Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Гіпертонія, також відома як артеріальна гіпертензія або високий кров’яний тиск, є хронічним станом, за якого тиск крові в артеріях підвищений.

Гіпертонія – це стан, коли артеріальний тиск постійно підвищений і становить 130/80 мм рт. ст. або більше. Наслідками гіпертонії є негативний вплив на серце, судини та інші органи, ризик розвитку серцево-судинних захворювань, таких як інсульт, інфаркт міокарда та ниркова недостатність.

Причини гіпертонії

Гіпертонія може виникати у людей різної вікової категорії, але зазвичай розвивається у пацієнтів старшого віку. Вона частіше зустрічається у дорослих, частіше – у чоловіків після 65 років. Також ризик розвитку гіпертонії зростає у людей з надмірною вагою або ожирінням, сімейною спадщиною гіпертонії, неправильним способом життя, включно з неправильним харчуванням, фізичною неактивністю, споживанням алкоголю і курінням. У деяких пацієнтів гіпертонія може бути зумовлена певними медичними станами або прийнятими ліками.

До списку причин, що провокують гіпертонію, також належать:

  1. Генетична схильність.
  2. Нерегулярне харчування, високе споживання солі, нестача фізичної активності, надлишок ваги і вживання алкоголю та тютюну можуть підвищити ризик розвитку гіпертонії.
  3. Деякі захворювання нирок, такі як хронічна ниркова недостатність, нирковий артеріосклероз, полікістоз нирок.
  4. Гормональні порушення: гіпертиреоз, гіперальдостеронізм та інші.
  5. Стрес.

Гіпертонія може бути спричинена комбінацією цих чинників. Якщо у вас є підвищений ризик розвитку гіпертонії або ви виявили в себе ознаки підвищеного артеріального тиску, рекомендується проконсультуватися з лікарем для діагностики та лікування.

Якими ознаками характеризується гіпертонія

Зазначено з досвіду лікарів, що у більшості людей із гіпертонією на початкових стадіях немає явних симптомів, тому її називають “тихим убивцею”. Перші ознаки спостерігаються в більш пізній період і ними є:

Якщо у вас є підозра на гіпертонію або ви відчуваєте зазначені симптоми, рекомендується звернутися до лікаря для професійної консультації та діагностики. Не варто зволікати, коли клінічна картина починає проявлятися комплексно – з кількома ознаками. Те саме стосується ситуацій, коли симптоми стають дедалі частішими.

Як лікувати гіпертонію

Традиційна медикаментозна терапія за гіпертонії зазвичай призначається для зниження тиску. Щоб повністю позбутися хвороби – потрібне глибше лікування гіпертонії у літніх і молодих пацієнтів із проведенням фізіопроцедур, ЛФК, прийомом лікарських зборів. Певний ефект демонструють магнітотерапія, гіпоксітерапія, електросон, лазерні процедури.

Зменшити навантаження на організм і домогтися більшого ефекту під час лікування гіпертонії без ліків дає змогу метод хронотерапії. Це новий і абсолютно унікальний напрям у медицині, який розробили і практикують лікарі київської Клініки Хрономедицини. Методика доступна в будь-якому регіоні світу – вона застосовується для лікування гіпертонії дистанційно, не має протипоказань і побічних ефектів. Більше про хронотерапію при лікуванні гіпертонії можна дізнатися з безкоштовних консультацій за вказаними контактними реквізитами.

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds