Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Про наявність двох епідемій – епідемії хронічних неінфекційних захворювань та епідемії лікарської хвороби

В останні 50-60 років у розвинених країнах світу (Західна Європа, США, Канада, Австралія та ін.) в галузі охорони здоров’я визначилися дві найважливіші проблеми, що мають кардинальне значення для населення. Йдеться про зростання числа хронічних захворювань та про безуспішні спроби охорони здоров’я зупинити це зростання, що виявляє всі ознаки епідемії – епідемії хронічних неінфекційних захворювань (епідемія ХНІЗ).

І хоча наукові дослідження в галузі лікування хронічних захворювань були інтенсифіковані, а також були збільшені витрати на вирішення цієї проблеми в практичній охороні здоров’я (багато розвинених країн, наприклад, Данія, близько 70-80% бюджету охорони здоров’я витрачають саме на цілі боротьби з ХНІЗ), вирішення цих проблем досі не відбулося.

   Більше того, саме в країнах Західної Європи та США передбачається подальше загострення проблеми хронічних захворювань, оскільки через 10-15 років очікується зміна демографічної ситуації, обумовленої дедалі більшим переважанням кількості людей, які перейшли 70-80-річний рубіж життя. Надання допомоги людям похилого віку, які страждають на хронічні захворювання, вимагає вищої якості медичної допомоги та відповідних фінансових витрат.

Особливий акцент слід зробити на стані здоров’я українців. За даними Центрального розвідувального управління (ЦРУ) США за рівнем смертності населення – Україна посідає друге місце у світі та основна причина такої високої смертності – хронічна захворюваність. Більшість чоловіків не доживає до 60 років. Серед народжених – лише 2-3 малюки з 10 – відносно здорові. До 17-18 років лише 10 -15% дівчат здатні зробити потомство. Аналітики ООН прогнозують до 2050 року скорочення населення України до 12-18 млн осіб.

Згідно з останніми медико-демографічними дослідженнями, що фінансуються Світовим банком (кінець 2010 року), 47% населення хворі на одне або кілька хронічних захворювань. За даними вітчизняних джерел ситуація набагато гірша: 75-80% населення перебувають на межі напруги захисних сил організму, що свідчить про значне зниження рівня здоров’я.

Спроба вирішити проблему застосуванням хімічних препаратів, які є основними лікувальними засобами сучасної медицини, призвело лише до погіршення проблеми хронічних захворювань, бо сформувалася ще одна проблема, яка також має всі ознаки епідемії – епідемії лікарської хвороби.

  Для розуміння чому склалася така ситуація необхідно читати статтю проф. А.П.Столешникова «Медицина геноциду»

http://www.fhwm.ru/search/label/%21%20%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B0 %D1%8F%20%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D1%8C%D1%8F.%20%D0%9C%D0%B5%D0%B4%D0%B8% D1%86%D0%B8%D0%BD%D0%B0%20%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%B4%D0%B0

  та дивитися відео американського біохіміка Шейна Еллісона «Всі ліки для скорочення населення»!!!

  http://content.directadvert.ru/news/txt/?id=25382&da_id=6581619&tag=dadirect_38648&ts=a1366b-c1d0e0f1g-h1i-j-k1l-m-n1o-p-q0r132s-t1u0 » Росії!

У силу обставин, викладених у цих та інших матеріалах, медицина стає все менш «допомагаючою», менш гуманною. Як результат у середині 2013 року Україна вийшла на друге місце у світі за рівнем захворюваності та смертності. Усі викладені дані були виявлені, ні, не українськими органами статистики, ні МОЗ України, а Центральним розвідувальним управлінням (ЦРУ) США!!! http://ua.tsn.ua/ukrayina/ukraina-zanyala-vtoroe-mesto-v-mire-po-urovnyu-smertnosti-cru-310528.html Попереду нас Африка (ПАР, 1 місце за рівнем смертності) і позаду нас Африка (Лесото та Чад, відповідно 3 та 4 місця)!!!

До сказаного необхідно додати, що багато ліків є підробленими, фальсифікованими, бо підробка дорогих ліків – це найпотужніший бізнес із усіх існуючих.

             З метою уникнути підробок, а також ускладнень у технології резонансної хроно-фіто-терапії використовуються недорогі лікарські препарати, які виробляє наша промисловість. Це настоянки лікарських трав, які довели свою ефективність протягом багатьох століть: календула, арніка, собача кропива, м’ята перцева, евкаліпт, елеутерокок, заманиха та ін. Вартість цих ліків невелика і тому підробляти їх не має сенсу!

Наша технологія за рахунок особливих алгоритмів дозування дозволяє посилити лікувальний ефект лікарських трав у кілька тисяч разів, і, таким чином, не тільки вилікувати людину, але відновити її здоров’я. Така подвійна дія досягається за рахунок впливу на структуру внутрішнього часу.

  Бо проблема всіх несприятливих змін у організмі у цьому, що вони, несприятливі зміни – хвороби, стреси, старість, – завжди призводять до скорочення довжини інтервалів внутрішнього часу: внутрішні секунди, хвилини, години, добу тощо. стають коротшими, ніж у здорових людей.

Технологія, впливаючи обмін речовин хворої людини, дозволяє збільшити довжину цих інтервалів рівня здорової людини, тобто. рівня аналогічних інтервалів фізичного часу.

  Процес одужання та підвищення рівня здоров’я контролюється даними моніторингу температури, пульсу, артеріального тиску, що вимірюються на обох сторонах тіла людини, а також даними індивідуальної хвилини. Ці результати, які хвора людина вимірює в домашніх умовах, надсилаються до клініки «Резонанс» електронною поштою чи факсом або диктуються телефоном.

  Усі сказане дозволяє надавати дієву медичну допомогу віддалено, тобто. на відстані. Це значно здешевлює процес лікування, робить його нешкідливим та високоефективним, зручним для пацієнта.

Таким чином, внаслідок застосування ХРОНО-медичної ТЕХНОЛОГІЇ, розробленої в клініці ХРОНО-медицини «РЕЗОНАНС», стає можливим не лише надавати ефективну медичну допомогу віддаленим чином, але й уникати підробок ліків та недобросовісної діагностики, оскільки всю діагностику Ви робите самі!

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds