Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Гепатит – це запальне захворювання печінки, яке може мати різні причини та форми. Однією з найпоширеніших форм гепатиту є вірусний гепатит, який спричиняється вірусами гепатиту A, B, C, D і Є. Кожен із цих вірусів передається по-різному і може спричиняти різні ступені тяжкості захворювання.

Хронічний холецистит, з іншого боку, – це хронічне запалення жовчного міхура. Хронічний холецистит зазвичай розвивається через тривалий час обструкції жовчних проток, спричиненої утворенням каменів у жовчному міхурі. Це може призвести до запалення стінок міхура і супутніх симптомів.

Часто обидва захворювання є супутніми відносно одне одного. Ними уражаються всі вікові категорії пацієнтів.

Причини виникнення

Гепатит і хронічний холецистит можуть мати різні причини виникнення. Деякі із загальних чинників, що сприяють розвитку гепатиту і хронічного холециститу, включають:

  1. Віруси. Віруси гепатиту (наприклад, гепатит B і C) можуть спричиняти гепатит, а вірус гепатиту A може спричиняти гострий гепатит, який може перейти в хронічну форму.
  2. Аутоімунні порушення.
  3. Алкоголь.
  4. Ліки понад призначене дозування і токсини.
  5. Жовчні камені: Утворення каменів у жовчному міхурі може призвести до обструкції жовчних проток, спричиняючи запалення і хронічний холецистит.

Деякі інші чинники, як-от ожиріння, порушення обміну речовин і генетичні схильності, також можуть збільшувати ризик розвитку гепатиту і хронічного холециститу.

Симптоматична картина

Симптоми хронічного холециститу можуть варіюватися залежно від ступеня запалення та індивідуальних особливостей пацієнта. Ось деякі із загальних симптомів, які можуть виникати при хронічному холециститі:

За обох хвороб діагностуються болі в ділянці правого підребер’я у квадранті кишківника. Вони можуть супроводжуватися диспепсією, різкими змінами апетиту.

Характерним симптомом для обох патологій є жовтушність, яку можна помітити на шкірному покриві, особливо – на обличчі.

Також іноді відмічаються закрепи, що змінюються проносами з одночасною болючістю з правого боку в ділянці розташування печінки.

Методи лікування

У лікуванні хронічного холециститу і гепатиту застосовують різноманітні методи залежно від ступеня тяжкості захворювання, клінічних проявів, наявності ускладнень та інших чинників. Нижче перераховані деякі поширені методи лікування для кожного з цих захворювань:

Практично завжди призначається дієта і медикаменти, що сприяють зниженню болю. У випадках загострень або за неможливості подальшої медикаментозної терапії за холециститу проводять оперативну холецистектомію, що має на меті хірургічне видалення жовчного міхура.

Водночас розроблено ефективний курс хронотерапії, заснований на унікальних методиках лікування. Цей інноваційний метод уже довів свою результативність за участю лікарів Клініки хрономедицини “Резонанс”, що розташована в Києві. Однією з його унікальних особливостей є те, що хронотерапію можна застосовувати дистанційно в будь-якій точці світу, без особистого відвідування клініки.

Більше про метод та умови його застосування можна дізнатися у медиків Клініки хрономедицини за вказаними реквізитами для зв’язку.

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds