Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Герпес (герпетична інфекція) – це вірусне захворювання, спричинене герпесвірусами. Існує кілька типів герпесвірусів, і кожен із них може викликати різні форми хвороби.

Різновиди та поширення герпесу

У медичній практиці розрізняють два типи збудника, які вражають певні ділянки тіла. Найпоширенішими типами герпесвірусів, які впливають на людину, є:

  1. Герпесвірус 1 типу (HSV-1). Цей вірус зазвичай викликає герпес на губах, відомий як “простий герпес” або “герпес на губах”. Він також може іноді спричиняти інфекції в ділянці очей і рідше – в інших частинах тіла.
  2. Герпесвірус 2 типу (HSV-2). Цей вірус найчастіше асоціюється з генітальним герпесом, інфекцією, що вражає ділянку статевих органів. Він також може викликати рідкісні випадки простого герпесу на губах.

Причини поширення герпесу будь-якого з двох типів включають:

Герпес може вражати будь-яку людину, незалежно від віку чи статі. Він особливо поширений серед дорослого населення. У більшості інфікованих людей симптоми герпесу обмежуються періодичними загостреннями, але в деяких людей з ослабленою імунною системою, такими як новонароджені, хворі на СНІД або трансплантованими органами, герпес може спричиняти серйозніші проблеми.

Клінічні симптоми герпесу

Герпес (герпесвірусна інфекція) може проявлятися різними способами, залежно від типу вірусу і місця його ураження. Залежно від типу збудника хвороби діагностуються такі клінічні ознаки:

Герпес може проявлятися в різних формах і в різних людей з різною інтенсивністю. У деяких людей симптоми можуть бути м’якими і непомітними, а в інших – більш вираженими і болючими.

Як лікувати герпес

Лікування герпесу залежить від його типу і місця розташування. Обов’язково проводиться медикаментозна терапія із застосуванням симптоматичних і антивірусних препаратів. Одночасно з тим рекомендується відповідне харчування і посилення гігієнічних заходів.

У традиційній медицині лікування герпесу неможливе без медикаментів і певного періоду, протягом якого вони починають діяти. Ті з пацієнтів, хто хотів би прискорити одужання й отримати стабільніший ефект, можуть скористатися методом хронотерапії. Він практикується в Клініці хрономедицини “Резонанс” і може застосовуватися в домашніх умовах. Більше про цей метод можна дізнатися з консультацій за вказаними контактними реквізитами.

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds