Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Фіброміалгія – це захворювання з хронічним перебігом, що супроводжується генералізованими больовими відчуттями і структурними руйнуваннями тканин незапального характеру. За цієї хвороби уражаються клітини зв’язок, сухожиль, рідше – м’язових і хрящових волокон.

До групи ризику входять пацієнти вікового сегмента від 30 до 55 років. Більшість випадків захворювання – до 65% – припадає на жінок.

Причини фіброміалгії, провокуючі чинники

Про точну природу цієї патології тривають обговорення серед медиків. Але на сьогодні можна виділити кілька етіологічних чинників, чий вплив безперечний:

Хвороба може прогресувати на тлі аутоімунних розладів, системних заразних захворювань. На інтенсивність розвитку хвороби істотно впливає емоційний стан – ризик патології вищий у разі депресивних станів, інших психологічних аномалій.

Як розпізнати симптоми фіброміалгії

У медичній практиці пацієнту пропонується комплекс діагностичних заходів, що підвищує шанси виявлення хвороби. Крім того, застосування декількох методів дає змогу провести диференціальну діагностику для виключення ймовірності інших хвороб. Обстеження проходить у кілька етапів:

  1. Анамнез і оцінка за опитувальником.
  2. Клінічний огляд вразливих зон і вогнищ хворобливості.
  3. Пальпація.
  4. Силові тести.
  5. Лабораторні дослідження на ЗАК.
  6. Біохімія крові.
  7. Тести на антитіла.

Додатково може призначатися апаратно-інструментальна діагностика фіброміалгії – МРТ, рентгенографія, КТ.

Про розвиток патології свідчитимуть специфічні та загальні симптоми – болі в м’язах і суглобах, відчуття оніміння кінцівок. Характерним симптомом вважається біль пекучого, ниючого або пульсуючого характеру.

Зі специфічної клініки увага звертається на “фіброміалгічний туман” – стан, за якого пацієнт відчуває недосипання, постійну втому. У нього відзначається погіршення зору, уваги, слабшає пам’ять. Відчуваються розлади в концентрації уваги.

Лікування синдрому фіброміалгії в Києві

Єдиної результативної технології лікування фіброміалгії поки що не існує в усьому світі. Проте тривають дослідження і розробки методів лікування. У їхніх рамках здійснюються такі дії та показання:

Одночасно призначають медикаментозний курс, що включає прийом трициклічних, не опіоїдних засобів, антидепресантів, анельгетиків.

Спростити процес лікування фіброміалгії та прискорити його покликана унікальна технологія, розроблена медиками Клініки хрономедицини “Резонанс”. Пропоноване ними лікування фіброміалгії в Києві проводять дистанційно, без протипоказань і побічних ефектів, тільки натуральними методами і засобами. Такий метод дістав назву хронотерапії, і всі пацієнти можуть детально дізнатися про його оригінальність та ефективність під час безкоштовних консультацій. Для запису до лікарів Клініки хрономедицини “Резонанс” можна телефонувати за вказаними телефонами.

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds