Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Під дифузним зобом прийнято розуміти аномальне збільшення об’ємів щитоподібної залози. Розростання її структури відбувається рівномірно і з помірною інтенсивністю. У процесі росту, на відміну від онкологічних патологій, збільшення не супроводжується формуванням вузликової структури.

Хвороба небезпечна для всіх вікових категорій. Частіше страждають пацієнти з ослабленою резистентністю, недостатньою імунною відповіддю. Наслідками можуть бути погіршення функціональності різних систем і органів, зниження загальної фізіології, зародження вторинних ендокринних, аутоімунних і запальних захворювань.

Причини виникнення дифузно-токсичного зобу

Практики офіційної медицини називають причинами появи дифузного токсичного зобу кілька причин:

Найпоширенішим чинником появи дифузно-токсичного зобу вважається дефіцит компонентів йоду. Крім того, хвороба іноді діагностується без патологічних змін у жінок у різних триместрах вагітності.

Класифікація та симптоми дифузно-токсичного зобу

Сучасна діагностика дає змогу виявити захворювання на ранніх стадіях, іноді – ще до прояву клінічної картини. Пацієнти самі можуть помітити окремі симптоми:

Методами апаратної діагностики встановлюються додаткові факти і наслідки дифузного зоба, що почав розвиватися. Одночасно встановлюється різновид захворювання:

Для підтвердження результатів обстеження, проведення диференціальної діагностики призначають додаткові методи. Підтвердити діагноз допомагають лабораторні аналізи, УЗД щитоподібної залози, рентгенографія, сцинтиграфія з використанням радіоактивного йоду. Одночасно проводиться аналіз крові на антитіла.

Основи лікування дифузного токсичного зобу

Традиційна медицина передбачає три основні напрями в лікуванні дифузного зоба першого або другого ступеня, куди входять:

  1. Йодиста терапія радіоактивними сполуками.
  2. Консервативні способи з використанням йодистих медикаментів.
  3. Оперативне втручання.

У всіх трьох варіантах передбачається тривалий період лікування, часто – не завжди гарантовано ефективний. Досягти терапевтичного ефекту швидше і надійніше пропонує метод хронотерапії, розроблений і підтверджений результатами тисяч пацієнтів у Клініці хрономедицини. Детальніше про сам методи, умови лікування розкажуть лікарі клініки “Резонанс”, де отримано стабільні результати терапії при лікуванні дифузного токсичного зоба. Отримати компетентну консультацію та записатися для лікування можна за вказаними контактними даними.

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds