Ефективне лікування важких захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Герпес рецидивуючий

Рецидивуючий герпес є інфекційним захворюванням, викликаним одним з восьми типів патогенних герпес-вірусів. Найчастіше активність виявляє лише два типи збудників простого герпесу. Це ендогенна інфекція, що вражає переважно покривні тканини та слизові оболонки. Симптоматика герпесу рецидивуючого зазвичай проявляється локально.

 

Лікування такої інфекції при своєчасних діях зазвичай дає позитивний результат, проте людина, яка перехворіла на герпетичну інфекцію, надовго або навіть назавжди залишається вірусоносієм.
Герпесом можуть страждати пацієнти всіх вікових категорій незалежно від статі. Найбільш уразливі люди з ослабленою імунною функцією, слабкою резистентністю організму, а також діти та підлітки до 18 років.

ГЕРПЕС РЕЦИДИВУЮЧИЙ: ПРИЧИНИ ЗАХВОРЮВАННЯ

Шляхи передачі інфекції можуть бути найрізноманітнішими:
• через шкірний контакт;
• повітряно-крапельна передача;
• повітряно-пилове зараження;
• інтранатальне зараження;
• трансплацентране зараження.

Основна причина зараження – патогенна дія вірусу рецидивуючого вірусу. Перший тип цього збудника вражає переважно слизову оболонку рота та носових крил, рідше – поперек, сідниці, очі.

 

Другий тип герпетичного патогену – це генітальний вірус, який передається виключно за інтимних контактів.
Зараження відбувається при контакті з вірусоносіями, у яких збудник перебуває в активному стані на поверхні шкіри або доступних слизових оболонках.

При контакті заражається приблизно 17-35 чоловік із кожних 100 тисяч населення. Тому герпес може швидко поширюватися в густонаселених пунктах проживання.

Інфікування сприяють такі фактори, як ослаблення імунітету, слабка опірність організму, перенесені операції, поточні застудні захворювання. Ще простіше адаптуватися вірусу герпесу, якщо в організмі діє інший патогенний мікроб – вірус або бактерія.

Поширенню в організмі герпетичного вірусу сприяє також травма шкіри або слизової оболонки, опіки, обмороження, дерматологічні захворювання, а також хвороби носових пазух та ротової порожнини.

СИМПТОМИ ТА РОЗНОВИДНОСТІ РЕЦИДИВУЮЧОГО ГЕРПЕСА

Основні ознаки рецидивуючого вірусу – це дрібні пухирчасті висипання. Вони проявляються у місцях проникнення вірусу в організм. Найчастіше – навколо губ, у ротовій порожнині, в районі очей.
Ці пухирці – червоного кольору, злегка припухлі, зазвичай згруповані у локальні осередки висипання. Рідше бувають поодинокі пухирці. Перед їх появою у зараженої людини в області зараження відчуваються свербіж, печіння, болючість, з’являється почуття набряклості.
Рецидивуючий герпес навіть після лікування може бути симптоматичною картиною. Інтенсивність рецидивів залежить від імунної фізіології організму, активності вірусів та їх кількості в організмі. Симптоми захворювання можуть з’являтися від 1-2 разів на рік до 2-3 разів на місяць.

ЯК ЛІКУВАТИ ГЕРПЕС РЕЦИДИВУЮЧИЙ: СУЧАСНА МЕТОДИКА

Для лікування традиційними методами застосовуються противірусні препарати, зовнішні засоби для усунення симптомів. Призначаються вітаміни, імуномодулятори та інші медикаменти.

Більш ефективним є метод хронотерапії, у якому виключені ускладнення та відсутні протипоказання. Одночасно з лікуванням рецидивуючого герпесу метод хронотерапії дозволять зміцнити імунітет, відновити метаболічні процеси, оптимізувати внутрішні біоритми.

Про всі особливості та умови лікування за даною методикою можна дізнатися з безкоштовних консультацій у нашій клініці хрономедицини «Резонанс». Ми чекаємо на ваш дзвінок за вказаними номерами телефону або вашої заявки на цій сторінці сайту.

Автор статті:
Поліщук Микола Андрійович
Кандидат медичних наук

Ціни

Послуга
Ціна
Консультація директора, кандидат медичних наук
550 грн.
Консультація директора, кандидат медичних наук (онлайн)
350 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
350 грн.
Консультація спеціаліста лікаря (хронотерапевт, невролог, терапевт)
(онлайн)
250 грн.
На 30 денний курс лікування (клініці)
1800 грн.
На 30 денний курс лікування (дистанційно)
1400 грн.
Вартість місячного курсу пацієнтів, які проживають
за кордоном (дистанційно) (грн)
3000 грн.

Інші захворювання

 • 1-3
  Облисіння (всі види)
 • 3-5
  Епілепсія
 • 1-1
  Мігрень
 • 4
  Гіпертонія
 • x2.png.pagespeed.ic.loyDiG3dTv
  Вегето-судинна дистонія
 • 6
  Грибкові захворювання нігтів (оніхомікоз)
 • x5.png.pagespeed.ic.Xs8Fd4xs9c
  Грибкові захворювання шкіри (мікоз)

Якщо у Вас залишилися питання зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання. Самолікування шкодить Вашому здоров'ю довірте це професіоналам

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!