Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

ДІАГНОСТИКА ПАЦІЄНТА В КЛІНІЦІ ХРОНОМЕДИЦИНИ "РЕЗОНАНС"

Лікування та діагностика пацієнта в клініці по хроно-медичній технології.

Клініка “Резонанс” протягом 29 років свого існування застосовує власну методику лікування, а саме ХРОНО – медичну ТЕХНОЛОГІЮ, дія якої спрямована на механізми утворення внутрішнього часу. Інтервали внутрішнього часу при всіх захворюваннях, особливо хронічних, стають коротшими порівняно з аналогічними інтервалами здорових людей.

Ці наукові факти стали відомими протягом останніх 40-50 років завдяки роботам тисяч хронобіологів і лікарів-хронотерапевтів, які працюють у багатьох країнах світу. У цьому ще на початку 80-х виникла ідея впливати безпосередньо на інтервали внутрішнього часу з метою їх збільшення. В результаті було створено нову науку релятивістську хрономедицину, засновану на закономірностях спеціальної теорії відносності (СТО, інакше релятивістську теорію), яка показала шлях до механізму регуляції внутрішнього часу.

Для впливу на внутрішній час було створено ХРОНО-медичну ТЕХНОЛОГІЮ, яка враховує таке поняття як асиметрія обмінних процесів. Величина інтервалів внутрішнього часу та асиметрія лівої та правої сторін тіла людини виявилися тісно взаємопов’язаними та зумовленими. Адже ще в 19 столітті Луї Пастер говорив: «Щоб бути живим, необхідно підтримувати асиметричність».

Діагностика пацієнта та методи, які застосовуються в клініці, виявляють цю асиметрію різними способами.

    1.  1. На прийомі лікар заповнює електронну базу даних про пацієнта, а також копіює всі виписки , дані висновків та обстежень, які надає пацієнт. Ця медична документація розташовується на сервері клініки РЕЗОНАНС.
    2.  2. Визначається профіль ліво-правоворукості (асиметрії).
    3.  3. Заповнюється анкета, що дозволяє судити про інтенсивність (швидкості) обміну речовин.</ span>
    4.   

     Далі проводиться обстеження на двох апаратно-програмних комплексах (АПК): АПК «Гармонія Нова » та АПК «Діанел Про»:

      4. Обстеження із застосуванням апаратно-програмного комплексу «Гармонія Нова» засноване на методі акупунктурної діагностики з І.Накатані.

Обстеження відноситься до методів функціональних досліджень і базується на вимірі електропровідності набору репрезентативних точок на шкірі людини. Такий підхід дозволяє визначити функціональний стан певних внутрішніх органів та систем організму в цілому.

За І.Накатані, будь-які зміни у внутрішніх органах відбиваються на електричних характеристиках шкіри. З цього випливає, що параметри електропунктурних вимірювань у певних точках можуть бути чутливими індикаторами цих змін сигналізуючи про патологію. Автор пояснює цей феномен висцерошкірним симпатичним рефлексом.


Виміряні в репрезентативних точках значення електропровідності заносяться в спеціальну R-карту, далі визначається середнє арифметичне значень електропровідності у всіх репрезентативних точках (24 значення, по 12 ліворуч і праворуч) і будується так званий «коридор норми».< /p>

5. АПК «Діанел Про»

Обстеження із застосуванням апаратно-програмний комплекс «Діанел-Про» дозволяє отримати швидку, точну та наочну оцінку анатомо-фізіологічного та психо-фізіологічного стану людини.

 

     За допомогою АПК «Діанел-Про»  проводиться комплексне тестування людського організму, що дозволяє виявити існуючі проблеми, визначити схильність до розвитку інших захворювань, а також здійснити індивідуальний підбір лікарських засобів, трав’яних та інших препаратів з урахуванням усіх виявлених патологій та особливостей організму.

 

АПК оцінює змінні, динамічні параметри та параметри рівневого типу, що визначаються інтегративними (повільними) змінами психофізіологічного стану організму людини. У біологічних тканинах основними детермінантами провідності електричного струму є іонні процеси, що супроводжують біохімічні та біофізичні зміни гомеостазу організму у процесі життєдіяльності.

Пристрій моделює зовнішнє багатофакторне вплив на організм тестованого препарату (під час сеансу знімання інформації), дозволяє підібрати необхідне поєднання (або композицію) лікувальних трав та уточнити найбільш оптимальне поєднання цих лікарських трав, які призначаються пацієнту при черговому розрахунку індивідуальної програми-рецепту.

 

 1.  6. На підставі проведених тестів та обстежень з урахуванням наданих виписок, висновків, епікризів, призначається 
 2.  

«Індивідуальна програма-рецепт»  (інакше схема) терміном на 30 днів лікування. У цій програмі-рецепті вказуються необхідні настоянки лікарських трав, їх дози та час прийому, які необхідно приймати на цьому місяці лікування.

 

 1.  
 2.  7. ХРОНО-діагностика. Двостороння ХРОНО-діагностика здійснюється на основі вимірювання самим пацієнтом 9 фізіологічних показників в обов’язковому порядку на обох сторонах тіла (руках): 
 •  – температури;
 •  – пульсу;
 •  – артеріального тиску;
 •  – визначення тривалості персональної хвилини внутрішнього часу за методикою Ф.Халберга.
 •  

Ці показники вимірюються самим пацієнтом (аутомоніторинг) вранці, після прокидання, приблизно в один і той же час. Усі виміри вносяться до відповідних граф виданої на руки «Індивідуальної програми-рецепту».

Якщо у Вас залишилися питання зв'яжіться з нами

Зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання. Самолікування шкодить Вашому здоров'ю довірте це професіоналам

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds