Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Причини та лікування гепатиту

Гепатит – це запальне захворювання печінки, яке може мати різні причини та форми. Однією з найпоширеніших форм гепатиту є вірусний гепатит, який спричиняється вірусами гепатиту A, B, C, D і Є. Кожен із цих вірусів передається по-різному і може спричиняти різні ступені тяжкості захворювання.

Хронічний холецистит, з іншого боку, – це хронічне запалення жовчного міхура. Хронічний холецистит зазвичай розвивається через тривалий час обструкції жовчних проток, спричиненої утворенням каменів у жовчному міхурі. Це може призвести до запалення стінок міхура і супутніх симптомів.

Часто обидва захворювання є супутніми відносно одне одного. Ними уражаються всі вікові категорії пацієнтів.

Причини виникнення

Гепатит і хронічний холецистит можуть мати різні причини виникнення. Деякі із загальних чинників, що сприяють розвитку гепатиту і хронічного холециститу, включають:

   1. Віруси. Віруси гепатиту (наприклад, гепатит B і C) можуть спричиняти гепатит, а вірус гепатиту A може спричиняти гострий гепатит, який може перейти в хронічну форму.

   1. Аутоімунні порушення.

   1. Алкоголь.

   1. Ліки понад призначене дозування і токсини.

   1. Жовчні камені: Утворення каменів у жовчному міхурі може призвести до обструкції жовчних проток, спричиняючи запалення і хронічний холецистит.

  Деякі інші чинники, як-от ожиріння, порушення обміну речовин і генетичні схильності, також можуть збільшувати ризик розвитку гепатиту і хронічного холециститу.

  Симптоматична картина

  Симптоми хронічного холециститу можуть варіюватися залежно від ступеня запалення та індивідуальних особливостей пацієнта. Ось деякі із загальних симптомів, які можуть виникати при хронічному холециститі:

  За обох хвороб діагностуються болі в ділянці правого підребер’я у квадранті кишківника. Вони можуть супроводжуватися диспепсією, різкими змінами апетиту.

  Характерним симптомом для обох патологій є жовтушність, яку можна помітити на шкірному покриві, особливо – на обличчі.

  Також іноді відмічаються закрепи, що змінюються проносами з  болючістю в ділянці розташування печінки.

  Методи лікування

  У лікуванні хронічного холециститу і гепатиту застосовують різноманітні методи. Вони залежать від ступеня тяжкості захворювання, клінічних проявів, наявності ускладнень. Нижче перераховані деякі поширені методи лікування для кожного з цих захворювань:

  Практично завжди призначається дієта і медикаменти, що сприяють зниженню болю. У випадках загострень проводять оперативну холецистектомію, з видаленням жовчного міхура.

  Водночас розроблено ефективний курс хронотерапії, заснований на унікальних методиках лікування. Цей інноваційний метод уже довів свою результативність за участю лікарів Клініки хрономедицини “Резонанс”, що розташована в Києві. Однією з його унікальних особливостей є те, що хронотерапію можна застосовувати дистанційно в будь-якій точці світу, без особистого відвідування клініки.

  Більше про метод та умови його застосування можна дізнатися у медиків Клініки хрономедицини за вказаними реквізитами для зв’язку.

  Форма обратной связи

  Demo Description

  My first Popup

  This will close in 0 seconds