Ефективне лікування хронічних захворювань. Клініка Хрономедецини – "Резонанс"

Безпліддя – це медичний стан, при якому пара не може зачати дитину після року регулярних безуспішних спроб завагітніти. Патологія може розвиватися в первинній і вторинній формах, з часом провокуючи захворювання органів репродуктивної системи.

Діагностика та клінічні симптоми

Клінічні ознаки безпліддя залежать від причини цього стану. Ось деякі з найпоширеніших ознак, пов’язаних з безпліддям:

Крім візуальних симптомів для підтвердження безпліддя офіційна медицина використовує лабораторні та апаратно-інструментальні методи діагностики. До них відносяться аналізи на інфекції та антитіла, а також інші біохімічні показники. Інформативну діагностику забезпечують УЗД, лапароскопія.

Причини безпліддя

Безпліддя може мати найрізноманітніші причини, причому воно може бути як у чоловіків, так і у жінок. Захворювання характерне для будь-якого віку. Жіноче безпліддя може розвиватися через наступні етіологічні фактори:

Для пацієнтів чоловічої статі більш характерні причини наступного характеру:

Проблеми з овуляцією, еякуляцією та інші аномалії репродуктивних органів або їх фізіології також відіграють певну роль.

Методи сучасного лікування безпліддя

Лікування безпліддя залежить від причини проблеми і може бути різним для кожної окремої ситуації. Деякі з найбільш ефективних методів лікування безпліддя включають:

  1. Фармакологічне лікування.
  2. Хірургічне втручання.
  3. Штучне запліднення.
  4. Донорство гамет.
  5. Сурогатне материнство.

Більше користі приносить проходження декількох комплексних процедур для лікування безпліддя. Якщо у вас немає можливості, величезних коштів або часу на складні процедури – варто звернутися в Клініку Хрономедицини, де лікування безпліддя проводиться за унікальною методикою. Зачаття відбувається майже в 95% випадків, причому – без патологій і ускладнень. Дізнайтеся більше про метод лікування безпліддя у чоловіків та жінок за контактним номером телефону.

Форма обратной связи

Demo Description

My first Popup

This will close in 0 seconds