Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"
Червоний вовчак, також відомий як системний червоний вовчак або SLE (системний червоний вовчак), є хронічним аутоімунним захворюванням, яке може вплинути на різні органи і тканини організму. Воно характеризується запаленням і порушенням функції сполучних тканин. У всьому світі приблизно від 0,05% до 0,1% населення страждає від системного червоного вовчака. Найвища частота зустрічальності SLE спостерігається у жінок віком від 15 до 45 років. Ще частіше хвороба вражає дітей віком від 6 місяців до 3 років.
Провокувати захворювання можуть розлади окремих органів або систем, що призводять до системних збоїв у фізіології. Серед поширених чинників:
Як вторинна патологія, червоний вовчак виникає на тлі інфекційних уражень вірусного походження.
Етіологічні чинники провокують не тільки сам вовчак, а й можливі ускладнення та побічні ефекти. Пацієнти навіть після успішного зцілення від самого вовчака, можуть продовжувати страждати від таких ускладнень:
Зважаючи на такі серйозні наслідки, існує ризик розвитку суміжних патологій в інших системах і органах.
Розпізнати системний вовчак часто можна в домашніх умовах, за виникнення перших симптомів. Характерною ознакою є висипання на шкірі, особливо на обличчі (червоні плями на щоках і носі, часто звані “крила метелика”). Висипання також можуть виникати на інших ділянках шкіри, особливо при впливі сонячного світла.
Уже в процесі прогресування червоного вовчака розвивається цілий симптоматичний комплекс, що включає характерні клінічні ознаки:
Зазвичай чекати всіх симптомів не доводиться – у разі підвищення температури та перших точкових висипань проводиться лабораторна діагностика.
В умовах сучасного медичного оснащення лікування червоного вовчака, особливо – на ранніх стадіях, не є складним. Часто весь курс обмежується прийомом ліків із груп кортикостероїдів, протималярійних, імунодепресантів, глюкокортикостероїдних засобів.
Вони покликані підвищити активність імунної відповіді, зміцнити опірність організму. головне завдання – мінімізувати ризик ускладнень і повністю усунути провокувальні чинники. Одночасно проводиться симптоматичне лікування червоного вовчака для нормалізації стану крові, придушення інтенсивності висипу та інших ознак.
Закономірно, навіть за легких форм червоного вовчака лікування таким комплексним курсом потребує часу. Швидше і помітно ефективніше із завданням справляється метод хронотерапії, розроблений і практикований у Клініці Хрономедицини. Ця технологія не має аналогів ні за принципом дії, ні за ефективністю, ні за своєю доступністю – її можна застосовувати з будь-якої точки світу, не відвідуючи лікаря особисто.
Детальніше про успіхи лікування червоного вовчака способом хронотерапії можна дізнатися з консультацій за вказаними контактними даними.