Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Розлади мозкової діяльності можуть спровокувати серйозні наслідки для організму, і не тільки в галузі фізіології самого мозку, а й ЦНС, інших важливих систем. Однією з патологій, що вражає всі вікові групи пацієнтів, є енцефалопатія.

Як з’являється енцефалопатія – причини хвороби

Енцефалопатія – це неінвазивне комплексне захворювання, що вражає великі ділянки головного мозку. Супроводжується розладами когнітивного, неврологічного та психологічного характеру.

Етіологія енцефалопатії включає кілька джерел розвитку хвороби:

  1. Травматичні.
  2. Вроджені.
  3. Токсичні.
  4. Метаболічні.
  5. Інфекційні.
  6. Судинні.

Як вторинна патологія, енцефалопатія може розвиватися за цукрового діабету, гіпертонії, печінкової та легеневої недостатності, інших хвороб.

Діагностика та симптоми енцефалопатії

Зважаючи на поширеність захворювання, було розроблено класифікацію хвороби, що включає такі категорії енцефалопатії:

Крім того, в енцефалопатії діагностується три стадії з характерними ознаками – деменцією, погіршенням пам’яті, занепадом працездатності тощо.

Визначити початкові етапи розвитку хвороби можна за характерними симптомами енцефалопатії:

Щоб відрізнити енцефалопатію від захворювань зі схожими симптомами – проводять комплекс аналізів і апаратних методів діагностики. Лікар призначає МРТ, ЕЕГ для визначення функціональної активності мозку, нейропсихологічне тестування. З моменту першого звернення пацієнта проводять аналіз крові на функції печінки та нирок і для встановлення рівня гормонів та електролітів. Проводиться УЗД судин у головному мозку.

Ефективне лікування енцефалопатії

Результативність лікування енцефалопатії залежить від комплексного застосування різних методів, зокрема:

  1. Нейрометаболічна терапія.
  2. Відновлення когнітивних функцій.
  3. Корекція психоемоційного стану.

Одночасно показані методи симптоматичного лікування енцефалопатії та усунення причин.

Крім того, успіх терапії залежить від тривалості та регулярності процедур. Але в Клініці хронотерапії “Резонанс” розробили коротший і набагато результативніший спосіб хронотерапії. Він заснований на регуляції природних фізіологічних процесів і функцій із застосуванням натуральних компонентів.

Детальніше про метод хронотерапії можна дізнатися з безкоштовних консультацій. Важливо зазначити, що хронотерапія може призначатися незалежно від регіону проживання і проводитися в домашніх умовах. Більше дізнатися про метод Клініки “Резонанс” і записатися на консультацію можна за вказаним номером телефону.

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds