Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Під гепатитом С мається на увазі одна з форм вірусного захворювання печінки, що супроводжується тяжкими наслідками і численними симптомами. До хвороби схильні всі вікові категорії. Особливу групу ризику становлять особи з незадовільним раціоном і ослабленим імунітетом, а також ті, хто страждає на алкогольну залежність.

Опис хвороби та причини гепатиту С

Патологія супроводжується ураженням паренхіматозної частини печінки, з болючістю та її збільшенням в об’ємі. Наслідки присутності вірусу можуть спровокувати онкологічні захворювання і цироз.

Основними шляхами зараження вірусом гепатиту С є:

Якщо причини не встановлюються вчасно – висока ймовірність розвитку хронічної форми, і в цьому випадку лікування гепатиту С стає складним, часто – неможливим.

Діагностика та клінічні ознаки гепатиту С

За відсутності якісної лабораторної діагностики дуже часто встановити гепатит С дуже складно – у перший час, аж до кількох місяців, хвороба може протікати безсимптомно. Діагностувати захворювання можна шляхом проведення аналізу ПЛР, біопсії печінки, тестів на антитіла або шляхом тестування рівня вірусного навантаження в крові.

Характерними симптомами зазвичай є:

  1. Жовтушність слизової оболонки та шкірного покриву.
  2. Помітна блідість випорожнень.
  3. Потемніння сечі.
  4. Хворобливість у ділянці правого підребер’я.
  5. Хворобливість у м’язових тканинах і суглобах.

До появи перших ознак відзначається загальна стомлюваність, зниження імунної відповіді, що помітно за частими захворюваннями вірусної та бактеріальної етіології. Для точного встановлення факту захворювання на гепатит С проводять комплекс діагностичних заходів, включно з лабораторними дослідженнями, апаратно-інструментальними методами та клінічним оглядом.

Методи лікування гепатиту С в Україні

У традиційній офіційній медицині практикується комплексний підхід у терапії гепатиту С, що зводиться до багатомісячного усунення причин і клінічних ознак. Симптоматична терапія покликана зняти хворобливість, усунути дискомфорт. Апаратні методи певною мірою забезпечують боротьбу з причинами. Фізіотерапія спрямована на позбавлення від наслідків і ускладнень гепатиту С. На тривалий період пацієнту прописується медикаментозна терапія, яка не проходить безслідно для інших органів.

Як ефективну альтернативу Клініка хрономедицини “Резонанс” запропонувала свою методику лікування гепатиту С в Києві та інших регіонах. Метод хронотерапії протягом років успішно демонструє високий відсоток одужання пацієнтів навіть із хронічною формою захворювання.

Метод абсолютно нешкідливий, не має жорстких протипоказань і повністю позбавлений побічних ефектів. Одна з переваг хронотерапії під час лікування гепатиту С – в Україні та за кордоном метод може застосовуватися дистанційно.

За більш детальною інформацією можна звертатися за вказаним телефоном Клініки хрономедицини. За цим же номером можна записатися на прийом і отримати консультацію щодо подальших дій.

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds