцгеймера в Киеве

Хвороба Альцгеймера – це прогресуюче нейродегенеративне захворювання.  Воно вражає насамперед головний мозок і призводить до зниження когнітивних здібностей і втрати пам’яті. Вона є найпоширенішою причиною деменції – загального терміна, що позначає зниження розумових здібностей. Уперше цю патологію описав німецький психіатр і невропатолог Алоїс Альцгеймер 1906 року. І відтоді воно стало об’єктом інтенсивних досліджень.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ ХВОРОБИ АЛЬЦГЕЙМЕРА

Причини хвороби Альцгеймера до кінця не з’ясовані, але вважається, що вони впливають комплексно, і включають в себе генетичні та навколишні чинники. Деякі відомі джерела ризику включають старіння, сімейну історію хвороби.  А також – наявність деяких генетичних мутацій. Також вважається, що запалення, стрес та інші біологічні механізми можуть відігравати роль у розвитку хвороби.

До факторів ризику розвитку хвороби Альцгеймера належать:

      • похилий вік;

      • сімейна історія захворювання;

      • деякі генетичні мутації;

      • перенесені травми голови;

      • серцево-судинні захворювання;

      • діабет, а також такі чинники способу життя, як паління, ожиріння, відсутність фізичних і розумових навантажень.

    Однак важливо зазначити, що наявність цих факторів ризику не обов’язково означає, що в людини розвинеться хвороба Альцгеймера. Захворювання може розвинутися і в осіб без будь-яких відомих факторів ризику.

    КЛІНІЧНІ ОЗНАКИ ХВОРОБИ АЛЬЦГЕЙМЕРА

    Симптоми хвороби Альцгеймера можуть варіюватися залежно від фізіології пацієнта, його неврологічного та психологічного стану. Але, як правило, з часом погіршуються. На ранніх стадіях у людини може спостерігатися легка забудькуватість і труднощі з підбором потрібних слів. У міру прогресування хвороби вони можуть зіткнутися з труднощами у виконанні рутинних завдань, як-от управління фінансами або дотримання рецептів.

    Ясність у постановку діагнозу можуть внести діагностичні обстеження та клінічний огляд. Вони проводяться з урахуванням комплексної симптоматики, що включає такі ознаки хвороби Альцгеймера:

        • порушення короткострокової пам’яті, що може призвести до забування недавніх подій, імен і місць;

        • труднощі з вирішенням навіть простих завдань, таких як підрахунок або планування майбутніх дій;

        • періодична нетривала забудькуватість – як використовувати побутові прилади, одягатися, готувати їжу та інші повсякденні навички;

        • дезорієнтація в часі та просторі – пацієнти можуть заблукати у звичних місцях і забувати дати;.

        • поступова втрата мовлення і розуміння мови. Це може проявлятися як утруднення у висловленні думок, так і в розумінні слів і фраз.

      Одночасно відзначається погіршення моторики та координації рухів: З часом пацієнти можуть зіткнутися з проблемами в координації рухів і моторної активності.

      Персональні зміни можуть спостерігатися зміни в характері та поведінці, включно з дратівливістю, апатією та соціальною ізоляцією.

      МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ХВОРОБИ АЛЬЦГЕЙМЕРА

      Ефективних технологій відновлення фізіології за цієї патології досі не розроблено. Лікування хвороби Альцгеймера в сучасній медицині базується на симптоматичній терапії, соціальній адаптації, психоемоційній стабілізації пацієнта.

      Єдиним перевіреним ефективним методом на шляху до одужання поки що залишається принцип хронотерапії, заснований на унікальних медичних теоріях. Він застосовується індивідуально для кожного пацієнта і може проводитися віддалено без візитів до лікарів. Цю методику розробили й успішно освоїли лікарі Клініки хрономедицини “Резонанс”. І вони готові надати допомогу в лікуванні хвороби Альцгеймера.

      Джерела 

      1. Національна академія медичних наук України, https://amnu.gov.ua/chy-mozhlyvo-upovilnyty-perebig-hvoroby-alczgejmera/ 
      2. МОЗ, https://moz.gov.ua/uk/scho-potribno-znati-pro-hvorobu-alcgejmera
      3. Healthline, https://www.healthline.com/health/alzheimers-disease-symptoms

      Форма обратной связи

      Demo Description

      My first Popup

      This will close in 0 seconds