Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Лікування Гломерулонефриту

Гломерулонефрит – це запальне захворювання нирок, яке зачіпає їхні капсули, спеціальні структури, що відповідають за фільтрацію крові та утворення сечі. Захворювання реєструється серед пацієнтів усіх вікових категорій.

ЩО ВИКЛИКАЄ ГЛОМЕРУЛОНЕФРИТ?

Хвороба має незаразний характер, хоча причиною її виникнення часто стають саме патогенні мікроорганізми. Як вторинна патологія, гломерулонефрит може розвиватися на тлі правця, стрептококової інфекції або грипу.

Крім того, можливі такі етіологічні чинники, що провокують розвиток і прогресування гломерулонефриту:

Сприяють появі гломерулонефриту деякі системні захворювання. Наприклад, як ускладнення, гломерулонефрит може розвинутися за цукрового діабету, артеріальної гіпертензії.

МЕТОДИ ДІАГНОСТИКИ ТА СИМПТОМИ

Діагностування гломерулонефриту – це процес, який включає в себе різні клінічні, лабораторні та інструментальні методи. Важливу роль у діагностиці відіграють лабораторні аналізи – аналіз сечі на виявлення білка та червоних кров’яних клітин, а також тест на рівні креатиніну та азоту в крові.

Перші підозри можуть виникнути за появи характерних ознак гломерулонефриту:

З перших днів захворювань у пацієнта відзначається часте сечовипускання, інколи – з відчуттям болю в ділянці нижньої частини спини.

Для диференціальної діагностики лікар-уролог зазвичай призначає додаткові обстеження – MRI і CT сканування, за необхідності – біопсію нирки. Одночасно може проводитися ультразвукове дослідження обох нирок.

МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ ГЛОМЕРУЛОНЕФРИТУ

Традиційна медицина пропонує переважно два шляхи вирішення проблеми з лікуванням гломерулонефриту. Один із них – трансплантація нирки – застосовується у вкрай рідкісних випадках. Більшою мірою актуальністю користуються медикаментозні курси, що включають прийом лікувальних і симптоматичних препаратів.

Призначаються:

Також можуть застосовуватися знеболювальні та сечогінні препарати, ліки для зняття набряклості.

Крім медикаментозних засобів призначаються методи фізіотерапії, наприклад – плазмаферез для очищення крові.

Але на практиці не завжди вдається домогтися позитивного ефекту навіть комплексним лікуванням гломерулонефриту. Тому було розроблено методику хронотерапії, що ставить за мету не тільки придушення симптомів, а й усунення причин гломерулонефриту.

Таку хронотерапію вже не перший рік практикує Клініка хрономедицини. Причому – з дистанційним лікуванням гломерулонефриту в пацієнтів у різних регіонах світу. Детальніше про методику, її принципи можна дізнатися за контактними телефонами. За цими ж реквізитами можна записатися на прийом до Клініки хрономедицини.

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds