Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

ДВОСТОРОННЯ ХРОНО-ДІАГНОСТИКА

Хроно-діагностика проводиться в домашніх умовах, призначена для постійного супроводження ефективності лікування та підбору лікарських препаратів.

Хроно – діагностика важлива як при очному призначенні лікування, так і при дистанційному. Це, по суті, основний метод контролю за обміном речовин.

Таким чином, релятивістська хрономедицина в клініці “Резонанс” і ХРОНО-медична ТЕХНОЛОГІЯ визначають абсолютно нові рівні розуміння сутності живої матерії з позицій фундаментальної фізики. Такий прорив у розумінні живої матерії дозволяє вирішити низку завдань, які навіть не передбачалося вирішити найближчим часом. Серед таких завдань:

Для виконання вимірювань на обох руках необхідні: 

  • термометр (бажано ртутний, через брак ртутного, – електронний);
  • автоматичний (напівавтоматичний) апарат для вимірювання артеріального тиску (тонометр);
  • секундомір, вбудований у мобільний телефон.

Двостороння хроно – діагностика здійснюється на основі вимірювання самим пацієнтом 9 фізіологічних показників на лівій та правій сторонах тіла (руках):

  • температура вимірюється за допомогою ртутного термометра; через відсутність ртутного допускається застосування електронного;
  • тривалість персональної хвилини внутрішнього часу визначається  за методикою Франца Халберга  (США, 1969).
  • пульс та артеріальний тиск  вимірюється на обох сторонах тіла за допомогою автоматичного (напівавтоматичного) тонометра;
      •  

Процес вимірювання фізіологічних показників самим пацієнтом називається автомоніторингом. Всі виміри бажано проводитися вранці, приблизно в той же час (плюс-мінус 15-20 хвилин), відразу після вставання. Вимірювання температури бажано робити тим самим термометром, а також бажано одночасно проводити вимірювання індивідуальної хвилини за Ф.Халбергом.

 

Суть вимірювання тривалості індивідуальної хвилини полягає в наступному: людина повинна провести рахунок від 1 до 60 вголос (можна про себе) в такому темпі, що вимова кожної цифри відповідає одній секунді. На рахунок “один” секундомір включають, під час рахунку екран секундоміра відвертають від себе, а на рахунок “шістдесят” секундомір вимикають. Кількість секунд на табло секундоміра слід записати до графи «інд. хвилина».

 

Потім необхідно встати і в сидячому положенні виміряти артеріальний тиск і пульс за допомогою будь-якого автоматичного або напівавтоматичного тонометра типу «Омрон». Манжета тонометра має накладатися на плече, а не на передпліччя. Під час вимірювань передпліччя має лежати на столі, таким чином, між передпліччям і плечем має бути прямий кут.

 

Проведення вимірювань щодня робиться всього один раз (і цього достатньо), але вимірювання треба проводити без поспіху, у спокійній обстановці. У тих випадках, коли вранці виконувати аутомоніторинг важко, то необхідно вибрати вечірній час, наприклад в інтервалі від 19.00 до 23.00, коли є можливість безперешкодно провести вимірювання. Усі дані вимірювань необхідно записати у відповідні графи «Індивідуальної програми-рецепту».

Бажано, щоб у вимірах не повинно бути перерв (навіть в один день)!     

Якщо у Вас залишилися питання зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання. Самолікування шкодить Вашому здоров'ю довірте це професіоналам

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds