Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Хронічна хвороба. Змиритися чи варто поборотися?

«Це у Вас хронічно», часто можна почути від лікаря, що означає лікування не піддається, а можна просто підтримувати млявий руйнівний стан, знімати неприємні симптоми, тим самим заглушаючи те, що організм хоче сказати, кричачи про допомогу запальними процесами.

Зізнайтеся, чули такі слова? І як усередині з’являється гіркота та звучить голос розчарування «невже це назавжди?»

А може, варто поборотися і є спосіб відновити здоров’я? Правда полягає в тому, що організм – це унікальна досконала система, яка має внутрішній ресурс самовідновлення та зцілення. Тільки уявіть, кожну секунду кожна клітина нашого тіла бере участь у мільярдах хімічних процесів. Щодня наше серце стукає близько 100 тисяч разів без нашої участі. Щомісяця оновлюється шкіра. Кожні 3 місяці оновлюється наша кров, а значить можливе відновлення всіх внутрішніх систем. І навіть наші кісткові тканини за правильного насичення оновлюються кожні 10 років.

Ось чому діагноз хронічна хвороба – це не катастрофа, а привід почати більше піклуватися про себе, почати діяти по-іншому і дати шанс своєму організму зцілитись, набратись сил і виконувати свої природні функції.

Про це нам розповів експерт у галузі хронобіології, кандидат медичних наук, директором інституту та клініки хрономедицини «Резонанс» Микола Андрійович Поліщук.

Що це за напрямок «хрономедицина» та в чому його перевага перед звичайною медициною? Адже в українських лікарнях досі не знають про цей метод.

– Головним завданням хрономедицини є вивчення внутрішніх біоритмів людини для профілактики, діагностики та лікування захворювань пацієнта. Хрономедицина дозволяє при багатьох хворобах обійтися взагалі без ліків або в рази зменшити їх дози.

Як за допомогою хрономедицини визначити, що людина має певне захворювання?

– При вірусних атаках, стресах, хворобах внутрішній час змінюється однотипно: всі інтервали хвилини, години, доба всередині організму стають короткими.

І якщо ці інтервали, які визначаються за методикою Франца Халберга, у здорової людини рівні інтервалам фізичного часу, то у хворих, ослаблених людей, готових захворіти, внутрішні хвилини, години та доба зменшуються значно: аж до 22-27 секунд замість 60 секунд, як у здорових людей Ось такі сюрпризи при хворобах підносить наш внутрішній час!

Чи правда, що ця методика допомагає вилікуватися від хронічних хвороб, за яких навіть традиційна медицина безсила?

– Абсолютно вірно. Я цю методику глибоко вивчаю та практикую протягом 40 років. За цей час до мене звернулися 12 000 пацієнтів із захворюваннями, які не лікуються традиційним способом. Такі як епілепсія, вегето-судинна дистонія, мігрень, бронхіальна астма, хронічний обструктивний бронхіт, атероскероз, гіпертонія, ревматоїдний артрит, алергії, системний червоний вовчак, склеродермія, хронічний холецистит і гепатит, циклу, цукровий діабет, екзема, облисіння та багато інших

І щоразу отримуючи позитивні результати, впевнено можу сказати, що весь секрет здоров’я захований у нашому тілі.

Під час лікування необхідно контролювати базові показники здоров’я тестом Халберга, а також вимірювання температури, пульсу, артеріального тиску. Одночасно з цим приймаються лікарські трави за спеціальними індивідуальними режимами дозування. І що найцікавіше, організм настільки міцніє, що при лікуванні за всі роки нашої роботи лише кілька людей захворіли на грип чи ГРВІ, що також важливо в нинішній ситуації атаках маловідомого вірусу. Ви розумієте про що я ?

Чи всім ця технологія підходить?

– Абсолютно всім. Вона абсолютно нешкідлива, не має протипоказань до застосування, адже ми впливаємо на організм травами та настойками, які є у всіх аптеках. Лікування призначається у невеликих дозах.

Понад те, технологія має профілактичним, тобто. вона дозволяє не тільки лікувати, а й проводити оздоровлення, тим самим змінюючи якість життя та насолоджуватися хорошим самопочуттям щодня.

Погодьтеся, почуватися здоровим, сповненим сил і енергії, і бути захищеним від невідомих вірусів – це основа щасливого життя. Незалежно від Вашого справжнього стану, Ви зможете відновити своє здоров’я природним шляхом у клініці «Резонанс», пройшовши цей шлях за руку з Миколою Андрійовичем Поліщуком.

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds